concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

TRADICE

Písmeno ‘F’ z označení F SPORT poukazuje na závodní okruh Fuji Speedway, který je rodištěm a hlavním místem testování našich nejvýkonnějších modelů F. Naši jezdečtí mistři na okruhu Fuji Speedway testují a zdokonalují všechny komponenty vozu.

MARKANTNÍ DESIGN

Design vozů v provedení F SPORT spolehlivě přitahuje pozornost. Vpředu zaujme markantní vřetenovitá maska chladiče s rastrem v podobě voštinové sítě a chromovými dekory. Chladicí kanály brzd a aerodynamické lamely na spodním spoileru vpředu zvyšují přítlak a esteticky vylepšují funkčnost.

Design doplňují jedinečná litá kola a diskrétní označení F SPORT, s poukazem na místo zrodu tohoto stupně výbavy: závodní okruh Fuji Speedway.

SPECIFICKÝ
DESIGN KOL A
ODLADĚNÍ
PODVOZKU

Atraktivní litá kola jsou obuta do nízkoprofilových pneumatik pro dokonalý průjezd zatáčkami. K ještě lepšímu jízdnímu chování bez negativních dopadů na pohodlí napomáhá specifické odladění předního i zadního zavěšení a elektrického posilovače řízení.

SEDADLA PRO MIMOŘÁDNÉ VÝKONY

KONSTRUKCE SEDADEL VOZŮ V PROVEDENÍ F SPORT SE PYŠNÍ JEŠTĚ PROPRACOVANĚJŠÍM PROFILOVÁNÍM, KOPÍRUJÍCÍM KŘIVKY TĚLA – OD BOKŮ AŽ PO RAMENA – PRO DOKONALOU OPORU V ZATÁČKÁCH. DO DETAILU VYVEDENÉ PROŠÍVÁNÍ JE VÝSLEDKEM RUČNÍ PRÁCE NEJZRUČNĚJŠÍCH MISTRŮ VÝROBY ‘TAKUMI’.

DISPLEJ INSPIROVANÝ
ZÁVODNÍMI OKRUHY

Dynamicky pojatý přístrojový panel F SPORT zprostředkuje všechny údaje důležité při řízení. V propojení s voličem jízdních režimů (Drive Mode Select) se mění způsob zobrazování podle aktuálního jízdního režimu.

SPORTOVNÍ
VOLANT A
PEDÁLY

Díky ergonomickému tvarování sportovního volantu F SPORT si vychutnáte dokonalé spojení se svým vozem. Volant s logem F SPORT, obšitý dokonalou perforovanou kůží, svým provedením ladí s ovládacími prvky řazení.

Strojově obrobené hliníkové pedály pod vašimi podrážkami, s poukazem na inspiraci vozů F SPORT světem motorsportu, zaručují skvělou adhezi a lepší zpětnou vazbu.

VYBERTE SI VLASTNÍ MODEL ŘADY F SPORT

CHARAKTERISTICKÁ VÝBAVA F SPORT SE NABÍZÍ NAPŘÍČ CELOU NAŠÍ MODELOVOU ŘADOU, VČETNĚ KOMPAKTNÍHO MODELU CT, KUPÉ RC A PODMANIVÉHO SUV RX. JAK SE ODLIŠÍTE VY?

MODELY
Vše
Kompaktní vozy a sedany
Kabriolet
Crossover
Hybrid

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vašemu hledání neodpovídají žádná vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

CT

CT

LUXUS V KONCENTROVANÉ PODOBĚ

Vyzkoušejte si celosvětově první prémiový kompakt s plně hybridním pohonem, nyní nabízený i v dynamické
variantě F SPORT.

IS

IS

OCEŇOVANÝ SPORTOVNÍ SEDAN

Model IS, zhmotňující eleganci ve spojení se sportovní dynamikou, je synonymem pro dokonalou rovnováhu mezi luxusním pohodlím a sportovními výkony.

LS

LS

LUXUSNÍ VÝKON

Nekompromisní výkon, dokonalé křivky a vrchol kultivovanosti – LS mění samotnou definici luxusního sedanu.

NX FSPORT

NX

ÚCHVATNÝ METRO DESIGN

Objevte úchvatný Metro design pro pětici cestujících se zavazadly, společně s benzínovými nebo hybridními jednotkami příští generace.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

ATRAKTIVNÍ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Až ve svém RC sevřete do dlaní sportovní volant s exkluzivním obšitím, bezpochyby si naplno vychutnáte opojnou akceleraci a mimořádné jízdní schopnosti za vysokých rychlostí.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

VÝKONNÉ MODELY S OZNAČENÍM F

OBJEVTE NEJVÝKONNĚJŠÍ VOZY, KTERÉ STÁLY VZOREM PŘI NÁVRHU STUPNĚ VÝBAVY F SPORT. NAŠE ZAUJETÍ VÝKONEM A LUXUSEM JE BEZKONKURENČNÍ.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.