SEZNAMTE SE S MODELEM RX

Smělé a výrazné křivky jsou branou do světa bezkonkurenčního pohodlí, prostoru a luxusu. Takovou úroveň zpracování vám žádný obyčejný crossover nenabídne. Díky nabídce hybridního i benzínového provedení si můžete nakonfigurovat RX přesně podle svých požadavků.

RX Key Features
 • Variabilní využití prostoru

  Velká a prostorná kabina s velkorysým zavazadelníkem, schopným pojmout čtyři velké cestovní kufry. Zadní sedadla dovolují úpravu sklonu opěradel, zatímco středová loketní opěrka zůstává dokonale vodorovná.

 • Pětihvězdičková bezpečnost

  Lexus RX získal prestižní pětihvězdičkové ohodnocení v bezpečnostních testech organizace Euro NCAP. Dosažené výsledky ve všech testovaných kategoriích s rezervou splňují minimální požadavky na získání pěti hvězdiček, čímž se tento Lexus zařadil mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě.

 • Volitelný pohon všech kol

  Provedení RX 450h AWD je vybaveno pohonem E-FOUR, který je zárukou zcela hladkých jízdní schopností a jistého záběru i na nekvalitním povrchu. Součástí pokrokového hnacího ústrojí E-FOUR je elektromotor o výkonu 50 kW na zadní nápravě, zajišťující podle potřeby okamžitý točivý moment.

 • Panoramatické střešní okno

  Velké panoramatické střešní okno montované z výroby evokuje intenzivnější pocit svobody, zvětšuje prostor pro hlavu a vpouští do kabiny RX více slunečního světla. Je vybaveno i posuvnou přední částí, aby si pasažéři mohli dosyta vychutnat jízdu pod širým nebem. Pokud by sluneční záření bylo přeci jen příliš intenzivní, je možné jej odstínit elektricky ovládanou clonou.

 • Výběr mezi benzínovým nebo hybridním pohonem

  Díky možnosti volby mezi hybridním nebo benzínovým provedením, pozoruhodné nabídce prvků výbavy a spoustě dalších možností, včetně varianty F SPORT, si dokážete sestavit RX přesně podle vlastních představ.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RX

Výrobce celosvětově prvního luxusního SUV přichází se čtvrtou generací modelu RX, schopného evokovat překvapené reakce. RX ve všech ohledech boří zažité představy o tom, jaké by SUV mělo být. Uvnitř kabiny okamžitě oceníte řemeslné zpracování, špičkovou kvalitu, důraz na každý detail a průkopnické bezpečnostní technologie. Vyzkoušejte si Lexus RX, SUV jako žádné jiné.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RX

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY