SALONEK LEXUS NA LETIŠTI V BRUSELU OPĚT ZVOLEN NEJLEPŠÍM V EVROPĚ

Zákazníci a odborníci v každoročním soutěžním klání World Travel Awards zvolili salonek The Loft letecké společnosti Brussels Airlines a automobilky Lexus na bruselském letišti za nejlepší letištní salonek Evropy.

 •     1
 • Salonek představuje koncept se zaměřením na pohodlí, technologie, design a spojení belgického přístupu s typickou japonskou pohostinností.

  Salonek byl otevřen 25. června 2018 jako nový odpočinkový prostor pro mezinárodní cestující. Jeho návrh byl inspirován luxusem a designem značky Lexus společně se zásadami japonské pohostinnosti omotenashi.
  Salonek ukazuje posun aktivit Lexus za hranice prémiových automobilů směrem ke globální značce luxusního životního stylu. Návštěvníci salonku mohou využívat nejrůznější vybavení navržené pro maximální pohodlí, relaxaci a zpříjemnění pobytu, včetně možnosti plně se ponořit do světa značky Lexus.
  „V letošním roce se více než kdy jindy oceňuje podstata japonské koncepce pohostinnosti spočívající v osobní a mimořádně kvalitní péči o naše hosty, kterou Lexus svým hostům poskytuje, čímž se od ostatních odlišuje schopností zprostředkovat cestujícím na služebních cestách uklidňující pocit bezpečí v těchto nejistých časech,“ říká Pascal Ruch, ředitel společnosti Lexus Europe.

  Salonek o podlahové ploše 2040 m2 nabízí 500 míst k sezení. Je rozdělen do několika zón s odlišným prostředím, např. centrální bar, zóny k sezení a 'únikový' prostor navržený pro ty, kteří potřebují na cestách pracovat.
 •     2

  Návštěvníci se mohou těšit na spojení prémiových služeb a produktů:

  ● Degustace špičkové čokolády Neuhaus od cukrářského mistra (maître chocolatier)
  ● Osobní sprchovací kabinky Grohe SPA
  ● Individuální místnosti ke zdřímnutí se stropem imitujícím hvězdnou oblohu
  ● Křesla poskytující masáž Shiatsu jako v modelu Lexus LS
  ● Široká nabídka čerstvých organických pokrmů a nápojů od firem Foodmaker a Rombouts
  ● Čepované pivo včetně nejlepších belgických značek
  ● Pobytový prostor se zákazem plastových lahví
  ● Oceňované umělecké, elegantní a inspirující designové prvky značky Lexus
  ● Speciální poslechová místnost se špičkovým ozvučením od Mark Levinson
  ● Pravidelně pořádané eventy, od ochutnávek vína až po hudební produkce


  V souladu s rozhodnutím belgické vlády dočasně uzavřít celý sektor pohostinství v rámci boje s pandemií koronaviru je salonek ale bohužel momentálně uzavřen.