concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

‘PŘEDVÁDĚNÍ POHYBU’

OŽIVENÍ FIGURÍN VYŽADOVALO ROVNOVÁHU MEZI SÍLOU A TECHNICKOU ZRUČNOSTÍ.

Figuríny s výškou přes 3,3 metru, o nichž pojednává dokument "Kroky", mají kostry vyrobené z uhlíkového kompozitu a pláště zhotovené technologií tisku ve 3D. Díky tomu jsou dostatečně lehké k tomu, aby je mohlo ovládat pět neuvěřitelně talentovaných loutkářů. Všichni umělci, kteří vdechli těmto figurínám život, museli podat skvělé individuální výkony a zároveň dokonale spolupracovat se skupinou, aby vzniklo jedno plynulé představení. Hlavní část hmotnosti a hybnosti figuríny spočívala na bedrech centrálního loutkáře.

Další loutkář více vzadu ovládal trup a v dokonalé koordinaci s loutkářem, který dálkově ovládal hlavu, umožňoval ohnutí figuríny. A nakonec dva další loutkáři ovládali paže a mechanické dlaně. Kombinací bezpočtu zkoušek, precizní choreografie, obrovské fyzické síly a nesmírného talentu všech loutkářů se podařilo těmto figurínám vdechnout ducha a život.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.