2018 lexus lc yellow hero 1920x1080 v2 new

LEXUS PŘEDSTAVUJE NOVÉ
LC YELLOW EDITION

Automobilka Lexus představila své úchvatné luxusní kupé LC v novém provedení Yellow Edition. Unikátní spojení dynamiky výbavy SPORT+, designového exteriéru a luxusního interiéru. Yellow Edition tak slibuje výtečné jízdní chování a mimořádné pohodlí na palubě, dovedené k dokonalosti tisícem návrhářů, konstruktérů a techniků.

 • 2018 lexus lc yellow unique handling 810x1080 v2 new

  JEDINEČNÁ OVLADATELNOST I STABILITA

  LC Yellow Edition se chlubí vyspělými systémy pro ještě lepší jízdní schopnosti a handling, zde v rámci specifikace LC Sport+. Vůz je vybaven systémem Lexus Dynamic Handling, řízením s proměnným převodovým poměrem (VGRS) se systémem aktivního řízení všech kol, který nezávisle reguluje úhel natočení kol přední i zadní nápravy a samosvorným diferenciálem Torsen®.

  Uvedené vyspělé systémy společně přinášejí agilní a jisté jízdní chování v kombinaci s příkladnou odezvou.

  Řidič tak může naplno zužitkovat potenciál globální podvozkové architektury GA-L modelu LC, přinášející především vynikající harmonii vlastností společně s nízkým těžištěm.

  Z dalších výhod jmenujme 21" kovaná kola a střechu vyrobenou z pevnějšího a lehčího plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP). Aktivní zadní spoiler z uhlíkových vláken, který se automaticky vysune po dosažení 80 km/h a pomáhá potlačovat vztlakové síly v zadní části vozidla, čímž zlepšuje stabilitu za vysokých cestovních rychlostí.

 • 2018 lexus lc yellow colour combinations 810x1080 v3 new

  ŽLUTÝ ODSTÍN KAROSERIE FLARE YELLOW

  Odstín Flare Yellow, navržený speciálně pro model LC, přináší emotivní zevnějšek příslušející agilním jízdním schopnostem tohoto vozu. Výsledný odstín vznikl poskládáním dvou různých vrstev, velmi hustého žlutého laku a bezchybně zářivého základního laku "žlutá slída".

  Barevný tón karoserie vykazuje vysokou sytost a oslnivý lesk jako doposud žádný jiný model značky Lexus.

 • 2018 lexus lc yellow superior interior 810x1080 v2 new

  KVALITA A POHODLÍ NA PALUBĚ

  Speciální barevný motiv se opakuje i v kabině, kde černé výplně dveří zkrášlují intarzie z materiálu Alcantara v odstínu teplé žluté. Tento odstín byl použit i pro kontrastní prošívání sedadel z bílé kůže, přístrojového panelu, volantu a loketní opěrky na středovém panelu, coby názorná ukázka řemeslného zpracování takumi, které je charakteristickým znakem luxusu u vozů této značky. V kabině najdeme i projekční displej před řidičem, černé čalounění stropu kabiny z Alcantary a elektrické nastavování předních sedadel v 10 směrech, vč. čalounění bílou semi-anilinovou kůží.