RX NOVÉ

STVRZUJEME NAŠE ZASAZENÍ TVOŘIT POKROK, A TAK PŘEDSTAVUJEME NOVÉ RX, NEJMARKANTNĚJŠÍ A NEJPROPRACOVANĚJŠÍ RX V HISTORII TOHOTO MODELU. NECHTE SE FASCINOVAT.

PŘEHRAJTE SI ZÁŽITKY JEŠTĚ JEDNOU
THE NEW RX

ATLETICKÝ
ZEVNĚJŠEK

Je podmanivé, že? Mimořádně působivý první dojem je dílem jedinečné masky chladiče ve tvaru vřetene, zasazené do chromového rámečku. Jen počkejte, až uvidíte nové RX naživo. Určitě vám vyrazí dech.

THE NEW RX

PROPRACOVANÁ
SVĚTLA

Dynamiku stvrzují trojité LED světlomety ve tvaru písmene „L“ i přepracovaná mlhová světla. Při bližším zkoumání odhalíte, že v dolní části světlometů jsou zabudována světla pro denní svícení, včetně jedinečných směrových světel se sekvenční funkcí.

THE NEW RX

VYLEPŠENÝ
DESIGN KOL

K ještě atraktivnějším zážitkům s novým RX přispívají i kola. 20" kola s pěti paprsky je možné kombinovat s volitelnými dekory v různých barvách v souladu s vámi vybraným odstínem karoserie.

THE NEW RX

ZDÁNLIVĚ PLOVOUCÍ
LINIE STŘECHY

Prohlédněte si nové RX ze všech úhlů. Atraktivní je zkrátka vždy. Díky začerněným plochám prosklení střecha zdánlivě visí ve vzduchu. Estetický dojem vyvažují i výrazné koncové svítilny obepínající boky karoserie.

THE NEW RX

PANORAMATICKÉ
STŘEŠNÍ OKNO

K ještě působivějším zážitkům přispívá velké a elegantní střešní okno – určené pro každého na palubě vozu. Díky posuvné přední části okna je možné vychutnat si jízdu pod širým nebem skutečně naplno.

THE NEW RX

OTEVŘETE BEZ
JEDINÉHO DOTYKU

Přidržte ruku v blízkosti loga Lexus. A pak jen sledujte inteligentní elektrické ovládání výklopné zádi v akci.

THE NEW RX

ELEKTRICKÉ SKLÁPĚNÍ
SEDADEL

Nové RX vás bude rozmazlovat i vyhřívanými sedadly se sklápěním pouhým stiskem tlačítka a spoustou místa před koleny i nad hlavou.

THE NEW RX

POHODLÍ A
BEZPEČNOST

V kabině nového RX oceníte ještě vyšší kvalitu vzduchu díky oceňované technologii čištění vzduchu Nanoe®. K dalšímu posílení bezpečnosti přispěl systém Lexus Safety System +, jenž dokáže rozpoznat hrozící nebezpečí pomocí milimetrového radaru v kombinaci s přední kamerou.

THE NEW RX

MODERNÍ
ZPRACOVÁNÍ

Centrální displej o velikosti 12,3".Sdružený ovladač RTI. Držák nápojů s možností nastavení hloubky, bezdrátové dobíjení mobilních přístrojů. Vše vyvedeno v materiálech té nejvyšší kvality.

THE NEW RX

SYSTÉM DRIVE
MODE SELECT

Volič jízdních režimů v novém RX je zkrátka jedinečný. Displej je propojen s voličem systému Drive Mode Select, jenž umožňuje naladit vůz podle vašeho momentálního rozpoložení.

THE NEW RX

PŘEPYCHOVÉ
ČALOUNĚNÍ

Usednutí do nového RX je zážitkem samo o sobě. Pohodlný interiér doplňuje i mimořádně atraktivní prošívání sedadel a výplní dveří.

THE NEW RX

PŘESNÉ
ŘÍZENÍ

Pod plasticky ztvárněným zevnějškem nového RX se ukrývá celá škála vyspělých konstrukčních technologií. Vše jsme navrhli tak, aby více výkonu šlo ruku v ruce s působivou ovladatelností a mimořádným potěšením z jízdy.

THE NEW RX

VÝKON A
HOSPODÁRNOST

Všechny motory pro RX byly odladěny v zájmu hladkého chodu, vysokého výkonu a nízké spotřeby paliva. Zážehový motor i hybridní pohonné ústrojí přináší pozoruhodný výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi CO2 již od 120 g/km.

THE NEW RX

SYSTÉM AKTIVNÍCH
STABILIZÁTORŮ

Na přání dodávaný systém pro potlačení bočních náklonů vozu používá průkopnickou technologii reagující na změny povrchu vozovky, avšak bez sebemenších dopadů na jízdní pohodlí.

THE NEW RX

STABILITA
A KONTROLA

Zesílený podvozek zaručuje ještě lepší stabilitu nového RX. Pevnější karoserie o vyšší tuhosti výrazně zlepšuje jízdní chování a pomáhá suverénně se vypořádat i s těmi nejzáludnějšími zatáčkami.

THE NEW RX

UMĚNÍ
DOKONALOSTI

Smělý. Výrazný. Luxusní. Montáž i konečné úpravy nového RX mají na starosti ti nejzručnější mistři výroby, označovaní jako Takumi. Jejich řemeslný um i technické znalosti jsou výsledkem několika desetiletí precizní práce.

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.