•     Nx elctr

  NOVINKY LEXUS

  ZBRUSU NOVÝ LEXUS NX ODHALEN

  Lexus prostřednictvím zbrusu nového NX otevírá novou kapitolu ukazující budoucí designový směr v oblasti exteriéru i interiéru, nové pohonné jednotky vč. prvního plug-in hybridního pohonu Lexus, vylepšení na poli dynamiky ve prospěch příjemných jízdních vlastností, a v neposlední řadě i novou generaci multimédií a konektivity a vyspělé technologie pro ještě vyšší úroveň bezpečnosti, pohodlí a praktičnosti.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS LC OZNAČEN ZA NEJLEPŠÍ KABRIOLET VE VELKÉ BRITÁNII

  Lexus LC 500 Convertible získal ocenění Nejlepší kabriolet roku 2021 v soutěži pořádané předním britským webem carwow.co.uk. Model vychází z vlajkového kupé LC a na trh byl uveden v létě 2020.

 •     4 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS RX 450H ZVOLEN NEJLEPŠÍM PRÉMIOVÝM HYBRIDEM V BRITÁNII

  SUV Lexus RX 450h získalo titul ‚Nejlepší luxusní hybridní vůz‘ v soutěži DrivingElectric Awards pořádané britským spotřebitelským webem se zaměřením na elektrifikovaná vozidla.

 •     Nx elctr

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OPĚT ZVOLEN NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZNAČKOU

  V průzkumu nizozemské asociace spotřebitelů Consumentenbond za rok 2020 obsadil Lexus nejvyšší příčku a byl tak označen za nejspolehlivější značku automobilů v zemi.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  SALONEK LEXUS NA LETIŠTI V BRUSELU OPĚT ZVOLEN NEJLEPŠÍM V EVROPĚ

  Zákazníci a odborníci v každoročním soutěžním klání World Travel Awards zvolili salonek The Loft letecké společnosti Brussels Airlines a automobilky Lexus na bruselském letišti za nejlepší letištní salonek Evropy.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS V EVROPĚ PRODAL UŽ PŘES MILION AUT

  Prodeje značky Lexus v Evropě překonaly letos v září milník jednoho milionu vozidel. A to právě v době, kdy Lexus slaví 30 let od premiéry na evropských trzích.

 •     Nx elctr

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PŘEDSTAVUJE MODERNIZOVANÝ MODEL LS

  Lexus v evropské premiéře odhaluje svůj nový modernizovaný sedan LS a současně představuje nové technologie, výbavu a prvky designu potvrzující postavení tohoto vozu coby vlajkové lodi značky. Nový model se prezentuje ještě před zahájením evropských prodejů koncem roku 2020.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  SHOWROOMY LEXUS LZE NYNÍ ZAŽÍT I Z POHODLÍ DOMOVA

  Jen pomocí jediného kliknutí se mohou zákazníci podívat do showroomu Lexus, prohlédnout si vozy do všech detailů nebo si domluvit schůzku s prodejcem či testovací jízdu. Nemusí přitom zadávat žádné osobní údaje, a dokonce nemusí být ani vidět.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  FILMOVÝ FESTIVAL V BENÁTKÁCH STARTUJE OPĚT S VOZY LEXUS

  Oficiálním dodavatelem vozů 77. ročníku právě zahájeného mezinárodního filmového festivalu v Benátkách je opět automobilka Lexus, a to už čtvrtým rokem v řadě. V nádherných scenériích ostrova Lido probíhá italská národní premiéra dvou modelů, nového UX 300e a LC Convertible.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  NÁVRHÁŘI Z KENI VYHRÁLI HLAVNÍ CENU LEXUS DESIGN AWARD 2020

  Skupina návrhářů BellTower z Keni získala v soutěži Lexus Design Award 2020 nejvyšší cenu Grand Prix.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OPĚT ZVOLEN NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZNAČKOU AUTOMOBILŮ

  Vozy Lexus byly ve Velké Británii opět zvoleny jako nejspolehlivější automobilová značka v průzkumu časopisu Which?. Detailní průzkum spolehlivosti mezi spotřebiteli je založen na reálných zkušenostech a názorech více než 47 tisíc britských motoristů, kteří posuzovali bezmála 59 tisíc jednotlivých vozidel.

 •     1

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PRODAL CELOSVĚTOVĚ JIŽ 5 MILIONŮ SUV

  Automobilka Lexus letos v létě zaznamenala celosvětově už přes 5 milionů prodaných vozů z kategorie SUV a crossoverů. Značka, která se na trhu objevila v roce 1989, nabízela své první SUV (model LX) již v roce 1996.

 •     NX picture 3B image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS SPUSTIL NOVÝ PROGRAM S NABÍDKOU OJETÝCH VOZŮ LEXUS SELECT

  České zastoupení japonské prémiové značky Lexus spustilo nový program s nabídkou prověřených ojetých vozů Lexus Select. Součástí programu jsou internetové stránky lexusselect.cz věnované prodeji skladových a ojetých vozů. V současnosti nabízí Lexus Select přes 90 vozidel.

 •     7 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS NX 300H ZVOLEN NEJLEPŠÍM HYBRIDNÍM MODELEM

  Auto Trader, jeden z největších britských online zdrojů se zaměřením na zájemce o nová i ojetá vozidla, nedávno vyhlásil Lexus NX 300h za držitele titulu Nejlepší hybridní vůz na britském trhu v soutěži New Car Awards 2020.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2020 ZVOLÍ V LETOŠNÍM ROČNÍKU VÍTĚZE HLAVNÍ CENY VIRTUÁLNĚ

  Prémiová značka Lexus i nadále podporuje příští generaci nadějných tvůrců a designérů prostřednictvím nové digitální platformy.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS ODHALUJE KUPÉ LC MODEL 2021

  Prémiová automobilka Lexus odhaluje své nové vlajkové kupé LC v modelovém provedení 2021. Přichází s ještě dokonalejším propojení s řidičem, suverénnějšími jízdními vlastnostmi, s nabídkou nových stylů a s modernizovaným multimediálním systémem.

 •     2

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PRODAL V EVROPĚ UŽ ČTVRT MILIONU HYBRIDNÍCH SUV

  Evropské prodeje hybridních SUV značky Lexus překročily milník čtvrt milionu vozů. Uváděný součet, evidovaný koncem února 2020, představuje celkové prodeje od uvedení celosvětově prvního luxusního vozu s hybridním pohonem, modelu RX 400h z roku 2005.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  PRVNÍ AUTO S TETOVÁNÍM JE LEXUS UX

  Lexus představil celosvětově první vůz s tetováním. Navrhla jej a vytvořila přední umělecká tatérka Claudia De Sabe z Londýna a využila k tomu kompaktní model Lexus UX v čistě bílém provedení.

 •     1 image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OPĚT ZVOLEN NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZNAČKOU V EVROPĚ

  Členské organizace skupiny Euroconsumers zveřejnily výsledky každoročního průzkumu spolehlivosti vozidel a zákaznické spokojenosti.

 •     1 2020 lexus es gallery digital mirror 03

  NOVINKY LEXUS

  JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST DÍKY DIGITÁLNÍM ZPĚTNÝM ZRCÁTKŮM

  Lexus se i nadále zasazuje o zpřístupňování vyspělých technologií svým zákazníkům ve prospěch ještě vyšší bezpečnosti a pohodlí. Dokladem tohoto úsilí je uvedení digitálních vnějších zpětných zrcátek pro luxusní hybridní sedan ES 300h na evropském trhu.

 •     Guangzhou Motorshow 2019 News Card Hub Hero Image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PŘEDSTAVÍ SVŮJ PRVNÍ ELEKTROMOBIL UX

  Lexus představí na mezinárodní automobilové výstavě, jež proběhne od 22. listopadu do 1. prosince 2019 v čínském Kantonu, svůj první bateriový elektromobil (BEV), kterým je model UX 300e.

 •     2019 lexus lc convertible hero

  NOVINKY LEXUS

  SEZNAMTE SE S KONCEPČNÍM MODELEM LEXUS LC CONVERTIBLE CONCEPT

  Představení konceptu Lexus LC Convertible Concept na mezinárodním autosalonu NAIAS 2019 signalizuje nejnovější vývoj značky Lexus od dob, kdy automobilový svět před třemi lety v Detroitu šokovalo kupé LC.

 •     2019 lexus ly 650 luxury yacht hero

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS ODHALUJE LUXUSNÍ JACHTU LY 650

  Jachta Lexus o délce 19,8 metrů se stává další vlajkovou lodí značky Lexus, vedle nového sedanu LS a kupé LC.

 •     2019 lexus news chantilly 810x1080 rx 1

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OSLAVUJE 30. NAROZENINY VÝROČÍ OD SVÉHO ZALOŽENÍ

  Finále výtvarné soutěže UX Art Car na pátém ročníku mezinárodně proslulé přehlídky Chantilly Arts & Elegance Richard Mille (30. června 2019) v rámci oslav 30. výročí od vzniku značky Lexus.

 •     2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

  NOVINKY LEXUS

  CROSSOVER LEXUS UX ZÍSKAL MAXIMÁLNÍ PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OHODNOCENÍ V TESTECH EURO NCAP

  Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

 •     2019 lexus geneva motorshow rc f track banner

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS NA MEZINÁRODNÍM ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2019

  Na ženevském autosalonu 2019 se uskuteční evropská premiéra dvou nových modelů Lexus. Jeden představuje zajímavé představy o budoucím designu a druhý zase stále bohatší úspěchy na poli mezinárodního motoristického sportu.

 •     2018 lexus paris motorshow hero

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2018

  Na pařížském autosalonu proběhne 2. října světová premiéra nové verze luxusního sportovního kupé RC, které Lexus představí společně se zbrusu novým crossoverem UX, sedmou generací sedanu ES a modelem LC Yellow Edition.

 •     2018 lexus ux lisbon gallery 029

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS OTEVÍRÁ V LISABONU GALERII ‚UX ART SPACE BY LEXUS‘

  Pokroková pop-up galerie na oslavu předpremiéry crossoveru Lexus UX, který se počátkem roku 2019 poprvé představí v Evropě.

 •     2018 lexus lfa hero

  NOVINKY LEXUS

  JEDINEČNÝ VŮZ LFA NA 24 HODIN VE SPA

  Tým Emil Frey Lexus Racing při své první účasti v závodu Total 24 hodin ve Spa (28.-29. července), který byl 70. ročníkem tohoto kultovního vytrvalostního podniku, nasadil dva vozy Lexus RC F GT3.