rx journal

JOURNAL

O KAMPANI "THE LIFE RX"

ŽIVOT V DUCHU RX - ŽIVĚ

POZNEJTE SAMI, CO ZNAMENÁ ‘ŽIVOT V DUCHU RX’

ZAPOJTE SE DO PRODUKČNÍHO TÝMU A PRACUJTE S HERCEM JUDEM LAWEM NA NAŠEM ÚŽASNÉM VIDEU NATÁČENÉM V ROZSAHU 360 STUPŇŮ

V našem interaktivním filmu natočeném v rozsahu 360 stupňů jste sami tvůrcem akce v jedinečném představení imerzivního divadla. Vaším průvodcem bude herec Jude Law, zatímco vy se připojíte k dalším účastníkům a vyzkoušíte si život přední filmové hvězdy – nemluvě o úžasném luxusu samotného SUV Lexus RX.

Jak zhlédnout a interaktivně se zapojit:

  • NA MOBILNÍCH PŘÍSTROJÍCH: Máte-li přístroj Apple nebo Android, interaktivní video můžete sledovat v aplikaci YouTube - zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi. Jednoduše otáčejte telefonem v rozsahu celých 360 stupňů a nechte se vtáhnout do děje. Ke sledování můžete použít i kartonovou náhlavní soupravu Google Cardboard pro virtuální realitu nebo zařízení Samsung Gear VR (pouze pro systém Android).
  • NA POČÍTAČI: Můžete použít i prohlížeč na osobním počítači; kamerou otáčíte jednoduše klepnutím a posouváním

ZHLÉDNĚTE FILM NATOČENÝ V ROZSAHU 360°

KAMPAŇ THE LIFE RX V LONDÝNĚ

Jude Law překvapuje obecenstvo v exkluzivním představení LIFE RX.

Zjistěte, jak jsme využili imerzivní divadlo ke zhmotnění konceptu „The Life RX“ v podobě jednorázového představení.

Na oslavu uvedení směle ztvárněného nového modelu RX jsme v londýnském hotelu Mondrian uspořádali výjimečnou akci ve spolupráci se špičkovými jevištními výtvarníky a nejlepšími umělci, kdy obecenstvo dostalo příležitost zakusit na vlastní kůži koncept „The Life RX“ – svět luxusu, nadšení a vzrušujících zážitků.

Účastníci byli bezděčně vtahováni do nových epizod a nečekaných situací a dostalo se jim příležitosti improvizovat ve svých nových postavách v roli mezinárodních filmových hvězd, aby je nakonec překvapila proslulá divadelní a filmová hvězda – herec Jude Law osobně, jenž se připojil ve finálové scéně s červeným kobercem – příhodném konci tohoto jedinečného představení imerzivního divadla.

Dokázali byste se vžít do role Juda Lawa a zkusit "Live the Life RX"?

Poznejte sami, co znamená  "Live the Life RX" a navrhněte si svoji vlastní cestu.

VYBERTE SI ŽIVOT, KTERÝ VÍTE, ŽE CHCETE, A PROŽIJTE HO.

SOUTĚŽ S NOVÝM LEXUS RX

VŠICHNI ÚČASTNÍCI, KTEŘÍ ABSOLOVUJÍ TESTOVACÍ JÍZDU S VOZEM LEXUS RX, BUDOU MÍT ŠANCI ZÍSKAT ZAPŮJČENÍ TOHOTO MODELU NA JEDEN TÝDEN SPOLU S VEČEŘÍ PRO DVĚ OSOBY V LUXUSNÍ RESTAURACI.

POKUD UČINÍTE DALŠÍ KROK A ROZHODNE SI KOUPIT NOVÝ LEXUS RX DO 30. DUBNA 2016, MŮŽETE SE STÁT VÍTĚZEM SOUTĚŽE O EXKLUZIVNÍ VÍKEND PRO DVĚ OSOBY NA JIHU FRANCIE, A TO VČETNĚ VSTUPENKY NA MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL V CANNES.

Více o soutěži v LEXUS centrech.

THE LIFE RX

HVĚZDNÁ PREZENTACE: JUDE LAW A NOVÝ DOKONALÝ LEXUS RX

S potěšením oznamujeme další výsledek naší kreativní spolupráce s hollywoodským hercem a producentem Judem Lawem v rámci kampaně při příležitosti uvedení nového modelu: THE LIFE RX.

Jude Law sdílí naše nadšení pro jízdu, pocit svobody, kterou přináší, a víru, že existuje vůz, který vám přinese nevšední zážitky. A nový Lexus RX tuto víru ztělesňuje.

Na adresu kampaně Jude Law uvedl: „Miluji řízení a rozptýlení, které je s ním spojené. Koncepce kampaně „The Life RX“ mi přišla velmi zajímavá, neboť je pravdou, že správný vůz může skutečně být klíčem k mimořádným zážitkům. Tým automobilky Lexus chtěl uvést v život něco, co dokáže pohltit a oslovit každého, kdo se vydává na cestu. To jsem poznal na vlastní kůži.“

Zvenku dravý, ikonický design, uvnitř kabiny luxusní detaily jako laserem gravírované dřevo technologií Yamaha. Jízda s novým RX vám zajistí, že budete středem pozornosti od chvíle, kdy nasednete.

JSTE PŘIPRAVENI SKUTEČNĚ "LIVE THE LIFE RX"?

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.