LEXUS OTEVŘEL V OSTRAVĚ SVŮJ PÁTÝ TUZEMSKÝ SHOWROOM

Prémiová značka Lexus otevřela v Ostravě otevřela svůj pátý showroom v České republice. Centrum provozované společností Autobond Group bude vybaveno podle nejmodernějších standardů značky Lexus, aby dokázalo poskytnout prvotřídní péči podle filozofie japonské pohostinnosti Omotenashi.

 •     Hero News image
 • Nabídkou služeb a celkovým pojetím prostředí se snaží každému zákazníkovi nejen vyhovět a poskytnout mu maximální pohodlí, ale i předvídat jeho přání a vyjít jim vstříc. Každá návštěva by proto měla být zážitkem. V designové zákaznické zóně si zájemce o vůz může během rozhovoru s prodejcem vypít kvalitní kávu. Koupě nového vozu je důležitý moment, a tak Lexus umožňuje budoucím řidičům svých vozů si během návštěvy showroomu vše v klidu promyslet a samozřejmě i vyzkoušet.

  Nadstandardní zázemí a služby jsou připraveny nejen v prodejní zóně showroomu, ale i v servisní části. Centrum je vybaveno nejmodernějším servisním zázemím včetně lakovny, klempírny, 3D geometrie kol a mycí linky. Součástí služeb je i příprava auta na STK. Během servisu je zákazníkovi k dispozici náhradní vůz.

  „Otevření showroomu v Ostravě jsme dlouho plánovali. Bylo pro nás logickou volbou při zajišťování dostupnosti vozů Lexus pro zákazníky ze všech koutů ČR. Vedle Karlových Varů, Prahy, Brna a Průhonic má nyní značka silné zázemí i v Moravskoslezském kraji," říká Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

  Zájemci si v novém showroomu mohou vyzkoušet všechny nejdůležitější modely značky Lexus. K vidění je městský crossover UX 250h, manažerský sedan ES 300h nebo vůbec nejprodávanější model značky, SUV RX 450h. Zaujme i sportovní kupé LC 500. Hlavní hvězdou konce roku pak bude nová generace rodinného SUV NX, který je jako první vůz v historii značky dostupný nejen ve full-hybridní verzi, ale také jako ještě dynamičtější plug-in hybrid.

  „Prodeje značky Lexus na českém trhu neustále stoupají, a tak věříme, že i my přispějeme v budoucnu k jejímu dalšímu rozvoji, protože už nyní je v Ostravě o naše vozy velký zájem. Na zastoupení značky Lexus pro Ostravu jsme pracovali déle než 2 roky, museli jsme prokázat, že jsme ti praví pro prodej prémiového segmentu, splnit přísná kritéria a nastavit vysoké standardy prodejních i servisních služeb, které zákazníci od této značky očekávají. Koupě vozů Lexus je něco jako vstupenka do jiného světa, ve kterém zákazníkům nabídneme maximální pohodlí, předvídáme jejich přání a vycházíme jim vstříc,“ říká Milan Štědra, výkonný ředitel a předseda představenstva Autobond Group.

  I v Ostravě bude automobilka nabízet svůj program Zažít Lexus. Zájemce si vybere ze tří modelů, kterými jsou SUV Lexus RX, NX nebo sedan Lexus ES a potom se zapůjčeným vozem během šestidenní jízdy objevuje skryté krásy Česka. Po celou dobu je k dispozici Concierge Manager, který v případě zájmu pomůže s plánováním cesty.

  Značce Lexus se na českém trhu nebývale daří. Letos od ledna do srpna zaznamenal Lexus 433 zákaznických objednávek, což je o 73 procent více než loni a o 66 procent vyšší prodej než v předcovidovém roce 2019. Přes 90 procent prodaných vozidel má hybridní pohon.
 • 2 image