concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

IS 300h

SPORTOVNÍ SEDAN ZHMOTŇUJÍCÍ SMĚLÝ DESIGN VE SPOJENÍ S NÁPADITÝMI TECHNOLOGIEMI


CO2 kombinovaný provoz (g/km) 99
Kombinovaný provoz (l/100km) 4,3
Zrychlení 0-100 km/h (s) 8,4
Maximální rychlost (km/h) 200

OD 999 000 Kč

NOVÝ LEXUS IS

IS side

Objevte zcela nový Lexus IS – elegantní sportovní sedan se strhujícím designem a nejmodernějšími technologiemi, který vám poskytne jedinečné zážitky z jízdy. Nyní s akčním zvýhodněním pro modely IS 300h Executive a IS 300h Executive Plus Safety.

IS table

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.12.2017

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model IS 300h Executive.

Table Garant IS

*Měsíční splátka úvěru Lexus Garant pro podnikatele, plátce DPH, akontace 30%, 24 měsíců, nájezd 40 000 km, havarijní pojištění se spoluúčast 10%, min. 10 000 Kč + GAP. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, výše garantované budoucí hodnoty vozu je závislá na dodržení smluvních podmínek, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Poskytovatelem financování je Toyota Financial Services Czech s.r.o. Více informací, konkrétní nabídku modelů a financování získáte u autorizovaných prodejců Lexus.

VYSTUPTE Z DAVU

NOVÝ SPORTOVNÍ SEDAN SI DOKÁŽE ZÍSKAT POZORNOST OKOLÍ

Nový Lexus IS, vyráběný v našem proslulém japonském závodu Tahara pod dohledem mistrů řemesla ‘Takumi’, je nejen podmanivě krásný, ale i mimořádně schopný na silnici. Zvenčí zaujme dravá vřetenovitá maska chladiče Lexus a markantní LED světla, zatímco v kabině potěší centrální displej o velikosti 10,3", nádherně prošívaná kožená sedadla a dřevěné dekory vyrobené technologií laserového rytí.

Vůz poháněný celosvětově nejrozšířenější hybridní technologií je jedním z nejhospodárnějších sportovních sedanů na současném trhu, vykazující spotřebu pouhých 4,2 l/100 km* a produkující jen 97 gramů CO2 na kilometr jízdy*.

* Platí pro stupeň výbavy Eco.

HLAVNÍ PRVKY IS 300h

SEZNAMTE SE S MODELEM IS 300h

Za volantem IS 300h – Klíčové vlastnosti

ZA VOLANTEM IS 300h – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

IS 300h je ukázkou dokonalého vyvážení jízdních schopností a pohodlí celé posádky. Zvýšili jsme tuhost podvozku v zájmu přesnějšího řízení a doplnili jsme zadní víceprvkové zavěšení přinášející lepší záběr a ovladatelnost. Kromě toho je tento agilní sedan díky své propracované aerodynamice i extrémně tichý.

V kabině IS 300h – Klíčové vlastnosti

V KABINĚ IS 300h – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Na výrobu IS 300h dohlížejí zkušení mistři výroby ‘Takumi’, kteří disponují nejméně 20 lety pracovních zkušeností u značky Lexus. V kabině zaujme řada jedinečných detailů, jako např. dřevěné dekory nebo nádherně zpracované analogové hodiny. Patřičné cestovní pohodlí celé posádky pak zajišťují luxusní kožená křesla, větší prostor pro nohy nebo praktické sklápění zadních sedadel pro případ převážení neforemných předmětů.

Bezpečnost v IS – Klíčové vlastnosti

BEZPEČNOST V IS – KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Nový Lexus IS 300h si můžete objednat i s naším průkopnickým bezpečnostním paketem Lexus Safety System +, jenž kombinuje předkolizní bezpečnostní systém, adaptivní tempomat, systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu a automatické přepínání dálkových světel.

18" Litá Kola

18" LITÁ KOLA

Tato kola s více paprsky a atraktivní metalickou úpravou podtrhují dynamický naturel vašeho vozu.

Adaptivní tempomat

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat v zájmu co nejpohodlnější jízdy udržuje přednastavenou vzdálenost mezi vámi a vpředu jedoucím vozem, a to i v případě, že vozidlo vpředu zrychluje a zpomaluje.

Systém pro sledování slepých úhlů

SYSTÉM PRO SLEDOVÁNÍ SLEPÝCH ÚHLŮ

Radarová čidla detekují jiná vozidla ve vedlejších pruzích v mrtvém úhlu výhledu (neviditelná ve vnějších zpětných zrcátkách) a aktivují příslušné varování.

Osm airbagů

OSM AIRBAGŮ

O bezpečnost celé posádky se stará celkem osm airbagů. Řidiče a předního spolujezdce chrání čelní airbagy s dvoustupňovým plněním. Po celé délce kabiny pak ubíhají hlavové záclonové airbagy na obou stranách vozu.

Systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu / Automatické přepínání dálkových světel

SYSTÉM PRO UDRŽOVÁNÍ VOZIDLA V JÍZDNÍM PRUHU / AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Pokud byste začali nechtěně vyjíždět z daného jízdního pruhu, varuje vás kamera zabudovaná za zpětným zrcátkem IS 300h.

Pokud IS 300h v noci zaznamená jiný vůz, automaticky přepíná dálková světla na potkávací.

Aktivní Kapota

AKTIVNÍ KAPOTA

V případě kolize se přizvedne kapota aktivovaná pomocí čidel, čímž pohltí část nárazové energie a zmírní riziko zranění.

Předkolizní bezpečnost / Rozpoznávání chodců

PŘEDKOLIZNÍ BEZPEČNOST / ROZPOZNÁVÁNÍ CHODCŮ

Riziko střetu s překážkou před vozidlem odhaluje milimetrový radar ve spolupráci s palubním počítačem. Je-li riziko vysoké, řidič je upozorněn. Pokud systém vyhodnotí střet jako nevyhnutelný, začne podle potřeby sám brzdit a současně dotáhne přední bezpečnostní pásy.

Je-li zaznamenán chodec, IS 300h automaticky zabrzdí, aby zamezil střetu.

Systém RCTA pro monitorování provozu za vozidlem

SYSTÉM RCTA PRO MONITOROVÁNÍ PROVOZU ZA VOZIDLEM

Pokud s vozidlem couváte, systém pro sledování mrtvých úhlů vás dokáže upozornit na blížící se vozidla.

Systém rozpoznávání dopravních značek

SYSTÉM ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

Systém RSA rozpoznává dopravní značky pomocí kamery za čelním sklem a poskytuje řidiči příslušné informace prostřednictvím displeje.

Displej s vysokým rozlišením

DISPLEJ S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Velký displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,3" je dokonale umístěn pro maximální pohodlí řidiče. V režimu rozděleného displeje, ovládaného hlasovými příkazy nebo sdruženým ovladačem "Remote Touch", můžete sledovat několik druhů informací současně.

Dřevěné dekory gravírované laserem

DŘEVĚNÉ DEKORY GRAVÍROVANÉ LASEREM

Ke zpracování dřevěných dekorů IS 300h používáme pokrokovou technologii gravírování laserovým paprskem, abychom odkryli hliníkovou vrstvu vytvářející nádherný linkový vzor.

Prémiová soustava navigace Lexus

PRÉMIOVÁ SOUSTAVA NAVIGACE LEXUS

Prémiová soustava navigace Lexus s ostrou 3D grafikou, zobrazováním bodů zájmu a širokou nabídkou mapových funkcí vás spolehlivě dovede do cíle a po zaparkování vozidla vám pomocí QR kódu pošle na mobilní telefon pokyny, jak se dostat k cíli cesty pešky.

Sdružený ovladač Remote Touch

SDRUŽENÝ OVLADAČ REMOTE TOUCH

Intuitivní práce s centrálním displejem multimediální soustavy jediným stiskem ovladače. Ergonomicky navržený systém Remote Touch se ovládá stejně jednoduše jako počítačová myš.

Skvělé záběrové schopnosti

SKVĚLÉ ZÁBĚROVÉ SCHOPNOSTI

Díky pevnému podvozku se tento agilní sedan může pochlubit i skvělým záběrem. Dvojité lichoběžníkové zavěšení předních kol a víceprvkové zavěšení vzadu zlepšuje jízdní stabilitu v přímém směru i při rychlém průjezdu zatáček.

Zdokonalená aerodynamika

ZDOKONALENÁ AERODYNAMIKA

Ke špičkové aerodynamice přispívá prakticky plochý podvozek a drobné spoilery. Tyto spoilery, poprvé použité u závodních vozů Formule 1, stahují proud vzduchu dovnitř, čímž napomáhají IS 300h k lepšímu prořezávání vzduchem za rychlé jízdy, a tak snižují spotřebu paliva i aerodynamický hluk.

Markantní maska chladiče ve tvaru vřetene

MARKANTNÍ MASKA CHLADIČE VE TVARU VŘETENE

Nový Lexus IS 300h používá dynamičtější masku chladiče ve tvaru vřetene, která podtrhuje sportovní naturel tohoto vozu optickým snížením jeho těžiště.

Systém Drive Mode Select

SYSTÉM DRIVE MODE SELECT

V režimu ECO se snižují emise a spotřeba paliva; pro každodenní použití je určen režim NORMAL s vyvážením výkonu, spotřeby paliva a jízdního pohodlí. Zatoužíte-li po bezprostřední odezvě, přepněte do režimu SPORT.

LED světlomety

DIODOVÉ SVĚTLOMETY

Propracované LED světlomety ve tvaru písmene "L", akcentované typickými světly pro denní svícení vozů Lexus, propůjčují modelu IS 300h zcela jedinečný vzhled.

Koncová LED světla

KONCOVÁ LED SVĚTLA

Ztrojené světlovodné LED trubice koncových světel ve tvaru písmene "L" vykreslují křišťálově čistou linku, která je skvěle viditelná pro vozidla jedoucí vzadu.

Umně odladěný podvozek

UMNĚ ODLADĚNÝ PODVOZEK

Tlumicí sílu každého kola inteligentně reguluje systém adaptivního variabilního odpružení v zájmu vyššího jízdního pohodlí i atraktivnější jízdní dynamiky.

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vámi zadaným kritériím neodpovídají žádné vlastnosti vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

V DUCHU SUPERSPORTU

Za vznikem modelu IS 300h F SPORT stojí konstrukční tým, jenž stvořil supersport LFA a naše vysoce výkonné vozy s označením "F". Charakter těchto úžasných vozů se promítl i do modelu IS 300h F SPORT. Pro tento sedan pyšnící se exkluzivními designovými prvky a řadou dynamických vylepšení je k dispozici i adaptivní variabilní odpružení (systém AVS, výbava na přání) a režim SPORT S+ pro mimořádně atraktivní zážitky za volantem.

Atraktivní sportovní atmosféru dokládá i volant F SPORT obšitý perforovanou kůží, sladěný s designem hlavice řadicí páky. Vrtané hliníkové pedály poukazují na inspiraci světem motorsportu.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

NOVÝ LEXUS IS 300h JE NYNÍ VIDITELNĚ SMĚLEJŠÍ, ALE SOUČASNĚ I KULTIVOVANĚJŠÍ Z POHLEDU ŘIDIČE A CELÉ POSÁDKY.

Junichi Furuyama, hlavní konstruktér modelu IS

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.