2018 lexus safety accessories hero

TECHNOLOGIE

BEZPEČNOST LEXUS

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Bezpečnostní paket Lexus Safety System+ nastoluje novou éru předcházení dopravním nehodám, aby zabránil jakékoli újmě - vás samotných, vaší posádky, osob v dalších vozidlech a chodců. Technologie Lexus Safety System+ rozšiřují a posilují vaše řidičské schopnosti, znásobují vaše smysly a dodávají vám potřebnou jistotu na každé cestě.

SAMOTNÁ PODSTATA BEZPEČNOSTI

Na cestách se může přihodit cokoli, a to i těm nejzkušenějším řidičům. Prozkoumejte naše technologie aktivní bezpečnosti a odhalte chytrá řešení, která jsme navrhli s cílem odolat nejčastějším příčinám dopravních nehod, abychom zajistili vaši bezpečnost za jakékoli jízdní situace.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Paket technologií Lexus Safety System+ je nejnovějším mezníkem na poli automobilové bezpečnosti. Bezpečnostní paket, který je postavený na desítkách let inovací a pečlivého zkoumání příčin dopravních nehod, se zaměřuje na tři klíčové oblasti předcházení nehodám: čelní srážky, neúmyslné opuštění jízdního pruhu a nehody po setmění. Využívá k tomu šest pokrokových systémů uvedených dále.

    safety system accordion

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY NA PODPORU ŘÍZENÍ

Ať již se chystáte parkovat nebo přejíždět do jiného pruhu, vždy se musíte soustředit na okolní prostředí. Lexus ještě vylepšil vaše smysly o intuitivní funkce, které posouvají váš řidičský um na novou úroveň.

     2019 lexus driver assist accordion
 • Systém sledování slepého úhlu

  Překonejte omezení svého periferního vidění. Systém sledování slepého úhlu upozorní řidiče na všechny překážky mimo záběr zpětných zrcátek, abyste měli úplný přehled o prostoru kolem vozidla, a mohli tak manévrovat s absolutní jistotou.

  Další informace

 • Pokročilé funkce na podporu parkování

  S jistotou zaparkujete na každé místo. Prvky Lexus na podporu parkování chrání vozidlo tak, že vylepšují vaše smysly při řízení, v reálném čase vás upozorňují na případné překážky a podle potřeby automaticky použijí brzdy.

  Další informace

 • Adaptivní ovládaní dálkových světel (AHS)

  Adaptivní dálková světla, která jsou vylepšením automatického přepínání dálkových světel, využívají kameru v horní části vozidla k rozpoznávání vozidel vpředu a automatické optimalizaci rozložení světelných paprsků. Vozovka ve směru jízdy je tak vždy kvalitně osvětlena, aniž by docházelo k oslňování automobilů před vámi nebo vozidel přijíždějících v protisměru.

  Další informace

LEXUS SAFETY SYSTEM +A

Představujeme nejnovější krok na cestě ke společnosti zcela bez dopravních nehod. Paket Lexus Safety System +A, nabízený výhradně pro model Lexus LS, přináší nový formát systémů na podporu řízení. Náš nejvyspělejší bezpečnostní systém, postavený na pěti pilířích paketu Lexus Safety System+, přináší jako první na světě technologii ke zvýšení radosti z jízdy a současnému snížení rizik.

    2018 lexus safety adaptive high beam system