concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

'VYTVÁŘENÍ POHYBU'

POSTUPNÝ PROCES VÝROBY FIGURÍN BYL NEUVĚŘITELNÝM ZÁŽITKEM.

Navrhování figurín, zachycené v dokumentu "Kroky", začalo skicami a hliněnými modely, jejichž prostřednictvím byly definovány základní tvary a proporce. Geometrické pláště a kostry figurín byly poté vymodelovány ve formátu 3D a animovány, aby byly zřetelné jejich hlavní pohyby a loutkáři získali potřebné informace. Když byl finální design jasný, stalo se hlavní výzvou snížení hmotnosti, aby pětice loutkářů mohla pohybovat figurínami s opravdovou ladností a lehkostí pohybu lidského těla. Pouze tak mohly figuríny ožít.

Po vyřešení problémů s hmotností a ovládáním byly vyrobeny kostry z uhlíkového kompozitu a za pomoci technologie tisku ve 3D byly vytvořeny extrémně tenké, ale zároveň i odolné vnější pláště. Finálním krokem bylo ruční dokončení všech detailů a povrchové úpravy vnějších plášťů, které přispělo k sympatickému vzhledu figurín. Procesem navrhování a inovativním použitím nových technologií bylo nakonec zaručeno, že naše figuríny vypadaly ohromně, byly dostatečně lehké pro loutkáře.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.