2018 lexus hybrid hero

VŽDY PŘIPRAVEN

HYBRIDNÍ LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Bez dobíjení. Bez dieslu. Bez kompromisů.

CHYTŘEJŠÍ ALTERNATIVA K DIESELU

Hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením zcela hladce kombinuje zážehový motor a elektromotory. Hybridní vozidla Lexus s autonomním dobíjením se dobíjejí zcela automaticky během jízdy. Žádné zásuvky, žádné diesely, žádné kompromisy. Ať již se jedná o kompaktní hatchback, SUV či crossover, sedan nebo vysoce výkonné sportovní kupé, hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením se vždy dokáže přizpůsobit vašim potřebám a životnímu stylu. Můžeme se opřít o bezkonkurenční odborné znalosti a přes 1,3 milionu hybridů prodaných po celém světě - a číslo stále roste.

HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Vyberte část vozu a odhalte výhody hybridního pohonu Lexus s autonomním dobíjením.

JAK HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM FUNGUJE

Optimální kombinace benzínové jednotky a elektromotorů.

VÝKON PODLE POTŘEBY

Připravte se změnit své představy o schopnostech hybridních automobilů.

BEZ KOMPROMISŮ

Styl, prostornost a nízká spotřeba. Ano, skutečně můžete mít vše.

HYBRIDNÍ LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Budujeme svět bez kompromisů. Hybridní pohony Lexus, spojující představivost s efektivitou, představují chytřejší alternativu k naftovým motorům a vždy přinášejí vlastnosti, které očekáváte – vše je vytvořeno mistry výroby Takumi v luxusní kvalitě. Hybridní vozidla Lexus: žádné zásuvky, žádné nepříjemnosti, žádné kompromisy.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

HYBRIDNÍ VOZIDLA LEXUS

LUXUSNÍ HYBRID, OBLÍBENÝ U ZÁKAZNÍKŮ CELÉHO SVĚTA

Jsme průkopníkem, který již od roku 2004 využívá svých zkušeností se spojováním elektromotorů a spalovacích motorů, aby vám nabídl promyšlenou hospodárnost a cestování na tradiční úrovni značky Lexus.

Vždy hledáme nové cesty k utváření budoucnosti a díky svému zasazení o inovace disponujeme nejširší nabídkou hybridních vozidel napříč všemi prémiovými značkami. Celosvětově Lexus prodal již přes milion hybridních automobilů.

Seznamte se s výhodami hybridních vozidel Lexus a zjistěte, proč tuto chytrou volbu učinilo již tolik řidičů.

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU

Od malého kompaktu přes sportovní sedan až po nepřehlédnutelné SUV: máme nejširší nabídku hybridních modelů napříč všemi značkami prémiových vozů. Najděte ten pravý hybridní Lexus odpovídající vašemu životnímu stylu.

POZNEJTE VÍCESTUPŇOVÝ HYBRIDNÍ POHON LEXUS

Ve světě prvenství jde Lexus v čele. Snaha překonávat očekávané přinesla inovace s bezchybnými výsledky. Výsledek, který hovoří sám za sebe, najdete v modelech LS 500h a LC 500h.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  INOVATIVNÍ HYBRID

  VŽDY PŘIPRAVEN JÍT V ČELE

  Vícestupňový hybridní pohon Lexus- celosvětová novinka ve světě hybridů, posouvá hranice hybridních technologií na jinou úrověň.

  Rychlejší řazení, precizní kontrola, agilní jízda a úchvatné vlastnosti desetistupňového ústrojí jsou již ve standardu. K naší výjimečné převodovce si nyní ještě přidejte precizní čtyřstupňové ústrojí.

  Výsledkem jsou nevídané vlastnosti hybridního systému, který je připraven bleskově zareagovat na každý váš pokyn, spojené s bezkonkurenčním luxusem, hospodárností a nižšími dopady na životní prostředí.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  VÝKONNÝ HYBRID

  VŽDY PŘIPRAVEN PODÁVAT TEN NEJLEPŠÍ VÝKON

  Sportovní kupé LC 500h a vlajkový sedan LS 500h využívá náš celosvětově první vícestupňový hybridní pohon.

  Tato inovace v oblasti výkonu je jedinečná pro hybridní vozy Lexus a poskytuje vám výkon, když ho potřebujete pro bezkonkurenční jízdní vlastnosti a agilitu na silnici. Odhalte novou úroveň požitku, překonávající veškerá očekávání.

VLASTNICTVÍ HYBRIDNÍHO VOZIDLA

Můj Lexus

Proslulé zákaznické služby, tradičně poskytované všem majitelům vozů Lexus, se samozřejmě týkají i hybridních modelů. Nejrůznější otázky spojené s vlastnictvím vozidla můžete snadno vyřizovat i online na portálu Můj Lexus.

Můj Lexus

Hybridní vozidla Lexus i přes své vyspělé technologie nevyžadují od majitele žádnou speciální péči. Údržba hybridních vozidel není dražší ani složitější než v případě vozů s tradičním pohonem.

Spolehlivost

Naše hybridní systémy jsou stejně spolehlivé jako tradiční pohony a díky technologii autonomního dobíjení nikdy neriskujete, že byste zůstali stát s vybitou baterií.

Servis

Servis hybridních vozidel Lexus je jednoduchý i díky kontrolám stavu hybridního systému, které jsou součástí standardních servisních prohlídek vozů Lexus.

Záruka

Na hybridní baterii se vztahuje pětiletá záruka, která se při každé kontrole stavu hybridního systému prodlužuje o jeden rok.

Financování

Využijte možnosti úspor s flexibilními nabídkami financování hybridních modelů od společnosti Lexus Financial Services.