LEXUS PŘINÁŠÍ NOVÁ STYLOVÁ VYLEPŠENÍ PRO UX 250h

Lexus přináší řadu vylepšení a úprav v oblasti exteriéru i interiéru pro městské SUV UX. Bude se ještě více lišit například novým odstínem laku karoserie, lakovaným lemováním kolem podběhů kol nebo markantním čalouněním Tahara.

 • Hero News image
 • Lexus UX, navržený jako prémiové SUV s městským charakterem, je nejprodávanějším modelem značky v Evropě. Od uvedení v roce 2019 se zde pro UX rozhodlo přes 50 tisíc zákazníků.
  ELEGANCE A RAFINOVANOST
  Napříč modelovou řadou je nyní k dispozici odstín karoserie šedá Sonic. Na první pohled luxusní odstín vyzdvihuje sportovní tvary a elegantní křivky charakterizující smělý design UX.

  Lemy kolem podběhů kol u výbavových linií F SPORT a Luxury jsou nově standardně lakovány v odstínu karoserie, a dodávají tak tomuto luxusnímu kompaktnímu SUV elegantnější a rafinovanější vzhled – bez ohledu na to, zda vůz stojí na místě nebo se pohybuje – se speciálním důrazem na atraktivní sportovní charakter tohoto vozu.
  NOVÉ NEPŘEHLÉDNUTELNÉ ČALOUNĚNÍ KABINY
  Uvnitř pečlivě zpracované kabiny UX na první pohled zaujme mimořádný řemeslný um proslulých mistrů Lexus ‘Takumi’, kteří stojí za novým čalouněním sedadel (bílá Ash, resp. černá Tahara) s elegantním bronzovým prošíváním, které dodává výbavové linii Limited Edition výrazně prémiový charakter.

  Čeští zákazníci mohou aktuálně model UX pořídit v rámci akční nabídky ve verzi Business Edition za 799 000 Kč nebo Limited Edition za 849 000 Kč vč. DPH.
 • 2 image