concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

VŽDY PŘIPRAVEN

HYBRIDNÍ LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Nízká spotřeba. Zcela hladká jízda. Nekompromisní jízdní schopnosti.

HYBRIDNÍ LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Budujeme svět bez kompromisů. Hybridní pohony Lexus, spojující představivost s efektivitou, představují chytřejší alternativu k naftovým motorům a vždy přinášejí vlastnosti, které očekáváte – vše je vytvořeno mistry výroby Takumi v luxusní kvalitě. Hybridní vozidla Lexus: žádné zásuvky, žádné nepříjemnosti, žádné kompromisy.

2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

HYBRIDNÍ VOZIDLA LEXUS

LUXUSNÍ HYBRID, OBLÍBENÝ U ZÁKAZNÍKŮ CELÉHO SVĚTA

Jsme průkopníkem, který již od roku 2004 využívá svých zkušeností se spojováním elektromotorů a spalovacích motorů, aby vám nabídl hospodárnost a jízdní schopnosti na tradiční úrovni značky Lexus.

Vždy hledáme nové cesty k utváření budoucnosti a díky svému zasazení o inovace disponujeme nejširší nabídkou hybridních vozidel napříč všemi prémiovými značkami. Celosvětově Lexus prodal již přes milion hybridních automobilů.

Seznamte se s výhodami hybridních vozidel Lexus a zjistěte, proč tuto chytrou volbu učinilo již tolik řidičů.

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU

Od malého kompaktu přes sportovní sedan až po nepřehlédnutelné SUV: máme nejširší nabídku hybridních modelů napříč všemi značkami prémiových vozů. Najděte ten pravý hybridní Lexus odpovídající vašemu životnímu stylu.

POZNEJTE VÍCESTUPŇOVÝ HYBRIDNÍ POHON LEXUS

Ve světě prvenství jde Lexus v čele. Snaha překonávat očekávané přinesla inovace s bezchybnými výsledky. Výsledek, který hovoří sám za sebe, najdete v modelech LS 500h a LC 500h.

VLASTNICTVÍ HYBRIDNÍHO VOZIDLA

Můj Lexus

Proslulé zákaznické služby, tradičně poskytované všem majitelům vozů Lexus, se samozřejmě týkají i hybridních modelů. Nejrůznější otázky spojené s vlastnictvím vozidla můžete snadno vyřizovat i online na portálu Můj Lexus.

Můj Lexus

Hybridní vozidla Lexus i přes své vyspělé technologie nevyžadují od majitele žádnou speciální péči. Údržba hybridních vozidel není dražší ani složitější než v případě vozů s tradičním pohonem.

Spolehlivost

Naše hybridní systémy jsou stejně spolehlivé jako tradiční pohony a díky technologii autonomního dobíjení nikdy neriskujete, že byste zůstali stát s vybitou baterií.

Servis

Servis hybridních vozidel Lexus je jednoduchý i díky kontrolám stavu hybridního systému, které jsou součástí standardních servisních prohlídek vozů Lexus.

Záruka

Na hybridní baterii se vztahuje pětiletá záruka, která se při každé kontrole stavu hybridního systému prodlužuje o jeden rok.

Financování

Využijte možnosti úspor s flexibilními nabídkami financování hybridních modelů od společnosti Lexus Financial Services.

Next steps