ZATÍMCO JINÍ EXPERIMENTUJÍ, MY INOVUJEME

Od roku 1998 jsou písmena RX synonymem pro precizně zpracované luxusní SUV, které nezná kompromisů – dnes díky limitované letní nabídce může být toto rodinné SUV ve výbavě Executive vaše za jedinečných 1 549 980 Kč.

S pohonem všech kol 4x4 E-FOUR a výkonem 313k si odvezete prostorný a výkonný vůz, který získal pět hvězdiček v hodnocení bezpečnosti EURO NCAP. Díky Lexus Safety + Systemu, a precizní Lexus Premium Navigation tak máte jistotu, že vždy dorazíte bezpečně do cíle.

Počet vozů ve speciální cenové letní nabídce je omezený. Objednejte se proto na testovací jízdu ještě dnes, nebo se přijďte podívat přímo k prodejci Lexus.


 

 
  RX Summer Offer image

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY RX 450h 4x4 E-FOUR BUSINESS EDITION


 

 
  Summer RX Key Features
 • 3,5l V6 Hybrid (313k) 

  Průlomový model RX 450h, který je vybaven naším nejmodernějším plně hybridním systémem pohonu Lexus Hybrid Drive, inteligentně spojuje zážehový motor V6 3,5 litru a dva elektromotory pro kultivovaný pohon všech kol.

 • Hybridní pohon 4x4 E-FOUR 

  Model RX 450h AWD disponuje systémem E-FOUR, jenž poskytuje plynulou výkonnost a suverénní trakci i v těžším terénu. Inovativní pohon všech kol E-FOUR využívá elektromotor o výkonu 50 kW uložený u zadní nápravy. Ten v případě potřeby poskytuje okamžitou hnací sílu. Na kratší vzdálenosti je schopen jezdit v ryze elektrickém režimu EV (Electric Vehicle) s nulovými emisemi a navíc se jeho akumulátor dobíjí v provozu.

 • Navigační systém Lexus Premium Navigation 

  Audiosystém, klimatizace a navigace jsou přístupné prostřednictvím nejnovější generace ovladače Remote Touch na centrálním 12,3" displeji navigačního systému Lexus Premium Navigation.

 • Lexus Safety System +

  Tento revoluční systém v sobě zahrnuje přednárazový bezpečnostní systém PCS s detekcí chodců, pokročilý asistent pro jízdu v jízdním pruhu, automatické ovládání dálkových světel pro lepší viditelnost v noci a adaptivní tempomat, který přizpůsobuje rychlost vašeho vozu vpředu jedoucímu vozidlu.

 • Vyhřívaná přední sedadla

  Přepychová přední sedadla jsou vyrobena metodou „integrovaného pěnění“. Tato výrobní technologie inspirovaná motoristickým sportem zajišťuje větší komfort a dokonalejší oporu těla. K dispozici je i výkonnější systém odvětrávání a vyhřívání sedadel.

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY

business image

PROČ TO STOJÍ ZA TO?