concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

IS 200t

LUXUSNÍ SPORTOVNÍ SEDAN SPOJUJE SMĚLÝ DESIGN A CHYTRÉ KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ


CO2 kombinovaný provoz (g/km) 162
Kombinovaný provoz (l/100km) 7,0
Zrychlení 0-100 km/h (s) 7,0
Maximální rychlost (km/h) 230

OD 989 000 Kč

LUXUS JIŽ VE STANDARDU

NOVÉ VLASTNOSTI ZARUČUJÍ POŽITEK Z MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ A ZÁBAVNÉ JÍZDY

Lexus IS 200t s přeplňovaným benzínovým motorem 2,0 litru, vybavený větším displejem navigace, nádherně zpracovanou kabinou zaměřenou na řidiče a atraktivními diodovými světlomety s trojicí projektorů, jednoduše stojí za vaši pozornost. Ale my dobře víme, že krása se ukrývá i uvnitř.

Naši návrháři a konstruktéři proto strávili bezpočet hodin zdokonalováním nového IS 200t v našem aerodynamickém tunelu v Japonsku. Následně se tohoto vozu ujal Yošiaki Ito, tzv. jezdecký mistr Lexus, jenž tento model dovedl k dokonalosti, a napomohl tak ke vzniku jednoho z nejkultivovanějších sedanů, který byl kdy vyroben.

HLAVNÍ PRVKY

POZNEJTE IS 200t

Za volantem IS 200t – Klíčové vlastnosti

ZA VOLANTEM IS 200t – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Pobyt za volantem IS je nyní ještě zábavnější, protože neúnavně věnujeme pozornost každému detailu – snížili jsme posez řidiče o 20 mm a upravili sklon volantu o 3°. Tuhý podvozek zlepšuje přesnost řízení, zatímco nové víceprvkové zavěšení vzadu zaručuje lepší záběrové schopnosti i ovladatelnost. Lexus IS je nejen vysoce agilní, ale díky své pokrokové aerodynamice je také neuvěřitelně tichý.

V kabině IS 200t – Klíčové vlastnosti

V KABINĚ IS 200t – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Na kompletní výrobu IS dohlíží zkušení mistři výroby ‘Takumi’. Po pohodlném usazení do luxusních kožených sedadel si vychutnáte řadu jedinečných detailů, jako např. dřevěné dekory nebo nádherně zpracované analogové hodiny. Prodloužili jsme rozvor náprav o 70 mm, abychom zvětšili prostor pro nohy zadních cestujících a nabídli ještě hladší jízdu. Zadní sedadla, sklopná do roviny, jsou rozdělena v poměru 60:40 – s ideálním uplatněním při převozu neforemných předmětů.

Bezpečnost v IS 200t - Klíčové vlastnosti

BEZPEČNOST V IS – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Pokud si pro své IS 200t objednáte průkopnický bezpečnostní paket Lexus Safety System +, získáte automaticky bezpečnostní systém pro předcházení kolizím, adaptivní tempomat, systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu a automatické přepínání dálkových světel.

18" Litá Kola

18" LITÁ KOLA

Sportovně pojatá kola s více paprsky zaujmou i svým markantním metalickým povrchem.

Adaptivní tempomat

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat v zájmu co nejpohodlnější jízdy udržuje přednastavenou vzdálenost mezi vámi a vpředu jedoucím vozem, a to i v případě, že vozidlo vpředu zrychluje a zpomaluje.

Systém pro sledování slepých úhlů

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ SLEPÝCH ÚHLŮ

Radarová čidla detekují vozidla, která nejsou vidět ve vnějších zpětných zrcátkách, a upozorňují vás na rizika při přejíždění mezi jízdními pruhy.

Osm airbagů

OSM AIRBAGŮ

Sestava osmi airbagů v IS 200t představuje mimořádně dobrou ochranu pro celou posádku. Řidiče a předního spolujezdce chrání čelní airbagy s dvoustupňovým plněním. Po celé délce kabiny pak ubíhají hlavové záclonové airbagy na obou stranách vozu.

Systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu / Automatické přepínání dálkových světel

SYSTÉM PRO UDRŽOVÁNÍ VOZIDLA V JÍZDNÍM PRUHU / AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Pokud byste začali nechtěně vyjíždět z daného jízdního pruhu, varuje vás kamera zabudovaná za zpětným zrcátkem IS 200t.

Pokud IS 200t v noci zaznamená jiný vůz, automaticky přepíná dálková světla na potkávací.

Aktivní Kapota

AKTIVNÍ KAPOTA

Pokud senzory v předním nárazníku rozpoznají střet s chodcem, systém mírně přizvedne kapotu. Tímto způsobem se snižuje riziko poranění chodce díky většímu prostoru mezi kapotou a tvrdými komponentami motoru pod ní.

Předkolizní bezpečnost / Rozpoznávání chodců

PŘEDKOLIZNÍ BEZPEČNOST / ROZPOZNÁVÁNÍ CHODCŮ

Riziko střetu s překážkou vyhodnocuje milimetrový radar ve spolupráci s palubním počítačem. Řidič je upozorněn akustickým i optickým varováním a systém zároveň zvyšuje tlak v brzdové soustavě. Pokud je střet vyhodnocen jako nevyhnutelný, automaticky se aktivují brzdy a dotáhnou bezpečnostní pásy.

Automatické brzdění se aktivuje v případě, že je před IS 200t zaznamenán chodec a vůz se pohybuje rychlostí 30 až 80 km/h.

Systém RCTA pro monitorování provozu za vozidlem

SYSTÉM RCTA PRO MONITOROVÁNÍ PROVOZU ZA VOZIDLEM

Na blížící se vozidla vás při couvání upozorní systém pro sledování mrtvých úhlů. Funkce RCTA varuje signálem ve vnějších zpětných zrcátkách a pomocí zvukového znamení.

Systém rozpoznávání dopravních značek

SYSTÉM ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

Systém RSA využívá kameru za čelním sklem k rozpoznávání dopravních značek a poskytuje řidiči příslušné informace prostřednictvím displeje.

Displej s vysokým rozlišením

DISPLEJ S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Velký displej multimediální soustavy, dokonale umístěný pro maximální pohodlí řidiče, umožňuje současně sledovat další informace, např. obraz údaje klimatizace v kombinaci s mapami prémiové soustavy navigace.

Dřevěné dekory gravírované laserem

DŘEVĚNÉ DEKORY GRAVÍROVANÉ LASEREM

Dřevěné dekory jsou gravírovány laserovým paprskem, čímž byla odkryta hliníková vrstva, vytvářející tímto nádherný linkový vzor. Za zpracováním dekorů stojí výhradně mistři z divize výroby klavírů společnosti Yamaha

Zdokonalená aerodynamika

ZDOKONALENÁ AERODYNAMIKA

Technologie inspirované světem F1 přinášejí lepší stabilitu i ovladatelnost, nižší spotřebu paliva a menší aerodynamický hluk. Pokrokové řešení prakticky ploché spodní části karoserie a drobné spoilery na sloupcích předních dveří způsobují víření vzduchu, které IS 200t napomáhá k lepšímu prořezávání vzduchem.

LED světlomety

DIODOVÉ SVĚTLOMETY

Rafinované a jedinečné světlomety ve tvaru ‘L’ zjednodušují jízdu po setmění.

Koncová LED světla

KONCOVÁ LED SVĚTLA

Ztrojené světlovodné LED trubice pod krytem koncových svítilen vykreslují křišťálově čistou linku, která je nejen krásná, ale i skvěle viditelná pro vozidla jedoucí vzadu.

Umně odladěný podvozek

UMNĚ ODLADĚNÝ PODVOZEK

Vychutnejte si inteligentní ovladatelnost a stabilitu při rychlém průjezdu zatáček a na střídajícím se povrchu vozovky. O pečlivou regulaci všech kol se v zájmu maximálního pohodlí stará systém AVS (adaptivní variabilní odpružení).

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

NOVÝ LEXUS IS SI PONECHAL SVŮJ ATLETICKÝ POSTOJ A DLOUHOU LINII STŘECHY VE STYLU KUPÉ, ALE PROPŮJČILI JSME MU SEBEJISTĚJŠÍ VÝRAZ.

Junichi Furuyama, hlavní konstruktér modelu IS

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

PŘIPRAVEN PŘINÁŠET RADOST

Poznejte mimořádně atraktivní dynamické schopnosti IS postavené na adaptivním variabilním odpružení a systému řízení odladěném pro závodní okruhy. Nový Lexus IS 200t F SPORT, nápadný svojí maskou chladiče s rastrem v podobě motivu F a 18" litými koly, je ještě smělejší než v minulosti. A podobné je to i uvnitř, kde zaujme kožené čalounění sedadel v barevném odstínu ‘Dark Rose’, volant obšitý perforovanou kůží nebo vrtané hliníkové pedály poukazují na inspiraci světem motorsportu.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.