concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

HLAVNÍ PRVKY

SEZNAMTE SE S MODELEM NX 300h LIMITED EDITION

Vyhřívaná kožená sedadla

VYHŘÍVANÁ KOŽENÁ SEDADLA

Nechte se hýčkat a objevte nesmírně pohodlná, vyhřívaná a v 8 směrech elektricky nastavitelná přední sedadla. Praktická zadní sedadla dělená v poměru 60:40 se sklápějí elektricky, čímž se vytvoří dostatečný prostor pro přepravu lyží či surfů.

Parkovací kamera a senzory

PARKOVACÍ KAMERA A SENZORY

Při zařazení zpětného chodu se na Lexus Media Display zobrazí pohled na oblast za vozem. U modelů vybavených navigací Lexus Premium Navigation se na displeji zobrazí navíc i pomocné linie usnadňující parkování. Parkovací senzory zajišťují akustické varování před překážkami vpředu i vzadu za vozem.

LED Světlomety

LED SVĚTLOMETY

Vyspělá technologie LED osvětlení poskytuje za jakýchkoliv podmínek maximální viditelnost – vaše cesty tak budou nejen příjemnější, ale také ještě bezpečnější.

Tempomat

TEMPOMAT

Vše pro vaše pohodlí – jednoduše nastavte rychlost a vychutnávejte si požitek z jízdy na maximum s Lexusem NX také na dálnicích a dlouhých cestách.

18” Kola z lehkých slitin

18” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Díky elegantnímu a dynamickému designu 18” kol z lehkých slitin vypadá Lexus NX za každých okolností majestátně a sportovně zároveň.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.