concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

ODHALENÍ

the reveal

VSTUP NA SCÉNU

Nová generace modelu Lexus IS přináší jednu z nejkvalitnějších karoserií, nejinteligentnější řízení a nejpůsobivější jízdní vlastnosti, jaké byly dosud v této řadě představeny.

U Lexusu IS, jenž se inspiroval filozofií designu Lexusu s názvem L-finesse, lze spatřit několik motivů s tvarem písmena L. Patří mezi ně také světla pro denní provoz a zadní svítilny. Součástí těchto svítilen jsou rovněž LED světla ve tvaru L.

Nejvyhraněnější, nejtroufalejší a pravděpodobně nejvíce vzrušující model ve více než dvacetileté historii značky Lexus. Nejnovější model IS představuje vrchol mezi modely prémiových značek.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.