concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

lexus today

LEXUS
DNES

Nejnovější nabídky, zprávy a oznámení o aktivitách značky Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

LS 460

NOVÝ LS 460 JE NAJKULTIVOVANEJŠIA LIMUZÍNA LEXUS VŠETKÝCH ČIAS A POSKYTUJE NEUVERITEĽNE POHODLNÉ A PRÍJEMNÉ CESTOVANIE.


Kombinovaný provoz (l/100km) 10,7
Zrychlení 0-100 km/h (s) 5,7
Maximální rychlost (km/h) 250

OD 2 450 000 Kč

NEJVYŠŠÍ ÚROVEŇ LUXUSU

NOVÝ LS 460 JE NEJKULTIVOVANĚJŠÍ LIMUZÍNA LEXUS VŠECH DOB A POSKYTUJE NEUVĚŘITELNĚ POHODLNÉ A PŘÍJEMNÉ CESTOVÁNÍ.

Chcete-li vytvořit něco ohromujícího, musíte do toho dát všechno. Proto jsme při vývoji našeho prvního vozu, modelu LS 400, dali 60 designérům a 1400 inženýrům úkol vytvořit mimořádně kultivovanou limuzínu, jejímž cílem bylo způsobit na trhu revoluci při svém představení v roce 1989. Nový LS není o nic méně pozoruhodný. Na automobilu, který je vyráběn v nejoceňovanějším závodě na světě, bylo provedeno celkem 3000 vylepšení. V interiéru má nejširší multimediální displej na světě, průkopnickou klimatizaci a pokročiý přednárazový bezpečnostní systém. Díky neuvěřitelně komfortní a příjemné jízdě to je zkrátka nejkultivovanější limuzína Lexus všech dob, která se nyní navíc dodává také jako verze F SPORT. Cestování v LS navozuje velmi neobyčejný pocit. Za pozoruhodným a odvážným designem s kultovní "vřetenovitou maskou chladiče" v chromovaném rámečku se každý otočí. Nové elegantní světlomety pro denní provoz a nejmenší mlhová světla na světě jsou vytvářejí nádhernou vizualizaci emblému "L" značky Lexus:

A tento motiv se opakuje rovněž v zadních svítilnách. Při pohledu ze strany vynikne dlouhá kabina s aerodynamickými tvary, která vám a až čtyřem vašim spolucestujícím poskytne jedinečný luxus. Nový LS je také nejtišší luxusní limuzína na světě, což dokládá téměř 100% "index srozumitelnosti hovoru" při jízdě rychlostí 100 km/h. To znamená, že během své cesty můžete uvolněně konverzovat. Při našem hledání ticha jsme využili všech možností. Zdokonalením nového procesu šroubovitého laserového svařování jsme výrazně vyztužili strukturu karoserie, a tím potlačili vibrace. Omezili jsme také aerodynamický hluk díky téměř ploché spodní části vozu a drobným aerodynamickým plochám připevněným k liště rámu předních dveří a umístěným na zadních svítilnách. Přenos hluku od podvozku minimalizují nově vyvinutá kola se speciálními dutinami v ráfku, v nichž je absorbován hluk od pneumatik, a optimalizované zvukově izolační materiály. A nakonec pneumatické odpružení v režimu COMFORT poskytuje ještě plynulejší a klidnější jízdu.

CENY, VÝBAVY A TECHNICKÉ ÚDAJE

PROHLÉDNĚTE A POROVNEJTE SI JEDNOTLIVÉ VÝBAVY

LS 460

  • 18" kola z lehkých slitin, 235/50 R18 (10 paprsků)
  • LED světla pro denní provoz
  • LED mlhová světla vpředu
  • Prémiový audiosystém s 10 reproduktory
  • Dvouzónová automatická klimatizace
  • Kožené čalounění
  • Tříramenný volant s dřevěným věncem, vyhřívaný

OD 2 450 000 Kč

VYBERTE JINOU VARIANTU K POROVNÁNÍ

HLAVNÍ PRVKY LS 460

SEZNAMTE SE S MODELEM LS 460

Bezpečnost v LS 460 - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Nový LS poskytuje jedinečnou úroveň bezpečnosti ve dne i za tmy díky průlomovým technologiím, jako je pokročilý přednárazový bezpečnostní systém APCS (Advanced Pre-Crash Safety). Náš nejnovější pokročilý přednárazový bezpečnostní systém APCS, dodávaný poprvé pro vůz značky Lexus, je nejvyspělejším systémem svého druhu v automobilovém průmyslu a dokáže dokonce detekovat chodce. Vůz je vybaven také systémem sledování únavy řidiče a upozorní vás, jakmile vás začne přemáhat únava, zatímco asistent pro jízdu v jízdním pruhu zabrání nežádoucímu vyjetí z jízdního pruhu. Systém sledování slepého úhlu používá radar, aby vás upozornil při změně jízdního pruhu na vozidla, která možná nevidíte, a zadní přednárazový bezpečnostní systém aktivuje opěrky hlavy, které sníží riziko poranění krční páteře při nárazu zezadu. Bezpečnost jízdy za tmy zvyšuje systém nočního vidění Lexus Night View, jehož infračervená kamera promítá obraz situace před vozem na displej s úhlopříčkou 12,3". A nakonec adaptivní ovládání dálkových světlometů AHS (Adaptive High Beam System) – první aplikace svého druhu ve vozu značky Lexus – používá clony uvnitř světlometu pro částečné zakrytí světelných paprsků, které by mohly oslnit protijedoucí řidiče.

Osm airbagů (10 airbagů s paketem pro zadní sedadla) a předpínače bezpečnostních pásů pomáhají chránit cestující uvnitř vozu a náš pokročilý přednárazový bezpečnostní systém APCS (Advanced Pre-Crash Safety) vás upozorní na potenciální nebezpečí, ale v případě potřeby vás také podpoři v úspěšném zvládnutí vyhýbacího manévru.

Uvnitř modelu LS 460 - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Nový LS je pro řidiče i cestující neuvěřitelným vozem pro pohodlné cestování, odpočinek i práci. A to i na nejdelších cestách. Sedadlo řidiče čalouněné luxusní kůží je elektricky nastavitelné v 16 směrech (sedadlo pro spolujezdce vpředu v až 14 směrech) a jeho čalounění je nyní až o 15 % tlustší. Nová ergonomická pánevní funkce zajišťuje výjimečný komfort a sedadlo pro spolujezdce vpředu je k dispozici na přání s nastavitelnou opěrkou lýtek. Na kvalitu v našem oceňovaném závodu Tahara dohlížejí řemeslní mistři "Takumi": prohlédněte si například nádherné stehování kůže na přístrojové desce a precizně opracované hliníkové ovládací prvky audiosystému. Pro maximální úroveň kultivovanosti se pro volant a přístrojovou desku dodává nové ozdobné obložení "Shimamoku" (proužkované dřevo v odstínech černá/šedá), jehož výroba zahrnuje 67 kroků v průběhu 38 dní.

Jízda v LS 460 - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

LS 460 poháněný působivým zážehovým motorem V8 4,6 litru a vybavený 8stupňovou samočinnou převodovkou je navržen tak, aby poskytoval mimořádně příjemné zážitky z jízdy. Nabízí přitom rychlou akceleraci (0-100 km/h za pouhých 5,7 sekundy) až k elektronicky omezené nejvyšší rychlosti 250 km/h na úsecích bez rychlostních omezení. Volič jízdních režimů vám nabízí volbu mezi režimy ECO, NORMAL, COMFORT, SPORT S a SPORT S+.

Adaptivní tempomat

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat je dodáván s naším přednárazovým bezpečnostním systémem a používá stejný mikrovlnný radarový systém. Stejně jako konvenční tempomat udržuje přednastavenou rychlost jízdy, ale díky radaru dokáže detekovat pomaleji jedoucí vozidlo vpředu. Systém pak patřičně sníží rychlost jízdy ubráním plynu nebo použitím brzdy.

Můžete si nastavit konkrétní vzdálenost mezi vaším a vpředu jedoucím vozem a systém ji bude udržovat regulací rychlosti jízdy podle vpředu jedoucího vozidla. Jakmile se silnice opět uvolní, zrychlí adaptivní tempomat plynule na vaši původní cestovní rychlost (0-170 km/h).

Předcházení nárazům

PŘEDCHÁZENÍ NÁRAZŮM

Náš nejnovější pokročilý přednárazový bezpečnostní systém APCS (Advanced Pre-Crash Safety), dodávaný proprvé pro vůz značky Lexus, je nejvyspělejším systémem svého druhu v automobilovém průmyslu a dokáže dokonce detekovat chodce. Řídicí jednotka používá data z mikrovlnného radaru, stereo kamery a infračervených projektorů ve světlometech, aby mohla průběžně vyhodnocovat riziko kolize s vpředu jedoucími vozidly. Je-li riziko vysoké, systém řidiče upozorní a zvýší brzdný tlak. Pokud je kolize při rychlosti jízdy až 40 km/h neodvratitelná, aktivuje systém automaticky brzdy, aby vůz zastavil, a přitáhne bezpečnostní pásy na předních sedadlech.

Inteligentní světlomety

INTELIGENTNÍ SVĚTLOMETY

Nový systém adaptivního ovládání dálkových světlometů používá kameru, která snímání světla detekuje světlomety protijedoucích vozidel a koncová světla vpředu jedoucích vozidel. Na základě toho pak automaticky zastiňuje clonami části světelného kuželu, aby nedocházelo k oslňování ostatních řidičů.

Ochrana cestujících

OCHRANA CESTUJÍCÍCH

Lexus dělá všechno, co je v jeho silách, aby zabránil nehodám aplikací vyspělých technologií pro odvrácení nárazů (tyto systémy ovšem nenahrazují opatrný styl řízení). Pokud by však došlo k nejhoršímu, udělali jsme vše pro to, abychom ochránili všechny cestující ze všech stran. Bezpečnostní opatření v modelu LS ve skutečnosti více než překonávají veškeré celosvětové požadavky.

LS je vybaven osmi airbagy (resp. až jedenácti airbagy u modelů s relaxačním paketem). Mezi ně patří revoluční dvoukomorový airbag pro spolujezdce vpředu. Při nehodě se uprostřed airbagu vytvoří prohlubeň, která citlivě zachytí choulostivé části obličeje, jako jsou nos a ústa.

Jedinečné opěrky hlavy a konstrukce opěradel omezují navíc pohyb krku, čímž potlačují riziko poranění krku. V případě bezprostředně hrozícího nárazu (detekovaného mikrovlnným radarem v zadním nárazníku) se přední opěrky hlavy vysunou vzhůru a dopředu, aby poskytly dodatečnou oporu a zachytily pohyb hlavy, a snížily tak riziko poranění krku.

Audiosystém Mark Levinson

AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON

Pro modely LS 460 se na přání dodává jeden z nejlepších automobilových audiosystémů na světě, jedinečný systém Mark Levinson® Reference Surround s 19 reproduktory. Díky němu si mohou cestující užívat dokonalý prostorový zvuk ve formátu 7.1. Součástí výbavy je také handsfree Bluetooth® a vstupy AUX a USB pro připojení přístrojů iPhone® nebo multimediálních přehrávačů. Cestující mohou ve stojícím vozidle LS sledovat také filmy z DVD na displeji s úhlopříčkou 12,3" za doprovodu živého zvuku v nejvyšší kvalitě.

Mark Levinson je jedním z nejžádanějších výrobců highendových audiosystémů na světě. Od roku 1972 se pověst této společnosti založená na čisté reprodukci hudby stala legendární. Systémy Mark Levinson se vyznačují zázračnou schopností reprodukovat zvukové jemnosti a nuance, které nic z originální nahrávky neubírají a nic k ní nepřidávají. Sám Mark Levinson sestavil pódiový mixážní pult použitý ve Woodstocku v roce 1968 a od té doby je uznávaný jako zakladatel segmentu pro highendové audiosystémy.

Modely LS 460 mohou být na přání vybaveny jedinečným audiosystémem Mark Levinson® Reference Surround s 19 reproduktory, který se řadí k nejlepším zábavním systémům pro automobily na světě. Cestující si tak mohou náležitě vychutnat perfektní prostorový zvuk v konfiguraci kanálů 7.1. K dispozici je rovněž systém Bluetooth® pro připojení mobilních telefonů, vstup AUX a 2 USB porty pro připojení iPhonů® nebo multimediálních přehrávačů. Ve stojícím modelu LS můžete rovněž sledovat DVD filmy na 12,3” centrálním displeji s vysokým rozlišením a jasným zobrazením.

Přístrojová deska a konzola

PŘÍSTROJOVÁ DESKA A KONZOLA

Model LS, vybavený těmi nejvyspělejšími technologiemi, které jsou dnes k dispozici, vás přivítá v jedinečném duchu japonské pohostinnosti ‘Omotenashi’. Když se blížíte ke svému vozu s elektronickým klíčkem v kapse nebo aktovce, zahájí se rafinovaný pozdrav rozsvícením světel ve vnějších zpětných zrcátkách a analogových hodin s LED podsvícením (vč. funkce GPS, která automaticky upravuje čas v závislosti na příslušném časovém pásmu). Po usazení za volant stisknete tlačítko Start, načež se na centrálním displeji spustí krásná animace a podél přístrojové desky se začne jemně linout hedvábně bílé světlo. To je však pouze začátek. V kabině se můžete uvolnit poslechem špičkové audio soustavy Mark Levinson® s 19 reproduktory nebo sledováním filmů na discích DVD nebo Blu-ray® prostřednictvím 9" obrazovky.

Úžasné pohodlí skýtá sedadlo řidiče LS. První, čeho se řidič dotkne, je nádherně tvarovaný volant v kombinaci dřeva a kůže, resp. volič převodovky s hliníkovým dekorem. Na středové konzole zaujme extra široká obrazovka navigace o úhlopříčce 12,3", ovládaná hlasem nebo sdruženým ovladačem rozhraní RTI. Díky režimu rozděleného displeje je také možné současně sledovat další informace, např. obraz nočního vidění Lexus Night View v kombinaci s mapami prémiové soustavy navigace. Z dalších inovací jmenujme dynamické osvětlení interiéru pomocí LED nebo analogové hodiny s funkcí GPS, která automaticky upravuje čas v závislosti na příslušném časovém pásmu.

Komfortní interiér

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Nový LS nabízí v interiéru nepřekonatelnou kultivovanost. Sedadlo řidiče se pro snadné nastupování automaticky posouvá dozadu a volant se posune k přístrojové desce. Všestranně nastavitelná zadní sedadla s funkcí masáže bederní oblasti a opěrky hlavy s nastavitelnými bočními polštáři jsou součástí standardní výbavy. Zadní středová loketní opěrka je vybavena displejem LCD a ovládacími prvky pro nastavení zadní klimatizované zóny a pro ovládání audiosystému a zadní rolety.

"Správce klimatu" je další celosvětově unikátní inovací značky Lexus v novém LS. Tento integrovaný systém průběžně sleduje teploty v interiéru i venkovního vzduchu a automaticky upravuje teplotu v kabině, na sedadlech a na volantu. Oceňovaná technologie Lexus nanoe® uvolňuje mikroskopické ionty se záporným nábojem, čímž osvěžuje vzduch v interiéru a zvlhčuje vaše vlasy a pokožku.

Navigační systém Lexus Premium Navigation + služby Lexus Connected Services

NAVIGAČNÍ SYSTÉM LEXUS PREMIUM NAVIGATION + SLUŽBY LEXUS CONNECTED SERVICES

Barevný displej s úhlopříčkou 12,3” můžete ovládat systémem Remote Touch nebo hlasovými pokyny. Navigace s jasnou 3D grafikou a pestrou nabídkou zobrazení map nabízí po zaparkování vozu možnost vytvoření QR kódu cíle vaší cesty. Kód potom můžete nahrát do svého chytrého mobilního telefonu a s jeho pomocí neomylně dojít do zvoleného cíle pěšky.

Model LS nabízí novou generaci internetových služeb, mezi něž patří Online Search, Google Street View®, Panoramio® nebo Connected Traffic. Pro ještě větší pohodlí si můžete trasu poslat ze svého počítače nebo tabletu do navigačního systému ve vašem vozu.

Lexus Hotspot

LEXUS HOTSPOT

Hotspot speciálně navržený pro automobily umožňuje prostřednictvím WiFi připojit až pět zařízení, jakými jsou například mobilní telefony, tablety nebo jiné přenosné elektronické přístroje. Systém vybavený vysokorychlostní anténou používá vámi vybranou SIM kartu a je stále napájený z elektrické sítě vozidla.

Osvětlení interiéru

DYNAMICKÉ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU POMOCÍ LED

Když se blížíte ke svému vozu, automaticky vás uvítá aktivací hodin v kabině a rozsvícením zdrojů ve zpětných zrcátkách pro osvětlení nástupního prostoru. Po odemčení dveří se aktivují světla pro denní svícení, jako by se LS pomalu probouzel. Stiskněte tlačítko START a na displeji multimediální soustavy se vykreslí elegantní animace a podél přístrojové desky se začne linout jemný paprsek světla.

Výběr čalounění a obložení

VÝBĚR ČALOUNĚNÍ A OBLOŽENÍ

Kvalitně zpracovaný interiér modelu LS si můžete přizpůsobit svému individuálnímu vkusu. K dispozici máte pět variant koženého čalounění - černé, bílé, světle hnědé, světle šedé nebo slonovinové. Navíc si můžete vybrat z následujících osobitých stylů ozdobného obložení: hnědé jasanové dřevo (matný povrch), tmavě hnědé ořechové dřevo, šedočerné dřevo Shimamoku, zlatošedé jasanové dřevo a bambus.

Aerodynamika

AERODYNAMIKA

Nový LS má nejlepší aerodynamiku ve své třídě díky detailům, jako je téměř zcela ploché zakrytí spodní části vozu nebo drobné aerodynamické plochy na sloupcích předních dveří a zadních svítilnách. Aerodynamické plochy použité poprvé na závodních vozech F1 vytvářejí vzduchové víry, které odvádějí proudění vzduchu směrem dovnitř, aby se snížil aerodynamický odpor vzduchu limuzíny LS. To prospívá nejen stabilitě a ovladatelnosti, ale výsledkem je také nižší spotřeba paliva a nižší aerodynamická hlučnost.

Podnikli jsme také veškerá opatření, abychom zabránili pronikání aerodynamického hluku do interiéru. Vysoce kvalitní vrstvené sklo, lišty okenním rámů a přiléhavé těsnění poskytují vynikající izolaci. Dalším přínosem je omezení pronikání hluku, takže si cestující mohou užívat klidnějšího cestování. Díky této mistrovské kombinaci vzrušujícího exteriéru a tichého interiéru je LS vozem, který je absolutní radostí řídit.

Řízení jízdní dynamiky

ŘÍZENÍ JÍZDNÍ DYNAMIKY

Při řízení nového LS si budete užívat intenzivní pocit spojení s vozem, který je nádherně vyvážený a zároveň neobyčejně dynamický. Neuvěřitelně tuhý skelet karoserie (vyráběný novou speciální metodou cíleného laserového svařování a technikou lepení inspirovanou leteckým průmyslem) poskytuje v kombinaci se vzduchovým odpružením výjimečně precizní ovladatelnost a jízdní komfort. Vůz je standardně vybaven nejmodernějším systémem integrovaného řízení jízdní dynamiky VDIM (Vehicle Dynamics Integrated Management), zatímco řízení VGRS (Variable Gear Ratio Steering) s variabilním převodem mění svou charakteristiku v závislosti na rychlosti jízdy. V nouzové situaci vám automaticky pomůže vyhnout se nebezpečí.

Vyspělá technika stálého pohonu všech kol v tomto modelu otvírá zcela novou dimenzi ovladatelnosti a jízdní stability. Za normálních podmínek rozděluje systém hnací sílu mezi přední a zadní kola v poměru 40:60. V náročnějších jízdních situacích okamžitě mění rozdělení hnací síly, aby byla zajištěna trakce tam, kde je nejvíc zapotřebí.

Podvozek

PODVOZEK

Pozoruhodná vyváženost a agilita modelu LS je výsledkem příkladné automobilové konstrukce. Ale pocit spojení, který řidič cítí s tímto inspirující limuzínou, pramení také z jejího podvozku s lehkým hliníkovým víceprvkovým zavěšením a pneumatickým odpružením - vpředu i vzadu. K výjimečné ovladatelnosti a jízdnímu komfortu přispívají také vysokovýkonné tlumiče. Jízdní vlastnosti optimalizuje rovněž adaptivní odpružení AVS (Adaptive Variable Suspension), které využívá různá nastavení tlumičů pro klidnější jízdu. Ve vysokých rychlostech dochází také ke snížení světlé výšky vozidla, aby se zlepšily aerodynamické vlastnosti. Řídit LS znamená zažít dokonalou lehkost a pocit naprosté kontroly.

Zážehový motor V8

ZÁŽEHOVÝ MOTOR V8

Zážehový motor V8 4,6 litru s hliníkovým blokem a hlavami válců je mistrovským dílem techniky. Lehká konstrukce a dokonale hladké, ručně leštěné pracovní plochy umožňují dosahovat mimořádného výkonu a strhující jízdní dynamiky. Pozoruhodné schopnosti tohoto motoru jsou v nemalé míře dílem jedinečného elektricky ovládaného systému proměnného časování ventilů VVT-iE (Variable Valve Timing – intelligent Electric (VVT-iE), který poskytuje velký točivý moment v širokém rozsahu provozních otáček motoru. Inovativní technologie přímého vstřikování benzinu D-4S navíc zajišťuje optimální výkon a hospodárnost. Tomu odpovídá příznivá spotřeba paliva 10,7 l/100 km a kombinované emise CO2 pouhých 249 g/km.

Každý prvek tohoto dokonalého a precizního motoru byl jemně vyladěn - a to doslova. Každý jednotlivý motor V8 pro modely LS je osobně zkontrolován řemeslně zdatnými pracovníky, jimž se v závodě Lexus říká "Takumi": před montáží do vozu je každý motor spuštěn na testovací stolici a zkontrolován - včetně poslechu jejich zvuku stetoskopem, aby bylo zajištěno dokonalé vyladění zvuku celého pohonného ústrojí.

Výkon motoru V8 přenáší pokroková 8stupňová samočinná převodovka. Tento sofistikovaný systém zvyšuje počet převodových stupňů a je schopen provádět vícenásobné řazení. To umožňuje spojit v jeden celek to nejlepší z obou světů - rychlou akceleraci a vynikající hospodárnost.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

ls 460 8speed

LS JE VYBAVEN PRVNÍ OSMISTUPŇOVOU SAMOČINNOU PŘEVODOVKOU NA SVĚTĚ.

LS 460 F SPORT

ls460 fsport

ÚCHVATNÝ DESIGN

Model LS 460 F SPORT umně spojuje dravý design se specifickým naladěním podvozku, za nímž stojí tentýž tým, který vyvinul ikonický supersport LFA a výkonné modely s označením F, tedy RC F a GS F. Výsledek vám bezpochyby zrychlí srdeční tep. Z vylepšení exteriéru jmenujme větší charakteristickou masku chladiče Lexus ve tvaru vřetene (s rastrem obsahujícím písmena L), chladicí kanály předních brzd nebo aerodynamické lamely pro zvýšení přítlaku.

Ve sportovním kokpitu verze F SPORT si vychutnáte dokonalé spojení se svým vozem. Ručně prošívaná sportovní sedadla vás těsně obepnou shora až dolů. Ergonomický sportovní volant a strojově obrobené hliníkové pedály zase zprostředkují pozoruhodnou zpětnou vazbu, abyste se mohli plně oddat vozovce před vámi.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.