concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

'VYTVÁŘENÍ POHYBU'

POSTUPNÝ PROCES VÝROBY FIGURÍN BYL NEUVĚŘITELNÝM ZÁŽITKEM.

Navrhování figurín, zachycené v dokumentu "Kroky", začalo skicami a hliněnými modely, jejichž prostřednictvím byly definovány základní tvary a proporce. Geometrické pláště a kostry figurín byly poté vymodelovány ve formátu 3D a animovány, aby byly zřetelné jejich hlavní pohyby a loutkáři získali potřebné informace. Když byl finální design jasný, stalo se hlavní výzvou snížení hmotnosti, aby pětice loutkářů mohla pohybovat figurínami s opravdovou ladností a lehkostí pohybu lidského těla. Pouze tak mohly figuríny ožít.

Po vyřešení problémů s hmotností a ovládáním byly vyrobeny kostry z uhlíkového kompozitu a za pomoci technologie tisku ve 3D byly vytvořeny extrémně tenké, ale zároveň i odolné vnější pláště. Finálním krokem bylo ruční dokončení všech detailů a povrchové úpravy vnějších plášťů, které přispělo k sympatickému vzhledu figurín. Procesem navrhování a inovativním použitím nových technologií bylo nakonec zaručeno, že naše figuríny vypadaly ohromně, byly dostatečně lehké pro loutkáře.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.