LEXUS SE STAL OFICIÁLNÍM VOZEM DAVIS CUPU

Lexus byl vyhlášen oficiálním automobilovým sponzorem Davis Cupu pro finále 2021, které se uskuteční od 25. listopadu do 5. prosince 2021 ve španělském Madridu. V rámci partnerské spolupráce bude Lexus zajišťovat dopravu hráčů a týmů 18 soutěžících národností mezi kurty a místy ubytování. Skupinové zápasy se též uskuteční v italském Turíně a rakouském Innsbrucku.

  • Hero News image
  • Partnerská spolupráce přichází v době uvedení zbrusu nového modelu Lexus NX, který otevírá novou kapitolu značky Lexus. Nové NX stojí na počátku nového designového směru v oblasti exteriéru i interiéru, využívá nové pohonné jednotky včetně prvního plug-in hybridního pohonu u značky Lexus, přináší vylepšení na poli dynamiky jízdy, a nabízí novou generaci multimédií a konektivity.

    Davis Cup poprvé pořádaný roku 1900 se postupně rozvinul v každoroční světový sportovní šampionát, jehož se v roce 2021 účastní na 142 různých národností. Nový finálový formát, v němž se o vytoužený Davisův pohár utká nejlepších 18 národností, byl zaveden v roce 2019, kdy vítězný titul v Madridu vybojovalo Španělsko.

    „Máme neuvěřitelnou radost, že můžeme znovu obnovit naše vazby s touto kultovní sportovní událostí. Davis Cup je jedinečným sportovním kláním napříč zeměmi, spojujícím špičkové tenisty a fanoušky – z nichž řada tvoří zájemce o prémiové zboží. Příležitost spojit se s takovým publikem prostřednictvím sdílené vášně pro dokonalost, odhodlání a neuvěřitelné zážitky si Lexus nemůže nechat ujít,“ říká Spiros Fotinos, ředitel společnosti Lexus Europe.

    „Jsme nadšeni, že opět můžeme počítat se značkou Lexus ve druhém ročníku finálového klání. Letošní podnik je zasazen do vícero míst ve třech zemích, přičemž Lexus zde prokazuje své ohromné schopnosti ohledně managementu akce, poskytování služeb i jejich profesionality. Jsme si jisti tím, že podobně jako v roce 2019 budou nejlepší světoví hráči a týmy nadšeni z podpory, kterou Lexus na soutěži zajistí,“ říká ředitel finále Davis Cupu Albert Costa.
  • 2 image