concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

CT 200h


CO2 kombinovaný provoz (g/km) 82
Kombinovaný provoz (l/100km) 3,6
Zrychlení 0-100 km/h (s) 10,3
Maximální rychlost (km/h) 180

OD 729 000 Kč

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.12.2017

HLAVNÍ PRVKY COMFORT TOP

790x590 CT1
790x590 CT2
520x380 CT1
520x380 CT2
520x380 CT3

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model CT 200h ECO.

Garant table ct

*Měsíční splátka úvěru Lexus Garant pro podnikatele, plátce DPH, akontace 30%, 24 měsíců, nájezd 40 000 km, havarijní pojištění se spoluúčast 10%, min. 10 000 Kč + GAP. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, výše garantované budoucí hodnoty vozu je závislá na dodržení smluvních podmínek, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Poskytovatelem financování je Toyota Financial Services Czech s.r.o. Více informací, konkrétní nabídku modelů a financování získáte u autorizovaných prodejců Lexus. Platnost nabídky do 31.8.2017

NENUCENÝ LUXUS

VYZKOUŠEJTE SI CELOSVĚTOVĚ PRVNÍ PRÉMIOVÝ KOMPAKT S PLNĚ HYBRIDNÍM POHONEM, NYNÍ NABÍZENÝ I V DYNAMICKÉ VARIANTĚ F SPORT.

Model CT 200h s markantním designem předních partií a atletickým pojetím zádě přináší svému majiteli radost při každém pohledu. Luxusní kokpit pak zhmotňuje typickou vřelou atmosféru vozů Lexus, včetně nádherného stehování sedadel a těch nejkvalitnějších materiálů. CT 200h však nepřináší jen radost za volantem – je navíc vybaven vyspělými technologiemi, např. sdruženým ovladačem Remote Touch, audio soustavou Mark Levinson® s 13 reproduktory nebo prémiovou navigační soustavou Lexus. Model CT 200h F SPORT s ještě atraktivnějším a dynamičtějším zevnějškem nabídne kožené čalounění sedadel v barevném provedení Dark Rose, agilnější podvozek a 17" litá kola F SPORT.

Za volantem CT 200h si vychutnáte bezkonkurenční luxus modelů značky Lexus ve formě kompaktního vozu poháněného plně hybridní technologií. Oceníte i naprosto hladký chod, který je spojen s extrémně nízkými emisemi CO2 na úrovni pouhých 82 g/km. V režimu elektromobilu (EV) můžete cestovat prakticky neslyšně s vypnutým spalovacím motorem a nulovými výfukovými emisemi. Kabina vozu nabízí špičkovou audio soustavu, multimediální služby a vysoce uznávanou kvalitu, na kterou dohlížejí naši nejzručnější mistři výroby Takumi. Odhalte novou úroveň pohodlí a kultivovanosti v podobě úchvatného modelu CT 200h.

HLAVNÍ PRVKY CT 200h

SEZNAMTE SE S MODELEM CT 200h

Jízda s modelem CT 200h - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

UVOLNĚTE SE V ELEGANTNÍM A KULTIVOVANÉM LEXUSU CT A PODLE SVÉ MOMENTÁLNÍ NÁLADY SI ZVOLTE JÍZDNÍ REŽIM VOZU.

Při jízdě s novým modelem CT 200h si užijete jeho dokonalou vyváženost a snadnou ovladatelnost. V zatáčkách precizně reaguje na pohyb volantu, za což vděčí mimořádně tuhému podvozku, při jehož konstrukci byly využity průlomové technologie lepení a lehké hliníkové komponenty, a elektrickému posilovači řízení EPS. Na vynikajících jízdních vlastnostech a komfortní jízdě má velký podíl lichoběžníková zadní náprava. Voličem jízdních režimů, který je umístěn na středové konzole, si můžete volit mezi režimy ECO pro dosažení maximální hospodárnosti, NORMAL pro každodenní jízdní komfort a SPORT pro větší dynamickou odezvu vozu. Nebo můžete stisknout tlačítko EV a užít si jízdu s novým CT 200h v ryze elektrickém režimu EV.

Zjistěte více o systému Lexus Hybid Drive na naší stránce Hybrid.

Uvnitř modelu CT 200h - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

NOVÝ CT 200h NABÍZENÝ S PŘEPYCHOVÝMI KOŽENÝMI SEDADLY POSKYTUJE VŠEM CESTUJÍCÍM VÝJIMEČNÝ KOMFORT.

Nový CT 200h vyráběný v našem oceněném závodě v Kjúšú přináší zcela novou definici kvality výroby pro tento druh luxusního kompaktního vozu. Překrásně zpracovaná přední sedadla poskytují v zatáčkách vynikající boční oporu tělu a i při extrémně dlouhých cestách se v nich budete cítit nesmírně uvolněně. Ze všeho, čeho se dotknete, čiší prémiová kvalita vozu, ať již se jedná o kůží obšitý volant či detaily kombinující jemnou kůži a kov. Interiér modelu CT 200h je rovněž neobyčejně tichý, na čemž se podílí rozsáhlá zvuková izolace, z velké části vyrobená z bio-materiálů. Precizní regulaci teploty uvnitř vozu zajišťuje elektronicky řízená klimatizace, která ze vzduchu před jeho vpuštěním do kabiny filtruje pyly a prach.

Zjistěte více o řemeslných mistrech Lexus zde

Bezpečnost v CT 200h - Hlavní přednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Nový model CT 200h vybavený řízením stability vozidla VSC, protiprokluzovým systémem TRC a brzdovým asistentem BA je konstruován tak, aby předcházel kolizím. Volitelný přednárazový bezpečnostní systém PCS využívá mikrovlnný radar k vyhodnocení rizika čelní srážky a je-li to nutné, aktivuje brzdy. V případě kolize jste chránění mimořádně pevnou základní strukturou karoserie, při jejíž výrobě jsou hojně využity komponenty z vysokopevnostní oceli. Ještě větší bezpečnost v modelu CT 200h vám zaručují standardně dodávaná sedadla se systémem pro ochranu krční páteře a celkem 8 airbagů.

Přístrojová deska a středová konzole

PŘÍSTROJOVÁ DESKA A STŘEDOVÁ KONZOLE

Přední středová konzole je ergonomicky tvarována tak, aby řidič mohl intuitivně ovládat jak volič převodovky, tak i jízdních režimů. Audiosystém a klimatizaci lze ovládat z obou předních sedadel.

SPORTOVNÍ VOLANT

Tříramenný kůží obšitý volant je inspirovaný supersportem LFA. S ergonomicky tvarovaným věncem skvěle padne do rukou a umožňuje přesné ovládání vozu. Jsou na něm umístěny ovládací prvky audiosystému, mobilního telefonu, hlasového ovládání, multiinformačního displeje a popřípadě i adaptivního tempomatu ACC.

PROMĚNLIVÉ PŘÍSTROJE

Výrazně bílé přístroje s antireflexní optitronovou technologií jsou snadno čitelné a mohou být podsvícené modrou či červenou barvou v případě, že zvolíte režim jízdy SPORT. Multiinformační displej může být u modelů s vyšším stupněm výbavy nahrazen barevným multifunkčním displejem TFT s úhlopříčkou 4,2". Tento displej kromě provozních údajů zobrazuje i multimediální obsah, například názvy přehrávaných skladeb, navigační trasy nebo, v případě že máte připojený chytrý telefon, jméno, fotografii a telefonní číslo osoby, která vám volá.

Lexus Hybrid Drive

LEXUS HYBRID DRIVE

Lexus se stal v roce 2004 prvním prémiovým výrobcem, který přivedl plně hybridní technologii k dokonalosti. Od té doby bylo prodáno více než 500 000 hybridních modelů Lexus. Náš nejnovější model CT 200h poskytuje mimořádně kultivovaný výkon a emise CO2 pouhých 82 g/km*. Toho bylo dosaženo optimálním sladěním a inteligentní kombinací vysoce účinného zážehového motoru o objemu 1,8 litru, vysoce výkonného elektromotoru, kompaktního akumulátoru, hladce pracující hybridní převodovky a jednotky řízení výkonu.

ROZJEZD VOZIDLA

Při rozjezdu je model CT 200h poháněn elektromotorem napájeným hybridním akumulátorem až do rychlosti 45 km/h. V tomto režimu jede vůz téměř nehlučně, nespotřebovává žádný benzin a nevypouští žádné emise.

MAXIMÁLNÍ AKCELERACE

Jakmile požadujete maximální akceleraci, je zážehový motor 1,8 litru okamžitě podpořen elektromotorem o výkonu 82 k, jehož mohutná vlna točivého momentu zajistí strhující lineární akceleraci přesně v okamžiku, kdy ji potřebujete.

NORMÁLNÍ JÍZDNÍ PODMÍNKY

Při rychlostech nad 45 km/h se téměř nehlučně připojí vyspělý zážehový motor, který je stále podporován elektromotorem v případě potřeby. Téměř dokonalým využíváním obou zdrojů hnací síly poskytuje CT 200h výjimečný jízdní komfort společně s nízkými emisemi a minimální spotřebou paliva.

ZPOMALOVÁNÍ, ZASTAVENÍ, BRZDĚNÍ

Při zpomalování nebo zastavení se zážehový motor vypne a emise klesnou na nulu. Pokud brzdíte nebo uvolníte pedál plynu, využívá rekuperační systém kinetickou energii, která v jiných vozech přichází vniveč. Kinetická energie je přeměňována na elektrickou energii, jež se ukládá do akumulátoru hybridního systému. Plně hybridní vůz Lexus proto nikdy nebude vyžadovat dobití akumulátoru z vnějších zdrojů.

Prohlédněte si systém Lexus Hybrid Drive modelu CT 200h

Pro více informací navštivte naši stránku Hybrid.

Ochrana cestujících a chodců

OCHRANA CESTUJÍCÍCH A CHODCŮ

Bezpečnost modelu CT 200h je zvýšena vysoce pevnou základní strukturou karoserie. Střešní sloupky jsou speciálně vyztuženy a ve strategických místech jsou použity komponenty vyrobené z vysokopevnostní oceli. Energii nárazu pohlcují účinné deformační zóny vpředu a vzadu, sloupek řízení je zkonstruován tak, aby se při čelní srážce „zhroutil“.

8 AIRBAGŮ

Model CT 200h je vybaven osmi airbagy a předpínači bezpečnostních pásů na předních sedadlech. V případě kolize senzory intenzity nárazu aktivují čelní dvoufázové airbagy řidiče a spolujezdce a současně i postranní airbagy. Cestující na předních sedadlech jsou zároveň chráněni kolenními airbagy, zatímco průběžné hlavové airbagy chrání cestující po celé délce bočních oken.

DVOUKOMOROVÝ AIRBAG PRO SPOLUJEZDCE

Nárazové zkoušky dokazují, že tělo spolujezdce na předním sedadle urazí v porovnání s řidičem delší dráhu, než ho zastaví čelní airbag. Proto je vůz vybaven inovativním dvoukomorovým airbagem, který spolujezdce na předním sedadle bezpečně „zachytí“.

SEDADLA SE SYSTÉMEM PRO OCHRANU KRČNÍ PÁTEŘE

Design předních sedadel a hlavových opěrek minimalizuje v případě nárazu zezadu poranění krční páteře. Zesílené boční výztuhy sedadel umožňují, aby se tělo přirozeně ponořilo do opěradla, vpřed směřující opěrky zajišťují efektivnější oporu hlavy.

OCHRANA CHODCŮ

Přední kapota modelu CT 200h je navržena tak, aby lépe pohlcovala energii nárazu v případě střetu vozidla s chodcem. K snížení následků poranění chodců přispívá i design karoserie v oblasti uložení stěračů.

Systém ovládání Remote touch

SYSTÉM OVLÁDÁNÍ REMOTE TOUCH

Naše oceněná technologie Remote Touch přináší revoluci ve způsobu, jakým můžete využívat mnoho vyspělých systémů vozidla. Ovládací prvek umístěný v přirozené poloze mezi předními sedadly na středové konzole se ovládá stejně snadno jako počítačová myš a umožňuje ovládat systémy prostřednictvím plně barevného vícefunkčního displeje. Pohyb očí a nežádoucí rozptýlení jsou omezeny na minimum, takže se můžete plně soustředit na dopravní situaci před sebou.

Prostřednictvím ovladače Remote Touch můžete ovládat zábavní systémy vozu, nastavovat klimatizaci a dokonce ovládat i vyspělý navigační systém. Máte plnou kontrolu nad kurzorem a je-li na displeji blízko nějaké volby, můžete cítit, jak je kurzor díky vestavěné haptické technologii jemně přitahován směrem k ní, takže orientace je na obrazovce mnohem jednodušší. Tato síla přitahování může být dokonce nastavována dle vašich preferencí. Jednoduchý, intuitivní a skvěle ovladatelný systém.

7" plně barevný multimediální displej modelu CT 200h je umístěn uprostřed přístrojové desky, přímo v zorném poli řidiče, a je kombinován s intuitivně umístěnou „myší" systému Remote Touch. Při ovládání nejmodernějších systémů modelu CT 200h tak není řidič ničím rozptylován.

Řízení dynamiky

ŘÍZENÍ DYNAMIKY

PROTIPROKLUZOVÝ SYSTÉM

Protiprokluzový systém TRC zlepšuje trakční schopnosti modelu CT 200h, zejména při rozjezdu nebo při akceleraci na nerovném kluzkém povrchu. Systém zasahuje v okamžiku, kdy je zjištěno riziko prokluzu kol, a tím udržuje optimální trakci vozu.

ŘÍZENÍ STABILITY VOZIDLA

Řízení stability vozidla VSC předchází ztrátě ovladatelnosti vozu, pokud například vjedete příliš rychle do zatáčky, nebo když hrozí smyk. Stabilita vozidla je zajištěna a jeho rychlost snížena selektivním zásahem brzd, popřípadě snížením výkonu pohonného systému.

ELEKTRONICKÁ DISTRIBUCE BRZDNÉ SÍLY / BRZDOVÝ ASISTENT

Elektronická distribuce brzdné síly EBD spolupracuje s ABS tak, aby každé kolo mohlo brzdit s maximální účinností v závislosti na stavu vozovky. Brzdový asistent BAS se aktivuje během nouzového brzdění a pokud je to nutné, automaticky zvýší brzdný tlak.

ASISTENT ROZJEZDU DO KOPCE

Asistent rozjezdu do kopce HAC udržuje brzdný tlak a zabraňuje zpětnému sjíždění modelu CT 200h při rozjezdu do kopce. Navíc snižuje námahu řidiče tím, že na kluzkém svahu minimalizuje prokluz kol.

Přednárazový bezpečnostní systém

PŘEDNÁRAZOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

Přednárazový bezpečnostní systém PCS využívá mikrovlnný radar a palubní počítač k vyhodnocení rizika čelní srážky. Jestliže je toto riziko vysoké, systém zvukově a vizuálně varuje řidiče a zvýší brzdný tlak. Jestliže je srážka neodvratitelná, PCS aktivuje brzdy a automaticky přitáhne oba přední bezpečnostní pásy.

Audiosystém Mark Levinson®

AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON®

Nový model CT 200h může být vybaven úžasným prémiovým audiosystémem Mark Levinson® Premium Surround. Značka Mark Levinson, exkluzivně dodávající audiosystémy pouze do vozů Lexus, se stala pro audiofily na celém světě synonymem špičkové zvukové techniky. Každý na zakázku vyrobený reproduktor tohoto jedinečného audiosystému je přizpůsoben akustickým vlastnostem v místě uložení. Systém vytváří 7.1kanálový digitální prostorový zvuk, a poskytuje tak při poslechu hudby a sledování DVD nebo videa prostřednictvím konektoru AUX opravdový zážitek ve stylu domácího kina.

Mark Levinson je jedním z nejžádanějších výrobců highendových audiosystémů na světě. Od roku 1972 se pověst této společnosti založená na čisté reprodukci hudby stala legendární. Systémy Mark Levinson se vyznačují zázračnou schopností reprodukovat zvukové jemnosti a nuance, které nic z originální nahrávky neubírají a nic k ní nepřidávají. Sám Mark Levinson sestavil pódiový mixážní pult použitý ve Woodstocku v roce 1969 a od té doby je uznávaný jako zakladatel segmentu pro highendové audiosystémy.

Navzdory kontaktům této společnosti s mnoha výrobci luxusních automobilů jsme jedinou značkou, která používá mimořádně kvalitní systémy Mark Levinson. Vzhledem k tomu, že jsou vozy Lexus vědecky konstruovány tak, aby nabízely vysoce kultivované a tiché cestování, poskytují také dokonalé akustické prostředí pro zážitky z "koncertní haly na kolech". Systém Mark Levinson je v každém modelu Lexus pečlivě optimalizován. Jeho komponenty jsou přizpůsobeny, reproduktory rozmístěny a celek vyladěn tak, aby vše odpovídalo jeho jedinečnému akustickému prostředí.

Volič jízdních režimů

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ

Nový model CT 200h nabízí čtyři různé jízdní režimy, čtyři osobité zážitky z jízdy, které si řidič může zvolit podle jízdních podmínek či své momentální nálady - od vyrovnané a klidné jízdy až po dynamické a sportovní svezení. V elektrickém režimu EV (Electric Vehicle) pohání model CT 200h výhradně vysokovýkonný elektromotor, a to takřka nehlučně a s nulovou spotřebou paliva a nulovými emisemi CO2 nebo NOx. Jestliže zvolíte režim ECO, jsou upraveny výkon motoru a činnost převodovky a inteligentně optimalizovány funkce klimatizace a vyhřívání sedalel pro dosažení co největší hospodárnosti provozu. Režim NORMAL je nejvhodnější pro každodenní provoz.

Zvolte režim SPORT a okamžitě se změní odezva plynového pedálu pro dosažení prudší akcelerace a charakteristika řízení. Zároveň se upraví činnost trakčních a stabilizačních systémů tak, aby vůz poskytoval daleko živější reakce při řízení. Podsvícení přístrojového panelu se rovněž změní, z chladné modré na sportovní červenou, a ukazatel hospodárnosti se promění na otáčkoměr.

Adaptivní tempomat

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat ACC využívá mikrovlnný radar systému PCS a udržuje nastavený odstup modelu CT 200h od vpředu jedoucího vozidla, a to i v případě, když toto vozidlo mění rychlost. Jakmile se silnice uvolní, vrátí se ACC automaticky k původně nastavené cestovní rychlosti.

Komfort interiéru

KOMFORT INTERIÉRU

Nový model CT 200h má prostorný interiér, který oplývá kultivovaností a legendární špičkovou kvalitou příznačnou pro značku Lexus. Přední sedadla zajišťují vysoký komfort a vynikající boční oporu tělu, pozice řidiče za volantem má sportovní charakter.

V novém CT 200h se setkáte s kvalitou na každém kroku: vycítíte ji z dokonale zpracované kůže, ušlechtilých dřevěných obložení z trvale udržitelných plantáží a bezvadného laku, který vyhlíží mnohem zářivěji a atraktivněji než u kteréhokoli jiného kompaktního vozu (používáme stejný samoopravitelný lak jako u naší vlajkové lodi - limuzíny LS). Výrobu zajišťují vysoce kvalifikované týmy, na jejichž práci dohlížejí řemeslní mistři „Takumi“, kteří pečlivě kontrolují, zda kvalita každého CT 200h vyhovuje našim oceňovaným standardům. Na konci je každý vyrobený vůz podroben kontrole odhlučnění a následně absolvuje finální 30km testovací jízdu.

Prohlédněte si výrobu vozu CT 200h 

Podvozek / Aerodynamika

PODVOZEK / AERODYNAMIKA

Model CT 200h byl testován a přiveden k dokonalosti na nejvyspělejším jízdním simulátoru na světě a následně i na závodním okruhu. U nejnovějšího modelu jsme použili průlomové metody lepení k výraznému zvýšení tuhosti podvozku. To společně s výrazným využitím lehkých materiálů přispělo k tomu, že jsme vytvořili vůz, který přináší mimořádný požitek z jízdy a reaguje precizně na pohyb volantu.

Model CT 200h má vynikající aerodynamiku, za což vděčí nízké kapotě, dlouhé linii střechy a zadnímu spoileru, difuzoru a křidélkům. Pohled na jeho spodní část odhaluje ještě více - aerodynamické kryty motoru a palivové nádrže a surfu podobné plochy zlepšují stabilitu vozidla. Péče věnovaná nejmenším detailům karoserie se odráží nejen v lepší dynamické výkonnosti a ovladatelnosti automobilu, ale také ve snížení spotřeby paliva a aerodynamického hluku.

L-Finesse

L-FINESSE

Pro nový model CT 200h použili naši stylisté nejnovější dynamické pojetí našeho designérského jazyka L-finesse (L = leading edge = přední, špičkový, pokrokový). V centru pozornosti je výraznější, širší a níže položená „vřetenovitá“ maska chladiče orámovaná LED světlomety a světly pro denní provoz připomínajícími drahokamy.

Dlouhý proudnicový profil vozu, nově stylizovaný zadní nárazník a anténa ve tvaru žraločí ploutve zlepšují ovladatelnost vozidla a snižují aerodynamický hluk. Větší stabilitu vozu zajišťují přídavné aerodynamické prvky, jako jsou podlahové lišty či křidélka integrovaná do zadních svítilen a sloupků dveří.

Dvojité lichoběžníkové zavěšení zadních kol

DVOJITÉ LICHOBĚŽNÍKOVÉ ZAVĚŠENÍ ZADNÍCH KOL

Zadní zavěšení kol s dvojitými lichoběžníkovými rameny vyvinuté výhradně pro model CT 200h zajišťuje vozu vynikající jízdní vlastnosti, mimořádnou směrovou stabilitu a zvyšuje jeho agilitu v zatáčkách. Ačkoliv je toto zavěšení konstrukčně složitější než klasické zavěšení se vzpěrami, prakticky nezasahuje do zavazadlového prostoru. Pro přední i zadní nápravu jsou k dispozici sportovní rozpěrné tyče s tlumiči. Ty pohlcují jemné vibrace, zvyšují jízdní komfort a navozují pocit přesnějšího řízení.

Výběr čalounění a obložení

VÝBĚR ČALOUNĚNÍ A OBLOŽENÍ

Konečnou podobu interiéru modelu CT 200h si můžete nechat přizpůsobit dle vašich individuálních požadavků a přání. Moderní a odolná textilní čalounění jsou k dispozici v pěti barevných provedeních, 3 z nich byly inovovány pro nový CT. Textilní čalounění je standardně k dispozici pro stupně výbavy Comfort a Executive a v nich je kombinováno s černým ozdobným obložením Storm Black.

Pro verzi F SPORT je standardně nabízeno nové exkluzivní čalounění kombinující textil a kůži Tahara. Toto čalounění je dostupné ve třech barevných provedeních a je standardně kombinováno se stříbrným ozdobným obložením Silver Metal. Pakliže si zvolíte pro verzi F SPORT luxusnější kožené čalounění, můžete si vybírat mezi černou kůží Galaxy nebo naším novým červeným odstínem Dark Rose. Součástí zvláštní nabídky je pro verzi F SPORT karbonové ozdobné obložení.

Elegantní kožené čalounění se standardně dodává pro stupeň výbavy Premium v kombinaci s černým ozdobným obložením Techno Black s luxusní povrchovou úpravou. Kožené čalounění je nabízeno ve třech klasických barevných provedeních a může být objednáno na přání pro stupeň výbavy Executive.

Jestliže preferujete překrásně strukturovaná dřevěná obložení, můžete si vybírat mezi tradičním jasanovým dřevem, ručně zpracovaným šedočerným dřevem Shimamoku nebo přírodním tropickým bambusem. Všechna naše dřeva pocházejí z udržitelných plantáží.

Špičková multimedia

ŠPIČKOVÁ MULTIMEDIA

Nový model CT 200h si můžete na přání vybavit nejmodernějšími multimediálními technologiemi. Například navigačním systémem Lexus Premium Navigation s internetovými službami Lexus Connected Services, jako je Google Street View®, a možností naplánovat si nejhospodárnější trasu jízdy.

LEXUS PREMIUM NAVIGATION

Nový model CT 200h nabízí nejnovější navigační systém Lexus Premium Navigation zahrnující elegantní 7" obrazovku ovládanou systémem Remote Touch či hlasovými povely. Po zaparkování vozu systém nabízí možnost vytvoření QR kódu cíle vaší cesty. Kód potom můžete nahrát do svého chytrého mobilního telefonu a s jeho pomocí neomylně dojít do zvoleného cíle pěšky. Multimediální systém nabízí rovněž novou generaci internetových služeb, mezi něž patří Online Search, Google Street View®, Panoramio®, a dokonce čte nahlas příchozí textové zprávy. Pro ještě větší pohodlí si můžete trasu poslat ze svých mobilních zařízení do navigačního systému CT 200h.

LEXUS NAVIGATION

Model CT 200h může být vybaven navigací Lexus Navigation. Ta je ovládána prostřednictvím otočného ovladače na středové konzole a k zobrazení využívá centrálně umístěného multifunkčního displeje Lexus Media Display. Navigace je rychlá, uživatelsky příjemná a nabízí rozmanité zobrazení map.

LEXUS MEDIA DISPLAY

Nový model CT 200h si můžete objednat se systémem Lexus Media Display, který zahrnuje 7" centrální displej ovládaný otočným ovladačem. Prostřednictvím tohoto displeje můžete nastavit audiosystém, klimatizaci či zobrazit monitor energetických toků. Přes displej lze rovněž ovládat některé funkce kompatibilních chytrých telefonů.

PARKOVACÍ KAMERA

Při zařazení zpětného chodu se na multifunkčním displeji Lexus zobrazí pohled na oblast za vozem. U modelů vybavených navigací Lexus Premium Navigation se na displeji zobrazí navíc i pomocné linie usnadňující parkování.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

CT 200h F SPORT

ct 200h fsport

ÚCHVATNÝ DESIGN

Model CT 200h F SPORT umně spojuje dravý design se specifickým naladěním podvozku, za nímž stojí tentýž tým, který vyvinul ikonický supersport LFA a výkonné modely s označením F, tedy RC F a GS F. Výsledek vám bezpochyby zrychlí srdeční tep. Z vylepšení exteriéru jmenujme větší charakteristickou masku chladiče Lexus ve tvaru vřetene (s rastrem obsahujícím písmena L), chladicí kanály předních brzd nebo aerodynamické lamely pro zvýšení přítlaku.

Ve sportovním kokpitu verze F SPORT si vychutnáte dokonalé spojení se svým vozem. Ručně prošívaná sportovní sedadla vás těsně obepnou shora až dolů. Ergonomický sportovní volant a strojově obrobené hliníkové pedály zase zprostředkují pozoruhodnou zpětnou vazbu, abyste se mohli plně oddat vozovce před vámi.

ct 200h takumi

NA VÝROBU DOHLÍŽEJÍ ŘEMESLNÍ MISTŘI „TAKUMI“, KTEŘÍ ROVNĚŽ KONTROLUJÍ KAŽDÝ CT 200h V NAŠEM ZAŘÍZENÍ „QUIET DOME" (PALÁC TICHA).

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.