AKČNÍ NABÍDKA LEXUS RX 450h 4x4 HYBRID

Čas na 4x4. Čas na Hybrid. Nejvyšší čas na Lexus.

Využijte jedinečné nabídky cenově zvýhodněných skladových vozů Lexus RX 450h 4x4 E-FOUR a pořiďte si to nejlepší ze světa hybridních SUV. Získáte tak praktický a spolehlivý vůz, který vystupuje z řady a přináší jedinečný zážitek z jízdy plný jistoty a komfortu. Na Vaše bezpečí navíc dohlíží nejnovější Lexus Safety System+.

Lexus RX 450h můžete mít právě teď s cenovým zvýhodněním až 375 000 Kč včetně sady zimních kol.


 

 
  her0 rx desktop

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY

INOVACE V MODELECH LEXUS S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR


 

 
  RX e4
 • Yaw Rate Feedback Control

  Při analýze polohy volantu a rychlosti jednotlivých kol zjišťuje tento systém skluz přetáčivosti nebo nedotáčivosti a zajišťuje ideální přenos točivého momentu mezi nápravami, aby došlo k optimalizaci jízdní dráhy

 • AI-SHIFT

  Při využití údajů ze senzoru přetížení, polohy plynového pedálu a brzdy volí nejvhodnější převodové poměry k zajištění ideální stability a dynamiky jízdy.

 • AVS

  Úkolem systému adaptivního odpružení je nejvhodnější nastavení parametrů tlumičů přesně podle aktuální jízdní situace - tak, aby vůz přesně podle daných podmínek přizpůsobil své chování a nastavení (např. sportovní nebo komfortní jízda). Navíc umožňuje volbu režimu CUSTOMIZE, který zajišťuje individuální nastavení: reakce motoru, funkčnost posilovače řízení, funkčnost odpružení a klimatizace

 • Aktivní stabilizátor

  V závislosti na zvoleném režimu jízdy se přizpůsobí přesně požadavkům řidiče. Může být nastaven na komfortní jízdu, nebo naopak vůz aktivně stabilizovat a postarat se o to, aby reagoval citlivěji a příměji.

 • Roll Skyhook Control

  Jedná se o systém, který se nachází ve výbavě modelu Lexus RX. Je napojený na aktivní stabilizátor a při jízdě v náročném terénu zajišťuje cestujícím maximální jízdní komfort tím, že minimalizuje náklon vozidla.


 

 
  E4 1920x1080 1

PŘEDSTAVUJEME PŘELOMOVÝ

POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, který je k dispozici v SUV modelech Lexus s hybridním pohonem, umožňuje jízdu v náročných podmínkách, a zároveň zajišťuje maximální trakci vozů při dynamické sportovní jízdě. Systém E-FOUR aktivně využívá druhý elektrický motor, který pohání zadní nápravu a spotřebovává pouze energii vznikající při brždění (rekuperace). Komplexní systém senzorů a asistenčních systémů navíc předvídá pohyby a zásahy řidiče i možný vývoj dopravní situace a spouští pohon zadní nápravy pouze v tu pravou chvíli. Kombinací sofistikovaných asistenčních systémů a unikátního režimu pohonu využívajícího energii vznikající při brždění dosahují hybridní SUV vozy Lexus s pohonem všech kol E-FOUR zcela jedinečné hospodárnosti bez kompromisů v oblasti jízdní dynamiky a bezpečnosti.

Next steps