concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

HLAVNÍ PRVKY RX 450h EXECUTIVE

LED SVĚTLOMETY

LED SVĚTLOMETY

Propracované LED světlomety ve tvaru písmene ‘L’ využívají tentýž LED zdroj pro dálková i potkávací světla. Jedinečnou auru dotvářejí světla pro denní svícení, jejichž součástí jsou i směrová světla se sekvenční funkcí.

20” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

20” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Nová pětipaprsková kola umožňují dotvořit si RX podle vlastního vkusu za použití barevných dekorů, které lze sladit např. s barvou laku karoserie.

Adaptivní tempomat

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat v zájmu uvolněné jízdy udržuje přednastavenou vzdálenost mezi novým RX 450h a vpředu jedoucím vozem, a to i v případě, že vozidlo vpředu zrychluje a zpomaluje.

Automatická dálková světla

AUTOMATICKÁ DÁLKOVÁ SVĚTLA

Automatická dálková světla v noci využívají kameru systému pro udržování vozidla v jízdním pruhu (A-LKA) k rozpoznávání protijedoucích vozidel a automatickému přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly. Předcházejí tím nechtěnému oslňování ostatních řidičů a umožňují plně se soustředit na samotné řízení.

Vyspělý systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu

VYSPĚLÝ SYSTÉM PRO UDRŽOVÁNÍ VOZIDLA V JÍZDNÍM PRUHU

Vyspělý systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu (A-LKA) pomocí kamery na čelním skle sleduje polohu vozidla v daném jízdním pruhu. Začnete-li z pruhu nechtěně vyjíždět, systém A-LKA aktivuje varovnou zvukovou signalizaci a jemným zásahem koriguje řízení.

Vyhřívaná a odvětrávaná kožená sedadla

VYHŘÍVANÁ A ODVĚTRÁVANÁ KOŽENÁ SEDADLA

Přepychová přední sedadla jsou vyrobena metodou „integrovaného pěnění“. Tato výrobní technologie inspirovaná motoristickým sportem zajišťuje většíkomfort a dokonalejší oporu těla. Navíc díky funkci vyhřívání a odvětrávánísedadel si budete moci vychutnat maximální možné pohodlí za každé situace

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.