concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

PRVEK

an element

UKÁZAT TO NEJLEPŠÍ

Elegantní vizuální prvek, představený současnou generací GS v roce 2011 v podobě vřetenovité masky chladiče, předznamenal novou kapitolu pro Lexus jako prémiové automobilové značky.

Smělá, trojrozměrná přitažlivost profilu masky chladiče je výsledkem probíhající designové evoluce. Horní polovina masky s lichoběžníkovým tvarem byla poprvé představena v roce 2005 u modelu GS. Byla součástí pokusu Lexusu vytvořit pro značku individuální tvář — a brzy vedla k rozhodnutí vyvinout spodní část masky chladiče, čímž vznikl výsledný vřetenovitý tvar.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.