lexus make your mark hero

NOVINKY LEXUS

MAKE YOUR MARK - UKAŽTE SE

Lexus oznámil zahájení kreativní spolupráce s oceňovaným hudebním producentem Markem Ronsonem v rámci kampaně k uvedení modelu LC. Nový vůz představuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádí novou éru luxusní značky prostřednictvím kampaně s příhodným názvem ‘Make Your Mark’.

Spolupráce s Ronsonem stvrzuje snahu automobilky Lexus vytvářet úžasné zážitky ve světě hudby, umění i technologií. Navazuje na kampaň ‘Život v duchu RX’ z roku 2015 s Judem Lawem, v níž návštěvníci imerzivního divadla dostali příležitost poznat za volantem kousek ze životního stylu oblíbené filmové hvězdy.

MARK RONSON

Kampaň Make Your Mark v průběhu příštích šesti měsíců nabídne spotřebitelům i fanouškům mnoho atraktivního obsahu a úžasných zážitků.

Kampaň komentuje Mark Ronson: “Vždy rád spolupracuji s pokrokovými a jedinečnými lidmi, ať již ve studiu i mimo něj. Když mne oslovil Lexus s konceptem této kampaně a když jsem spatřil nové LC, bylo to osvěžující a zároveň vzrušující. Získala mne myšlenka využít hudbu coby zdroj inspirace a zážitků v souvislosti s tímto vozem.”

LEXUS LC

Design kupé Lexus LC se mimořádně věrně drží předlohy v podobě konceptu LF-LC, což automobilce přineslo zisk dvou prestižních ocenění EyesOn Design Award. LC je zhmotněním stále dokonalejší kultury vývoje vozů Lexus, jejíž součástí je i spolupráce mezi návrhářskými a konstrukčními týmy ve snaze vytvářet automobily schopné překonat veškerá očekávání.

Spolupráci automobilky Lexus s Markem Ronsonem komentuje Alain Uyttenhoven, ředitel společnosti Lexus Europe: “Mark Ronson je kultovním hudebním producentem, stojícím za několika největšími hity desetiletí, a tak jsme si pro naši kampaň ‘Make Your Mark’ snad ani nemohli přát lepšího spolupracovníka. Lexus LC představuje začátek nové éry automobilky Lexus, která staví především na hledání silnější synergie mezi konstrukcí a designem. K tomuto účelu bychom jen těžko našli někoho lepšího, než je Mark – člověk, jenž svými výsledky a spoluprací tak významně obohatil svět hudby.”