concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

'KROKY'

PŘÍBĚH JEDNÉ FIGURÍNY V NADŽIVOTNÍ VELIKOSTI, KTERÁ SE BRILANTNĚ POHYBUJE PO MĚSTĚ VE SNAZE NAJÍT NĚCO SPECIÁLNÍHO.

Cílem "Kroků" bylo vytvořit lidský pohyb odlišným způsobem. Představované figuríny vznikly kombinací pečlivé ruční řemeslné práce a nejmodernějších inovací a vyzařuje z nich harmonické spojení organické lidské podoby s technickou precizností. Příběh jejich vzniku je příběhem skoku do neznáma.

Každá figurína s výškou přesahující 3,3 metru vyžadovala dokonale harmonickou spolupráci mezi pěti loutkáři. Vznikl tak kouzelný trik, díky němuž loutkáři v našich představách zdánlivě zmizí. Dokonale lidský pohyb našich obrovských figurín městem vznikl díky mimořádnému výkonu všech zúčastněných umělců a výjimečnému návrhu.

steps image 001 amazing
steps image 002 amazing

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.