concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

AVANTGARDNÍ KRÁSA

AVANTGARDNÍ KRÁSA V HYBRIDNÍM SPORTOVNÍM KUPÉ 2+2.

Na autosalonu NAIAS v Detroitu jsme v lednu 2012 představili atraktivní koncept LF-LC, který poté vzbuzoval pozornost i na jiných místech. Agilní, sportovní a agresivní sportovní vůz vychází z představy 'graciézní preciznosti', která se projevuje 'avantgardní krásou', jak ji nazývají samotní designéři. A na autosalonu získala ocenění Eyes on Design v kategorii koncepčních vozů.

Ohromující vzhled konceptu naznačuje budoucí styl nové vlny modelů Lexus. Vize navržená v našich studiích Calty v Kalifornii ukazuje svou odvážnou interpretací naší charakteristické vřetenovité masky chladiče a senzačních světlometů pro denní svícení, jak by mohlo vypadat sportovní kupé.

LF LC cutout 960 001

NACHÁZÍME SE UPROSTŘED NEJVĚTŠÍ ZMĚNY V HISTORII ZNAČKY LEXUS - INSPIROVÁNI NOVOU GENERACÍ OSOBITÉHO DESIGNU.

Karl Schlicht , Generální ředitel divize Lexus pro produktové a marketingové plánování, leden 2012

POKROČILÝCH MATERIÁLŮ A TECHNOLOGIÍ

LF LC cutout 960 002

OVLÁDÁNÍ KONCEPTU LF-LC USNADŇUJE DOTYKOVÉ ZAŘÍZENÍ REMOTE TOUCH, ZATÍMCO DVA DISPLEJE LCD 12,3" POSKYTUJE PROVOZNÍ INFORMACE A POKYNY NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU.

Skleněná střecha vozu má lehké střešní sloupky ve tvaru konzoly a uvnitř je řidič obklopen výrazně tvarovanými bočními panely a vysokou zakřivenou konzolou.

Ovládání konceptu LF-LC usnadňuje dotykové zařízení Remote Touch, zatímco dva displeje LCD 12,3" poskytuje provozní informace a pokyny navigačního systému.

Řidič vyjadřuje svá přání prostřednictvím dotykového ovládacího panelu na středové konzole. Toto rozhraní používané pro ovládání audiosystému, klimatizace a navigace má pro náročnější zadávání klávesnici na vyklápěcím dotykovém displeji

Podobné dotykové plochy ve výplních dveří ovládají boční okna, zrcátka, sedadla a osobní nastavení zábavních systémů.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.