concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model NX 300h Limited Edition.

Table Garant NX

*Měsíční splátka úvěru Lexus Garant pro podnikatele, plátce DPH, akontace 30%, 24 měsíců, nájezd 40 000 km, havarijní pojištění se spoluúčast 10%, min. 10 000 Kč + GAP. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, výše garantované budoucí hodnoty vozu je závislá na dodržení smluvních podmínek, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Poskytovatelem financování je Toyota Financial Services Czech s.r.o. Více informací, konkrétní nabídku modelů a financování získáte u autorizovaných prodejců Lexus.

HLAVNÍ PRVKY

SEZNAMTE SE S MODELEM NX 300h LIMITED EDITION

Vyhřívaná kožená sedadla

VYHŘÍVANÁ KOŽENÁ SEDADLA

Nechte se hýčkat a objevte nesmírně pohodlná, vyhřívaná a v 8 směrech elektricky nastavitelná přední sedadla. Praktická zadní sedadla dělená v poměru 60:40 vytvoří dostatečný prostor pro přepravu lyží či surfů.

Parkovací kamera a senzory

PARKOVACÍ KAMERA A SENZORY

Při zařazení zpětného chodu se na Lexus Media Display zobrazí pohled na oblast za vozem. U modelů vybavených navigací Lexus Premium Navigation se na displeji zobrazí navíc i pomocné linie usnadňující parkování. Parkovací senzory zajišťují akustické varování před překážkami vpředu i vzadu za vozem.

LED Světlomety

LED SVĚTLOMETY

Vyspělá technologie LED osvětlení poskytuje za jakýchkoliv podmínek maximální viditelnost – vaše cesty tak budou nejen příjemnější, ale také ještě bezpečnější.

Tempomat

TEMPOMAT

Vše pro vaše pohodlí – jednoduše nastavte rychlost a vychutnávejte si požitek z jízdy na maximum s Lexusem NX také na dálnicích a dlouhých cestách.

18” Kola z lehkých slitin

18” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Díky elegantnímu a dynamickému designu 18” kol z lehkých slitin vypadá Lexus NX za každých okolností majestátně a sportovně zároveň.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.