BE Hero Digital

LEXUS HYBRID BUSINESS EDITION

PŘIDANÁ HODNOTA
PRO VÁŠ BUSINESS

Výběr vhodného služebního vozu je důležitým rozhodnutím. Zvyšte si kvalitu vašeho života s nejmodernější hybridní technologií vozů Lexus a vydejte se s námi vstříc úspěšné budoucnosti.

PRÉMIOVÉ VOZY LEXUS NEBYLY NIKDY DOSTUPNĚJŠÍ

Nechcete zatěžovat svůj účet počátečními náklady a naopak se rádi vyhnete nepředvídatelným výdajům? Potom je jedinečná nabídka hybridních vozů z limitované edice LEXUS BUSINESS EDITION tím pravým. Kromě výhodných měsíčních splátek získáte i servis a kompletní pojištění s povinným ručením. Za svůj nový Lexus tedy nemusíte zaplatit ani o korunu navíc.

Život s novými vozy Lexus může být o tolik jiný. Stačí si vybrat.

UX 200 BUSINESS EDITION
MĚSTKÝ CROSSOVER


 

 
  BE UX Table Offer digital

LEXUS UX: NULOVÁ POČÁTEČNÍ INVESTICE, MAXIMÁLNÍ NÁVRATNOST

Nastupte do nového crossoveru Lexus UX a poznejte město z jiného úhlu – Ve stylu dokonalého komfortu a kvality značky Lexus. Robustní podmanivý vzhled vám dodá pocit bezpečí a jistoty, zatímco díky kompaktním rozměrům vždy snadno zaparkujete.
Maximální ochrana nejen vás, ale i vašeho okolí je zaručena díky Lexus Safety System+, který zahrnuje například přednárazový bezpečnostní systém, dynamický adaptivní tempomat nebo systém varování při opuštění jízdního pruhu a rozpoznání dopravních značek. Jeho vysokou úroveň demonstruje nejvyšší možné ocenění 5 hvězd v testech bezpečnosti EURO NCAP. Lexus UX tak patří mezi nejbezpečnější Crossovery ve své třídě.
O výkon se bude starat čtyřválcový motor o objemu 1987 cm3, který vás dostane na místo určení nejen pohodlně a rychle, ale především i ekonomicky – S kombinovanou spotřebou paliva se budete pohybovat v průměru mezi 5,6 – 5,8 l/100 km.
Dejte vaším obchodním schůzkám i volnému času nový rozměr a využijte naši nabídku BUSINES EDITION. Nový Lexus UX je pro vás nyní dostupný, jako nikdy před tím! S nulovou akontací již za 9 999 Kč měsíčně.LEXUS NX 300h
HYBRID BUSINESS EDITION


 

 
  BE NX Table Offer digital

LEXUS NX: JEDEN VŮZ, NESPOČET MOŽNOSTÍ

Ať už na obchodní setkání nebo s rodinou na prázdniny, nepřehlédnutelný futuristický design a intuitivní technologie dělají z modelu NX ideální vůz pro všechny situace. Jeho inteligentní hybridní pohon nevyžaduje žádné externí dobíjení ani jakékoliv starosti z vaší strany – je plně autonomní a dobíjí se sám během jízdy.
Sílu motoru demonstruje objem 2 494 cm3 a výkon čítající 197 koní. Díky nízké pohotovostní hmotnosti a vysokému výkonu jde o neuvěřitelně agilní vůz, který dokáže dokonalým způsobem reagovat na nenadálou změnu situace na silnici. Vaše reakce však vždy bude jistit náš systém řízení stability vozidla nebo asistent rozjezdu do kopce.
Pokud si budete chtít oddychnout od pracovního shonu a vyrazit na výlet, Lexus NX vám bude krýt záda a postará se o neomezené možnosti – díky zavazadlovému prostoru čítajícímu 1600l (se sklopenými zadními sedadly) se nebudete muset nikdy omezovat kam vyrazit, ani co si vzít sebou.

Hybridní SUV LEXUS NX BUSINESS EDITION s nekonečnými možnostmi využití, je nyní nadosah ruky! Pouze za 12 999 Kč měsíčně.

LEXUS ES 300h HYBRID
BUSINESS EDITION


 

 
  BE ES Table Offer digital

LEXUS ES: BENEFIT, JAKÝ TU JEŠTĚ NEBYL
ŽIJTE SVŮJ SEN

Čas na změnu? Odlišení se od šedi konkurence? Nebo prostá touha po dokonalosti a technologickém náskoku? Ať už je důvod jakýkoliv, my přinášíme odpověď. Nový Lexus ES se stane ozdobou vašeho vozového parku a reprezentativní ikonou na schůzkách. Luxusní sedan s hybridním pohonem 4. generace nabízí nejen jedinečný pocit z jízdy, ale také dostatečný prostor a pohodlí na všech sedadlech. A díky Lexus Safety System+ i maximální možné bezpečí. Výsledek zisku pěti hvězd v hodnocení Euro NCAP mluví za vše.
Pokud vám záleží na prostředí kolem vás a hledáte prémiovou a kvalitní alternativu k běžným spalovacím motorům, pak je nový Lexus ES nejlepší možnou volbou. Díky nízkým emisím splňuje normu Euro 6d-TEMP a patří k těm nejšetrnějším vozům k životnímu prostředí.

Možnost dotknout se dokonalosti, nebyla nikdy blíž. Elegantní hybridní sedan s nabídkou BUSINESS EDITION, je nyní dostupný již za 16 999 Kč měsíčně. Tak co, jdete do toho s námi?KONTAKTUJTE NAŠE LEXUS CENTRA

Zastavte se za námi v jednom z našich dealerství Lexus. Rádi s vámi projednáme financování na míru, poskytneme vám nadstandardní servis a podporu.
V rámci maximální flexibility vám budeme k dispozici nejen v prostorách Lexus center, ale i na vámi stanovém místě a čase. Sjednejte si schůzku s našimi fleetovými manažery přesně dle vašeho přáni.

 • Lexus Brno Image

  LEXUS BRNO

  Lexus Centrum
  C & K, a.s., Maříkova 48
  Brno - Ivanovice

 • Lexus Praha Image

  LEXUS PRAHA

  Louwman Motor Praha s.r.o.
  Bavorská 3, Praha 5

 • Lexus KV Image

  LEXUS KARLOVY VARY

  Chebská 392/116b,
  Karlovy Vary,
  360 06

 • Servis Image

  LEXUS PRŮHONICE

  Lexus Průhonice
  Obchodní 105
  251 70 Čestlice – Průhonice