lexus codrive

LEXUS SAFETY SYSTEM +A

TECHNOLOGIE LEXUS CODRIVE

Lexus CoDrive spojuje naše nejprogresivnější asistenty řízení při zachování plné kontroly ze strany řidiče. Technologie Lexus CoDrive, zahrnující dynamický adaptivní tempomat, systém pro rozpoznávání dopravních značek a upozorňování na křižující objekty před vozidlem, zvyšuje bezpečnost i potěšení z jízdy a srozumitelně informuje o stavu systémů na podporu řízení prostřednictvím multi-informačních displejů. Lexus CoDrive v modelu Lexus LS nyní obsahuje asistent pro sledování stopy, jehož úkolem je dodržovat zamýšlenou trajektorii jízdy, a to i pokud není vodorovné dopravní značení vidět.
Lexus CoDrive za všech jízdních situací zohledňuje váš osobní styl jízdy. Systém upozorňování na křižující objekty před vozidlem (u značky Lexus premiéra) rozpoznává blížící se vozidla nebo překážky po obou stranách před vozidlem, zatímco asistent pro sledování stopy pomáhá držet se té nejhladší trajektorie ve prospěch bezpečné a uvolněné jízdy.
Odmítnutí odpovědnosti: Bezpečnostní systém Lexus za žádných okolností nenahrazuje běžné řízení vozidla, před používáním systému si prosím přečtěte příslušné pokyny. Za bezpečnost jízdy vždy zodpovídá řidič.

MODELY VYBAVENÉ TOUTO TECHNOLOGIÍ