AKČNÍ NABÍDKA OPERATIVNÍHO LEASINGU

 •     NX 350h 1
  LEXUS NX 350H 4X4 JIŽ ZA
  15 390 KČ/MĚS. BEZ DPH
  Objevte novou dimenzi jedinečného jízdního zážitku s rodinným SUV Lexus NX 350h 4x4 HYBRID. Ať už cestujete městem nebo vás čeká dlouhá cesta po dálnici, sada nejmodernějších bezpečnostních prvků Lexus Safety System+3 zajistí dokonalou bezpečnost. Jedinečný hybridní model Lexus NX 350h vás osloví nejen svou spolehlivostí, ale také precizním a nadčasovým zpracováním s využitím nejkvalitnějších materiálů. Spolu s moderním designem, typickým pro značku Lexus, bude každá vaše cesta dokonalým zážitkem.
      NG NX 450h 1
  LEXUS NX 450H+ 4X4 JIŽ ZA
  19 390 KČ/MĚS. BEZ DPH
  Lexus prostřednictvím zbrusu nového modelu NX otevírá novou kapitolu plug-in hybridního pohonu. Zcela nový plug-in hybrid nabízí výkon 309 koní a slibuje špičkový elektrický dojezd více než 60 km. Využijte parkování v Praze na modrých zónách zdarma díky emisím CO2 pod 40 g/km. Nová pohonná jednotka má nulový vliv na objem kufru. Objevte nový Lexus NX 450h+ 4x4 E-FOUR - první plug-in hybrid značky Lexus.
 •     UX 1
  LEXUS UX 250H JIŽ ZA
  11 190 KČ/MĚS. BEZ DPH
  Městské SUV Lexus UX je synonymem pro produktové benefity značky Lexus. Nabízí maximální bezpečnost díky nejvyspělejšímu bezpečnostnímu systému Lexus Safety System+2. Model patří mezi nejbezpečnější vozy ve své kategorii, což dokazuje maximální skóre v testech bezpečnosti Euro NCAP. Lexus UX nabízí nejmodernější hybridní pohon, který se dobíjí během jízdy, a proto nepotřebujete žádné kabely. Vůz dokáže jet více než polovinu času čistě v elektrickém režimu s nulovou spotřebou paliva.
      RX 1
  LEXUS RX 450H 4X4 JIŽ ZA
  20 990 KČ/MĚS. BEZ DPH
  Objevte vlajkové SUV Lexus RX 450h 4x4 E-FOUR HYBRID. Lexus RX 450h přináší výjimečný design, maximální bezpečnost a funkčnost za všech jízdních podmínek. . Zažijte sílu modelu RX, která dosahuje výkonu 313 koní. Vychutnejte si průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinující benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů. Jedinečný jízdní zážitek na vás již čeká.

PROČ ZVOLIT POHON 4X4 E-FOUR

 •     4x4 desk
 • Vyberte si ze široké nabídky modelů Lexus s pohonem 4x4 E-FOUR a objevte jistotu za všech okolností. Pohon všech kol vám zajistí absolutní bezpečnost a dokonalou trakci jak na sněhu, tak na zledovatělé silnici. Zažijte to na vlastní kůži a využijte testovací jízdu.

5 DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT HYBRIDNÍ POHON LEXUS

 • PRVOTŘÍDNÍ HOSPODÁRNOST

  Hybridní pohon Lexus zvládne jet více než polovinu času jízdy v čistě elektrickém režimu a tím výrazně snižuje spotřebu a produkci emisí CO2.

 • ŠPIČKOVÁ SPOLEHLIVOST

  Dbáme na každý detail, i proto patří hybridní vozy Lexus mezi ty nejspolehlivější automobily na světě, což potvrzuje mnoho ocenění v testech spolehlivosti (např. What Car 2020)

 • HYBRID LEXUS BEZ KABELŮ

  Hybridní modely Lexus nemusíte nikdy nabíjet ze sítě. Naše vozy se dobíjí během jízdy, a proto nepotřebují žádné kabely ani zásuvky.

NAPSALI O NÁS