Vozy Lexus vždy definovaly inovativní technologie a precizní japonské zpracování. Díky své extrémní spolehlivosti se hybridní vozy Lexus mohou pyšnit cenou spolehlivosti What Car? 2020.
Světu SUV dominuje nové ikonické RX 450h s pohonem všech kol E-Four, bezdrátovým nabíjením nebo Apple CarPlay a Android Auto.
NX 300h, dokazuje, že pohodlí a praktičnosti SUV se nemusíte vzdát ani při hledání ideálního rodiného vozu.
Nejen nástrahy města hravě překonáte v novém UX 250h, který díky své kompaktnosti i designu udává městským crossoverům zcela nový směr.
Pětidveřový kompaktní vůz CT 200h, je jedním z nejekologičtějších hybridních modelů, jaký jsme kdy postavili. Plných 100 % oslovených majitelů vozu v rámci prezentišné spotřebitelské soutěžec What Car? se nesetkalo se sebemenším problémem během pěti let jeho provozu.
Milovníci ostřejších sedanů jsou po léta nadšení hybridním IS 300h F Sport, který svými sportovními koly o velikosti 18“ palců dokáže rozproudit krev v žilách, přičemž rozhodně nezapomíná na bezpečnost. Stejně tak jako všechny ostatní modely Lexus Limited Edition, které byly bez výjimky oceněny pěti hvězdičkami v prestižním hodnocení NCAP.