AKČNÍ NABÍDKA LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR

AKČNÍ NABÍDKA
OPERATIVNÍ LEASING

RX 450h
4x4 E-FOUR


 

 
  Operating leasing image RX
 MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*
LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR EXECUTIVE19 990 Kč0 Kč
RX 450h 4x4 E-FOUR EXECUTIVE SUNROOF vč. zimních 20" kompletů zdarma24 199 Kč0 Kč
RX 450h 4x4 E-FOUR LUXURY vč. zimních 20" kompletů zdarma28 699 Kč0 Kč
RX 450h 4x4 E-FOUR LUXURY SUNROOF vč. zimních 20" kompletů zdarma28 999 Kč0 Kč

*Kompletní nabídku operativního leasingu včetně akční nabídky na sadu zimních kompletů zdarma naleznete v ceníku. Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.6.2018.

AKČNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÍ RX 450h 4x4 E-FOUR

VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Jezděte bez starostí! Díky operativnímu leasingu Lexus Rent můžete mít svůj Lexus RX za atraktivní měsíční splátky bez nutnosti počáteční akontace a bez starostí s následným prodejem vozu.

Finanční výhodnost

Leasingová platba je nákladovou nákladovou a tedy plně daňově odečitatelnou položkou (pro podnikatele). Navíc je vozidlo po celou dobu v majetku leasingové společnosti, díky čemuž nedochází k zatížení finanční rozvahy vašeho podnikání.

Bezstarostný prodej

Vůz zůstává po celou dobu smlouvy v majetku leasingové společnosti, proto neřešíte otázku jak naložit s vozidlem po ukončení smlouvy. Jednoduše si tak zajistíte pravidelnou obměnu vozu bez starostí s následným prodejem.

Kompletní pojištění v ceně

Žádné starosti s pojištěním. Kompletní pojištění zahrnující fixní pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s pojištěním GAP je součástí pravidelných měsíčních splátek.

Atraktivní měsíční splátky

Nulová akontace

Žádná nutnost počáteční investice.


 

 
  RX Key Features
 • Prémiový audiosystém Mark Levinson s 12 reproduktory

  Dokonalý audiosystém s technologií GreenEdge™ je uzpůsoben specifickým akustickým vlastnostem interiéru modelu RX. Poskytuje brilantní prostorový zvuk 7.1 s technologií Clari-Fi™, která znovu vytváří zvuk ztracený při MP3 digitální kompresi.

 • Navigační systém Lexus Premium Navigation s 12,3“ displejem

  Systém disponující 3D grafikou a mnoha možnostmi zobrazení map, může být ovládán nejnovější generací ovladače Remote Touch či hlasovými povely. Jakmile zaparkujete, vytvoří systém QR kód pro váš chytrý telefon, abyste do zadaného cíle trefili i pěšky.

 • Projekční Head-Up displej

  Myslíme na vaše bezpečí. Základní provozní údaje vozu jako rychlost či otáčky jsou proto promítány přímo na čelní sklo do vašeho zorného pole. Vy tak nemusíte spustit oči z vozovky.

 • Nejmodernější asistenční systémy Lexus Safety System+

  Špičkovým systém Lexus Safety System+ kombinuje přednárazový bezpečnostní systém (PCS), adaptivní tempomat (ACC), pokročilý asistent pro jízdu v jízdním pruhu a automatické ovládání dálkových světel v jeden dokonalý celek.

 • Adaptivní LED světlomety

  Adaptivní systém LED dálkových světlometů zabraňuje oslnění ostatních účastníků provozu. Celkem 11 na sobě nezávislých LED diod umístěných ve světlometu přitom zajišťuje dokonalý přehled o vozovce.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RX

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

2017 E4 intro

PŘEDSTAVUJEME PŘELOMOVÝ

POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, který je k dispozici v SUV modelech Lexus s hybridním pohonem, umožňuje jízdu v náročných podmínkách, a zároveň zajišťuje maximální trakci vozů při dynamické sportovní jízdě. Systém E-FOUR aktivně využívá druhý elektrický motor, který pohání zadní nápravu a spotřebovává pouze energii vznikající při brždění (rekuperace). Komplexní systém senzorů a asistenčních systémů navíc předvídá pohyby a zásahy řidiče i možný vývoj dopravní situace a spouští pohon zadní nápravy pouze v tu pravou chvíli. Kombinací sofistikovaných asistenčních systémů a unikátního režimu pohonu využívajícího energii vznikající při brždění dosahují hybridní SUV vozy Lexus s pohonem všech kol E-FOUR zcela jedinečné hospodárnosti bez kompromisů v oblasti jízdní dynamiky a bezpečnosti.

INOVACE V MODELECH LEXUS S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR


 

 
  RX e4
 • Yaw Rate Feedback Control

  Při analýze polohy volantu a rychlosti jednotlivých kol zjišťuje tento systém skluz přetáčivosti nebo nedotáčivosti a zajišťuje ideální přenos točivého momentu mezi nápravami, aby došlo k optimalizaci jízdní dráhy

 • AI-SHIFT

  Při využití údajů ze senzoru přetížení, polohy plynového pedálu a brzdy volí nejvhodnější převodové poměry k zajištění ideální stability a dynamiky jízdy.

 • AVS

  Úkolem systému adaptivního odpružení je nejvhodnější nastavení parametrů tlumičů přesně podle aktuální jízdní situace - tak, aby vůz přesně podle daných podmínek přizpůsobil své chování a nastavení (např. sportovní nebo komfortní jízda). Navíc umožňuje volbu režimu CUSTOMIZE, který zajišťuje individuální nastavení: reakce motoru, funkčnost posilovače řízení, funkčnost odpružení a klimatizace

 • Aktivní stabilizátor

  V závislosti na zvoleném režimu jízdy se přizpůsobí přesně požadavkům řidiče. Může být nastaven na komfortní jízdu, nebo naopak vůz aktivně stabilizovat a postarat se o to, aby reagoval citlivěji a příměji.

 • Roll Skyhook Control

  Jedná se o systém, který se nachází ve výbavě modelu Lexus RX. Je napojený na aktivní stabilizátor a při jízdě v náročném terénu zajišťuje cestujícím maximální jízdní komfort tím, že minimalizuje náklon vozidla.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY