AKČNÍ NABÍDKA LEXUS RX 450h HYBRID

Odhalte unikátní vůz, který určuje trendy pro celou kategorii prémiových SUV. S modelem Lexus RX 450h a jeho plně hybridním pohonem nebudete omezeni nutností nabíjet ze sítě (vůz se dobíjí automaticky během provozu) a díky pohonu 4x4 ani náročností vašich cest. Pod kapotou vozu, jenž si svým pohodlím i vzhledem získá pozornost ve městě i na horských silnicích, najdete špičkový motor V6 s 313 koňskými silami. Tak kralujte všem cestám, ať se vydáte kamkoliv. Jezděte v RX 450h.

 • MODEL
  MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)
  AKTONACE*
  LEXUS RX 450h 4X4 E-FOUR EDITION
  19 990 Kč
  0 Kč
  LEXUS RX 450h 4X4 E-FOUR EDITION PLUS
  20 990 Kč
  0 Kč
 • *Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus.

  RX 450h Ts and Cs image
 • RX Operative Leasing Image
 • RX Features Image

HLAVNÍ PRVKY

LEXUS RX 450h E-FOUR EDITION SAFETY


 

 
  RX Key Features Image
 • Lexus Premium Navigation

  Systém disponující svěží 3D grafikou a mnoha možnostmi zobrazení map, může být ovládán nejnovější generací ovladače Remote Touch či hlasovými povely. Jakmile zaparkujete, vytvoří systém QR kód pro váš chytrý telefon, aby vás dovedl pěšky do zadaného cíle.

 • Trojité LED světlomety

  Inovativní LED světlomety ve tvaru písmene L využívají shodný zdroj světla pro potkávací i dálková světla. Osobitou auru těchto světlometů dotvářejí světla pro denní provoz s integrovanými směrovými světly.

 • Elektricky nastavitelná sedadla

  Přepychová přední sedadla jsou vyrobena metodou „integrovaného pěnění“. Tato výrobní technologie inspirovaná motoristickým sportem zajišťuje větší komfort a dokonalou oporu těla. K dispozici je i výkonnější systém odvětrávání sedadel.

 • Systém RCTA

  Systém pro sledování mrtvých úhlů usnadňuje couvání na parkovišti tím, že odhaluje vozidla blížící se zezadu. Je-li pravděpodobné, že by mohlo dojít k nehodě, RX aktivuje systém ovládání brzd, aby poškození vozidla zcela zabránil, nebo alespoň zmírnil případné následky.

 • Systém pro sledování slepých úhlů

  Radarová čidla zabudovaná v rozích zadního nárazníku detekují vozidla ve vedlejších pruzích, která nejsou vidět ve vnějších zpětných zrcátkách. Pokud dá řidič znamení o změně směru jízdy a do jeho mrtvého úhlu výhledu vjede jiné vozidlo, okamžitě se aktivuje výstražný signál v příslušném zpětném zrcátku.

LEXUS 4X4 E-FOUR DRIVE

LEXUS HYBRID S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

ŽÁDNÉ NABÍJENÍ. ŽÁDNÉ OMEZENÍ.

 • 
 

 
  Benefit Image 1

  ŽÁDNÉ NABÍJENÍ ZE SÍTĚ

  
 

 
  Benefit Image 2

  LEGENDÁRNÍ SPOLEHLIVOST

  
 

 
  Benefit Image 3

  VŽDY PŘIPRAVEN KE STARTU

  
 

 
  Benefit Image 4

  ŠPIČKOVÝ VÝKON

 • RX Intelligent Hybrid Image