GS

ŽÁDNÝ NUDNÝ SEDAN

Úchvatný na pohled, ale také neuvěřitelně zábavný za volantem: představujeme jízdní schopnosti a kultivovanost Lexus v podobě luxusního sedanu.

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GS 450h


 

 
  GS offer

SEZNAMTE SE S MODELEM GS

Naši konstruktéři v rámci testování urazili stejnou vzdálenost, jako by 26x obkroužili zeměkouli kolem rovníku, jen aby dosáhli bezkonkurenční zpětné vazby za volantem GS. Ani kilometr neujeli nadarmo; v rámci vývoje zvýšili tuhost podvozku, nasadili nové tlumiče aktivního odpružení pro ještě lepší handling a připravili nové víceprvkové zavěšení zadních kol. Poté jsme vylepšili aerodynamiku a potlačili úroveň aerodynamického hluku, abychom mohli nabídnout luxusní sedan, z nějž čiší proslulý požitek vozů Lexus doplněný atraktivními sportovními schopnostmi.

 • 
 

 
  2017 lexus gs 300 key features
  • Velkorysý zavazadlový prostor

   Zavazadlový prostor GS disponuje objemem 450 litrů, což je dost k převozu čtveřice velkých kufrů nebo snadnému uložení tří golfových bagů.

  • Řazení pádly pod volantem


   Ačkoli GS umožňuje jízdu v plně automatickém režimu řazení, pomocí pádel pod volantem může řidič rychle měnit převodové stupně 
   i v ručním režimu pro vyšší požitek z přímé kontroly nad vozem.

  • Audiosystém Mark Levinson®

   Audio specialisté strávili přes 2000 hodin optimalizací a uspořádáním reproduktorů prostorového ozvučení Mark Levinson®, aby si každý mohl maximálně vychutnat poslech své oblíbené hudby.

  • Sedadla s příkladnou oporou

   Obě přední sedadla nabízejí hlavové opěrky včetně bočních polštářů a nastavitelnou oporu v oblasti pánve společně s oporou kolem ramen a boků.

  • Digitální konektivita

   Pomocí různých zobrazení na displeji je možné sledovat a ovládat chytré telefony a další multimediální přístroje pro zcela hladkou konektivitu na cestách.

VYZKOUŠEJTE SI GS

Pod markantními atletickými tvary GS se ukrývá mimořádně tichá kabina, překypující prvotřídním luxusem a technologiemi. Úchvatný na pohled, ale i neuvěřitelně zábavný za volantem; například páčky osmistupňové převodovky na sloupku řízení přenášejí sportovní potenciál vozu a s ním spojené zážitky přesně tam, kde jej chcete - na dosah ruky.

VYZKOUŠEJTE SI GS

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY