concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

JAKO PRŮKOPNÍCI LUXUSNÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE JSME PRODALI VÍCE HYBRIDNÍCH VOZIDEL NEŽ VŠICHNI OSTATNÍ SVĚTOVÍ VÝROBCI

V roce 2016 jsme přivítali našeho miliontého řidiče. Navíc nadále poskytujeme nejvyšší úroveň standardů v oblasti spokojenosti zákazníků, jako součást našeho závazku nejoblíbenější prémiové značky s hybridním pohonem.

Jako průkopníci hybridních technologií s více než desítkou let zkušeností na poli vývoje vás ujišťujeme, že všechny inovace v naší nejnovější řadě hybridních modelů byly prověřeny v té nejdůležitější oblasti – a uspořily tak miliony litrů paliva na silnicích celého světa. S naším zbrusu novým modelem LC 500h posouváme hranice hybridních technologií ještě o kus dál a představujeme celosvětově první vícestupňový hybridní pohon. Uvedená technologie spojuje všechny klíčové části plně hybridní soustavy pohonu - včetně zážehového motoru 3,5 litru V6, výkonného elektromotoru, lithium-iontového akumulátorového modulu a čtyřstupňové automatické převodovky.

Tímto spojením vznikla hospodárnější desetistupňová převodovka vícestupňového hybridního pohonu, která modelu LC propůjčuje působivé zrychlení z 0 na 100 km/h pod 5 sekund (předběžný údaj, právo na změny vyhrazeno).Přidáte-li k tomu bezkonkurenční zkušenosti na poli hybridních pohonů, zcela mimořádný design a nepřekonatelnou kvalitu dílenského zpracování od mistrů výroby ‘Takumi’, získáte jedinečný hybridní vůz značky Lexus. Nejucelenější modelová řada luxusních hybridních vozů na současném trhu. Kultivovaný výkon. Pozoruhodně nízká spotřeba paliva. Luxusní výbava. To je síla ukrytá v hybridu.

INTELIGENTNÍ HYBRIDNÍ VÝKON

Systém Lexus Hybrid Drive spojuje atraktivní charakter silného zážehového motoru s hospodárností elektromotoru – s naprosto hladkým přepínáním typu pohonu během jízdy. To znamená, že není nutné se uchylovat ke kompromisům, avšak stále přitom těžit z výhod mohutné akcelerace, nízké spotřeby paliva a podstatně nižších emisí CO2.

Všechny hybridní vozy z naší modelové řady jsou navíc schopny jízdy na samotnou elektřinu v režimu elektromobilu (EV) - bez kompromisů, žádná polovičatá řešení.

JÍZDA
DO BUDOUCNOSTI

Projeďte se s hybridním modelem Lexus a okamžitě oceníte harmonickou součinnost všech technologií. Vůz po spuštění aktivuje režim elektromobilu (EV). Všimněte si, jak je mimořádně tichý. V této fázi váš Lexus nespaluje žádné palivo a neprodukuje žádné emise. To platí pro jízdu nízkou rychlostí nebo popojíždění v dopravních kolonách.

Když zrychlujete, elektromotor se projeví svým mohutným točivým momentem. Následně systém nepostřehnutelně zapojí výkonný zážehový motor. Tohoto přechodu si ani nevšimnete - propracovaný systém Lexus Hybrid Drive se o vše postará sám, abyste si mohli vychutnávat požitek z hladké a kultivované jízdy.

INTELIGENTNÍ ENERGIE

Dokázali jsme chytře využít i zpomalování. Systém je založen na technologii rekuperačního brzdění, která shromažďuje kinetickou energii, jež by při brzdění jinak přišla vniveč – a využívá ji k dobíjení elektrické baterie. Lexus s hybridním pohonem nemusíte nikdy zapojovat do zásuvky, neboť baterie se chytře dobíjí během samotné jízdy.

HYBRIDNÍ LEXUS
ZMĚNÍ VÁŠ SVĚT

Zážehový motor v harmonické součinnosti s elektromotorem spaluje podstatně méně paliva a produkuje nižší emise CO2. Kultivovaný zážehový motor využijete pouze za vyšších rychlostí - a tomu odpovídá mimořádně nízká celková spotřeba paliva.

A když za nižších rychlostí jízdy využíváte jen samotný elektromotor, výfukové emise klesají na nulu. Propracovaný hybridní Lexus je chytrou volbou, která přináší maximální luxus s minimálními dopady na životní prostředí.

VYBERTE SI SVUJ HYBRIDNÍ VUZ

AUTOMOBILKA LEXUS JAKO JEDINÁ NA SVĚTĚ NABÍZÍ KOMPLETNÍ MODELOVOU ŘADU PLNĚ HYBRIDNÍCH VOZŮ, ZAHRNUJÍCÍ VŠE OD ÚCHVATNÉHO VÝKONU AŽ PO PŘEPYCHOVĚ PROSTORNÝ LUXUS. ZÁVIDĚNÍHODNÁ VOLBA JE JEN NA VÁS.

MODELY
Vše
Kompaktní vozy a sedany
Crossover

ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

Vašemu hledání neodpovídají žádná vozidla. Rozšiřte své hledání a zkuste hledat znovu.

CT

CT

LUXUS V KONCENTROVANÉ PODOBĚ

Vyzkoušejte si celosvětově první prémiový kompakt s plně hybridním pohonem, nyní nabízený i v dynamické
variantě F SPORT.

GS MY 16

GS

EFEKTNÍ ZMĚNA

Lexus GS umně spojuje smělý a dynamický design s čitelným jízdním chováním, pokrokovými technologiemi a moderním prostorným interiérem.

IS 300h MY 17

IS

OCEŇOVANÝ SPORTOVNÍ SEDAN

Model IS, zhmotňující eleganci a sportovní dynamiku, je synonymem pro dokonalou rovnováhou mezi luxusním pohodlím a sportovními výkony.

2017 Lexus LS 600h F SPORT Home Range Exterior 460 480

LS

LUXUSNÍ VÝKON

Nekompromisní výkon, dokonalé křivky a vrchol kultivovanosti – LS mění základní definici luxusního sedanu.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

ATRAKTIVNÍ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Až ve svém RC sevřete do dlaní sportovní volant s exkluzivním obšitím, bezpochyby si naplno vychutnáte opojnou akceleraci a mimořádné jízdní schopnosti za vysokých rychlostí.

2017 Lexus LC 500h Home Range Exterior 460 480

LC

NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI

Seznamte se s nejvyspělejším hybridním modelem v naší historii – prvním vozem, jenž používá náš vícestupňový hybridní pohon.

2017 Lexus NX 300h Home Range Exterior

NX

PRŮKOPNÍK MEZI CROSSOVERY

Objevte úchvatný design pro pětici cestujících se zavazadly, kterému sekunduje propracovaný hybridní pohon s mimořádně nízkou spotřebou paliva.

RX MY 16

RX

VYBROUŠENÁ SOFISTIKOVANOST

Revoluční model RX znamená dynamiku, výkon, velkorysý prostor a neuvěřitelně nízkou spotřebu.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.