concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

POPRODEJNÍ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

AKČNÍ NABÍDKA E-FOUR LUXURY EDITION

Klíč k luxusnímu zážitku z jízdy máte na dosah. Pořiďte si Lexus RX 450h s pohonem 4x4 E-FOUR a nechte se pohltit vybroušenými jízdními vlastnostmi, špičkovou dynamikou a všemi výhodami plně hybridního pohonu. Nyní v nejvyšší výbavě se zvýhodněním 270 000 Kč.*

RX table

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.10.2017

HLAVNÍ PRVKY

RX 450h E-FOUR LUXURY EDITION

Prémiový audiosystém Mark Levinson® s 15 reproduktory

Prémiový audiosystém Mark Levinson® s 15 reproduktory

Prémiový audiosystém Mark Levinson® Premium Surround s 15 reproduktory a technologií GreenEdge™ je uzpůsoben specifickým akustickým vlastnostem interiéru modelu RX. Poskytuje brilantní prostorový zvuk 7.1, který je zdrojem zážitků ve stylu domácího kina. Poslech je umocněn technologií Clari-Fi™, která znovu vytváří zvuk ztracený při MP3 digitální kompresi.

Trojité LED světlomety

Trojité LED světlomety

Inovativní LED světlomety ve tvaru písmene L využívají shodný zdroj světla pro potkávací i dálková světla. Osobitou auru těchto světlometů dotvářejí světla pro denní provoz s integrovanými směrovými světly.

Navigační systém Lexus Premium Navigation

Navigační systém Lexus Premium Navigation

Systém disponující svěží 3D grafikou a mnoha možnostmi zobrazení map, může být ovládán nejnovější generací ovladače Remote Touch či hlasovými povely. akmile zaparkujete, vytvoří systém QR kód pro váš chytrý telefon, aby vás dovedl pěšky do zadaného cíle.

Vyhřívaná a odvětrávaná elektricky nastavitelná sedadla

Vyhřívaná a odvětrávaná elektricky nastavitelná sedadla

Přepychová přední sedadla jsou vyrobena metodou „integrovaného pěnění“. Tato výrobní technologie inspirovaná motoristickým sportem zajišťuje větší komfort a dokonalejší oporu těla. K dispozici je i výkonnější systém odvětrávání sedadel.

Barevný Head-Up displej

Barevný Head-Up displej

Provozní údaje jsou promítány přímo na čelní okno. Tento zatím největší projekční displej použitý ve vozech Lexus (240 mm x 90 mm) vám umožní sledovat pokyny navigace či ovládat nastavení audiosystému, aniž byste spustili zrak z vozovky před vámi.

Panoramatické zobrazování okolí vozu

Panoramatické zobrazování okolí vozu

Čtyři kamery snímají obraz takřka celého okolí vozu, a usnadňují tak jízdu ve stísněných prostorech. Panoramatické zobrazování okolí vozu rovněž nabízí virtuální 3D zobrazení vašeho modelu RX a pomocné asistenční linie pro lehčí manévrování v městském provozu.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

INOVACE V MODELU LEXUS RX

S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR

AI
AVS
roll
Yaw
Stabilize

LEXUS RX A POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, který je k dispozici v modelu Lexus RX s hybridním pohonem, umožňuje jízdu v náročných podmínkách, a zároveň zajišťuje maximální trakci vozu při dynamické sportovní jízdě. Systém E-FOUR aktivně využívá druhý elektrický motor, který pohání zadní nápravu a spotřebovává pouze energii vznikající při brždění (rekuperace). Komplexní systém senzorů a asistenčních systémů navíc předvídá pohyby a zásahy řidiče i možný vývoj dopravní situace a spouští pohon zadní nápravy pouze v tu pravou chvíli. Kombinací sofistikovaných asistenčních systémů a unikátního režimu pohonu využívajícího energii vznikající při brždění dosahuje hybridní Lexus RX s pohonem všech kol E-FOUR zcela jedinečné hospodárnosti bez kompromisů v oblasti jízdní dynamiky a bezpečnosti.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.