RX THE LIFE RX

SEZNAMTE SE S MARKANTNÍM A KULTIVOVANÝM MODELEM V PODOBĚ NOVÉHO RX. VÁŠ KLÍČ K LUXUSNÍMU ŽIVOTU. JSTE PŘIPRAVENI ŽÍT "THE LIFE RX"?

VYBERTE SI VLASTNÍ CESTU

Klikněte a vyberte 3 cíle, které můžete prozkoumat. Kam vás může RX dovézt?

 • REZIDENCE

  Hluboký dojem

 • PŘÍSTAVIŠTĚ

  Snadno pod kontrolou

 • RANVEJ

  Kvalita, na kterou je spolehnutí

 • ZÁPAS

  Stoprocentní pocit bezpečí

 • PREMIÉRA

  Chytré nápady

 • VYSTOUPENÍ

  Luxusní výkon

REZIDENCE

ZANECHTE HLUBOKÝ
DOJEM

Za volantem nového RX s jeho markantním designem máte zaručenu pozornost od okamžiku příjezdu až do poslední chvíle.

Plastické křivky tohoto vozu, jeho LED světlomety ve tvaru písmene ‘L’, kola o velikosti 20" s možností přizpůsobení nebo výrazné koncové svítilny obepínající boky karoserie jsou dokonalou odpovědí pro všechny, kteří si uvědomují, jak je důležité udělat dojem.

PŘÍSTAVIŠTĚ

SNADNO POD
KONTROLOU

Je příjemné mít věci pod kontrolou, ať již na vodě nebo na silnici. Upravená pozice za volantem nového RX je zdrojem inspirující jistoty.

Tužší podvozek společně se systémem aktivních stabilizátorů přináší zcela mimořádné jízdní chování a odezvu. Se systémem Drive Mode Select pro volbu jízdních režimů si naladíte RX podle svého aktuálního rozpoložení, abyste si vždy vychutnali požitek z kultivované jízdy odpovídající vašemu naturelu.

RANVEJ

KVALITA, NA KTEROU
JE SPOLEHNUTÍ

Pro ty, kteří si uvědomují, že nekompromisní kvalita je podmíněna pečlivým důrazem na každý detail, vytříbenými materiály a zručným uměním těch nejlepších mistrů výroby.

V kabině nového RX zaujmou elegantní dekory z tmavého dřeva, gravírovaného laserem pomocí pokrokové technologie Yamaha (proces špičkové povrchové úpravy zahrnující celkem 9 kroků).

Za novou úrovní luxusu stojí naši nejzručnější mistři výroby, označovaní jako Takumi, kteří hledají i ty nejdrobnější vady a sami ručně šijí přepychové čalounění v interiéru vozu.

Dokážete-li ocenit špičkové řemeslo, nadšení pro věc a mistrovskou zručnost, nové RX se vám bude líbit.

ZÁPAS

STOPROCENTNÍ
POCIT BEZPEČÍ

Váš život možná doprovází jedno riziko za druhým, ale kdykoli usednete do nového RX, můžete se uvolnit a nechat hřát vědomím, že RX zhmotňuje průkopnické technologie Lexus zaměřené na bezpečnost a pomoc při řízení. Pasivní bezpečnost zlepšuje nová struktura karoserie, zatímco nad vaším pocitem bezpečí bdí standardně dodávaný systém Lexus Safety System + společně s adaptivním tempomatem. Displej HUD s projekcí na přední sklo též informuje o rychlostních omezeních a upozorňuje na případné chodce.

PREMIÉRA

CHYTRÉ
NÁPADY

Některé věci si prostě zaslouží uznání. Nové RX je doslova nabito inteligentními technologiemi a chytrými nápady, jejichž cílem je zjednodušit vám život v dnešním hektickém a rychle ubíhajícím světě.

Displej HUD s projekcí na přední sklo pomáhá soustředit se na provoz před vámi, zatímco nad manévrováním v úzkých prostorách a snadným parkováním bdí systém panoramatického sledování situace kolem vozidla (PVM) společně s centrálním displejem o velikosti 12,3".

Život usnadňují i na pohled méně významné funkce – například víko zavazadelníku můžete otevřít bez dotyku pouhým přidržením ruky v blízkosti loga Lexus. Od vyspělých technologií zobrazování až po ergonomický návrh – RX myslí za vás, abyste se mohli soustředit na to, co je skutečně důležité.

VYSTOUPENÍ

LUXUSNÍ
VÝKON

Ať již hledáte vzrušující zábavu nebo uvolňující klid, v luxusním interiéru RX najdete prostředí, které na vaše potřeby nalezne odpověď. Vychutnejte si ohromení všech cestujících v okamžiku, kdy poznají nepřekonatelně kvalitní zvuk po zapnutí exkluzivní audio soustavy Mark Levinson® Premium Audio s 15 reproduktory.

Zachovejte si chladnou hlavu i v těch nejparnějších vedrech díky naší uznávané technologii Nanoe® , která vzduch v kabině vozu zbavuje pachů a současně dokáže zvlhčovat pokožku a vlasy. Do cíle přijeďte svěží a plně připraveni na nové výzvy.

SESTAVIT VLASTNÍ
NOVÉ RX

THE LIFE RX ZAČÍNÁ PRÁVĚ ZDE

NYNÍ JE ŘADA NA VÁS

Vaše dokonalé spojení luxusu a sofistikovanosti.

Zanechte hluboký dojem

 • 20" litá kola s možností přizpůsobení
 • LED světlomety
 • Koncové svítilny obepínající boky karoserie

Snadno pod kontrolou

 • Vyšší tuhost karoserie
 • Systém aktivních stabilizátorů
 • Systém Drive Mode Select

Kvalita, na kterou je spolehnutí

 • Řemeslné zpracování Takumi
 • Ručně prošívané čalounění
 • Laserem gravírované tmavé dřevo zpracované technologií Yamaha

Stoprocentní pocit bezpečí

 • Bezpečnostní paket Lexus Safety Pack + Adaptivní tempomat

Chytré nápady

 • Inteligentní elektrické ovládání výklopné zádi
 • 12,3" displej
 • Displej HUD s projekcí na přední sklo

Luxusní výkon

 • Audio soustava Mark Levinson® Premium Audio
 • Technologie Nanoe®

Scroll for more detail

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.