concept-cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main-menu-lexus-brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid-cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus-service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

lexus-today

LEXUS
DNES

Nejnovější nabídky, zprávy a oznámení o aktivitách značky Lexus.

used-cars

OJETÉ
VOZY

Nabídka prověřených ojetých vozů od všech autorizovaných prodejců Lexus.

KONTAKT

ADRESA

C & K, a.s., Maříkova 48

Brno - Ivanovice

62100

KONTAKT

Telefon: 547 136 260

Fax: 547 136 269

Email: prodej@lexus-brno.cz

URL: http://www.lexus.cz/brno

OTEVÍRACÍ DOBA

Prodej:
Pondělí – Pátek
8:00 – 18:00

Servis:
Pondělí – Pátek
8:00 – 17:00

PRODEJ

Lexus BRNO

PRODEJ

Výběr vozu je jistě příjemnou starostí a proto se firma C & K, a. s. snaží pro své budoucí i stávající zákazníky vytvořit příjemné prostředí, které poskytuje dostatek pohodlí a komfortu. Výběr pravého modelu, pěkné barvy, správné výbavy a doplňků - to vše vyžaduje určitý čas. Společně s naším personálem si můžete u kávy vše pečlivě probrat a rozmyslet.

SERVIS

Kvalitní servis a prodej náhradních dílů patří neodmyslitelně ke službám poskytovaným každou větší firmou zabývající se prodejem automobilů. Sebedokonalejší automobil vyžaduje kvalitní a profesionální údržbu. Havárie menšího či většího rozsahu se bohužel nevyhýbají ani našim klientům. I velmi pěkné sériové auto lze nadále vylepšit. Proto firma C & K, a. s. klade velký důraz na perfektní servisní zázemí a nabízí zákazníkům prvotřídní servisní služby.

Kvalitní služby, které naše společnost v oblasti servisu poskytuje, byly pro rok 2004 oceněny 1. místem v každoroční prestižní celostátní soutěži "Autoservis roku" , kterou vyhlašuje SAČR a společnost AUTOservis akademie. Tuto pozici obhájilo LEXUS CENTRUM společnosti C & K i v roce 2007.

Jako doplňkové služby nabízíme v našem servisu také zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy, odtah nepojízdného vozidla do servisu, odvoz zákaznického vozu na servis nebo rychloservis. Samozřejmostí je rychlý příjem vozidla do opravy s vyřízením veškerých formalit, týkajících se pojišťoven a mnoho dalších služeb, se kterými Vás rádi osobně seznámí naši account manažeři.

AKČNÍ NABÍDKY LEXUS BRNO

ídky - dealer

AKČNÍ NABÍDKY

Vyberte si z našich akčních nabídek to nejlepší pro Vás.

OJETÉ VOZY

RSB Used Cars Image

OJETÉ VOZY

Nabídka ojetých vozů od autorizovaných partnerů.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.