•     Nx elctr

  NOVINKY LEXUS

  ZBRUSU NOVÝ LEXUS NX ODHALEN

  Lexus prostřednictvím zbrusu nového NX otevírá novou kapitolu ukazující budoucí designový směr v oblasti exteriéru i interiéru, nové pohonné jednotky vč. prvního plug-in hybridního pohonu Lexus, vylepšení na poli dynamiky ve prospěch příjemných jízdních vlastností, a v neposlední řadě i novou generaci multimédií a konektivity a vyspělé technologie pro ještě vyšší úroveň bezpečnosti, pohodlí a praktičnosti.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OPĚT ZVOLEN NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZNAČKOU V EVROPĚ

  Členské organizace skupiny Euroconsumers zveřejnily výsledky každoročního průzkumu spolehlivosti vozidel a zákaznické spokojenosti.

 •     1 2020 lexus es gallery digital mirror 03

  NOVINKY LEXUS

  JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST DÍKY DIGITÁLNÍM ZPĚTNÝM ZRCÁTKŮM

  Lexus se i nadále zasazuje o zpřístupňování vyspělých technologií svým zákazníkům ve prospěch ještě vyšší bezpečnosti a pohodlí. Dokladem tohoto úsilí je uvedení digitálních vnějších zpětných zrcátek pro luxusní hybridní sedan ES 300h na evropském trhu.

 •     Guangzhou Motorshow 2019 News Card Hub Hero Image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PŘEDSTAVÍ SVŮJ PRVNÍ ELEKTROMOBIL UX

  Lexus představí na mezinárodní automobilové výstavě, jež proběhne od 22. listopadu do 1. prosince 2019 v čínském Kantonu, svůj první bateriový elektromobil (BEV), kterým je model UX 300e.

 •     2019 lexus lc convertible hero

  NOVINKY LEXUS

  SEZNAMTE SE S KONCEPČNÍM MODELEM LEXUS LC CONVERTIBLE CONCEPT

  Představení konceptu Lexus LC Convertible Concept na mezinárodním autosalonu NAIAS 2019 signalizuje nejnovější vývoj značky Lexus od dob, kdy automobilový svět před třemi lety v Detroitu šokovalo kupé LC.

 •     2019 lexus ly 650 luxury yacht hero

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS ODHALUJE LUXUSNÍ JACHTU LY 650

  Jachta Lexus o délce 19,8 metrů se stává další vlajkovou lodí značky Lexus, vedle nového sedanu LS a kupé LC.

 •     2019 lexus news chantilly 810x1080 rx 1

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OSLAVUJE 30. NAROZENINY VÝROČÍ OD SVÉHO ZALOŽENÍ

  Finále výtvarné soutěže UX Art Car na pátém ročníku mezinárodně proslulé přehlídky Chantilly Arts & Elegance Richard Mille (30. června 2019) v rámci oslav 30. výročí od vzniku značky Lexus.

 •     2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

  NOVINKY LEXUS

  CROSSOVER LEXUS UX ZÍSKAL MAXIMÁLNÍ PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OHODNOCENÍ V TESTECH EURO NCAP

  Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

 •     2019 lexus geneva motorshow rc f track banner

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS NA MEZINÁRODNÍM ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2019

  Na ženevském autosalonu 2019 se uskuteční evropská premiéra dvou nových modelů Lexus. Jeden představuje zajímavé představy o budoucím designu a druhý zase stále bohatší úspěchy na poli mezinárodního motoristického sportu.

 •     2018 lexus paris motorshow hero

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2018

  Na pařížském autosalonu proběhne 2. října světová premiéra nové verze luxusního sportovního kupé RC, které Lexus představí společně se zbrusu novým crossoverem UX, sedmou generací sedanu ES a modelem LC Yellow Edition.

 •     2018 lexus ux lisbon gallery 029

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OTEVÍRÁ V LISABONU GALERII ‚UX ART SPACE BY LEXUS‘

  Pokroková pop-up galerie na oslavu předpremiéry crossoveru Lexus UX, který se počátkem roku 2019 poprvé představí v Evropě.

 •     2018 lexus lfa hero

  NOVINKY LEXUS

  JEDINEČNÝ VŮZ LFA NA 24 HODIN VE SPA

  Tým Emil Frey Lexus Racing při své první účasti v závodu Total 24 hodin ve Spa (28.-29. července), který byl 70. ročníkem tohoto kultovního vytrvalostního podniku, nasadil dva vozy Lexus RC F GT3.