HYBRIDNÍ LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

HYBRIDNÍ VOZIDLA PRO PODNIKATELE

Ohleduplný k životnímu prostředí, úsporný a pokrokový luxus. Firemní vozidlo, které je stejně výkonné jako váš podnik a představuje chytřejší alternativu k naftovým modelům.

CHYTRÁ VOLBA

Z mimořádně nízké spotřeby paliva, nejmodernějších systémů na podporu řízení - designu a řemeslného zpracování mistrů výroby Takumi se nemusejí těšit jen soukromí zájemci. Pořízení hybridního vozidla Lexus s autonomním dobíjením, spojeného s jízdními schopnostmi a inovacemi Lexus, je chytrou volbou každého podnikatele.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HYBRIDNÍ VOZIDLA PRO PODNIKATELE

  VŽDY PŘIPRAVEN SNIŽOVAT EMISE

  Všechna hybridní vozidla Lexus z naší nabídky představují chytrý způsob, jak snížit uhlíkové stopy vašeho podniku. Naše pokrokové technologie příznivě ovlivňují znečištění prostředí v lokálním i celosvětovém měřítku tím, že snižují emise škodlivých plynů a přispívají k čistšímu vzduchu ve městech.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HYBRIDNÍ VOZIDLA PRO PODNIKATELE

  VŽDY PŘIPRAVEN K ÚSPORÁM

  Pokrokové technologie hybridních vozů Lexus s prokazatelně nízkou spotřebou paliva pomáhají minimalizovat provozní náklady, čímž přispívají k co nejlepším finančním výsledkům.

  Vlastnictví hybridního vozidla Lexus s autonomním dobíjením se ničím neliší od běžného automobilu – nikdy není složitější, a naopak přináší řadu výhod. Těšit se můžete na mimořádnou spolehlivost vozů Lexus, bez jakýchkoli dalších nákladů na údržbu, neboť kontrola stavu hybridního systému je součástí každé servisní prohlídky.

  Hybrid je hospodárný nejen v otázce výdajů za palivo: může být přínosem i pro celkové hospodářské výsledky vašeho podniku.

  Pořízení hybridních vozidel Lexus může pro vaši firmu znamenat velmi výhodnou investici.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HYBRIDNÍ VOZIDLA PRO PODNIKATELE

  VŽDY PŘIPRAVEN NABÍDNOUT SKVĚLÉ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

  Do cíle se můžete dopravit stylově. Díky dvojímu zdroji energie je zaručen agilní a suverénní výkon, stejně tak jako hladká jízda na delších trasách.

  Náše zaměření na úsporu paliva, které je uplatňované napříč všemi hybridními vozy Lexus s autonomním dobíjením, znamená mj. tišší interiér, skýtající poklidné útočiště a prostředí k přemýšlení – vše vytvořené podle nejnáročnějších standardů mistrů výroby Takumi.

  Takže ať již vyrážíte na důležité jednání, nebo chcete jen chvíli v klidu přemýšlet, spolehněte se, že vždy dorazíte svěží a připraveni podat maximální výkon.

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU

Odhalte kompletní modelovou řadu hybridních vozidel Lexus s autonomním dobíjením, představující nejširší výběr v rámci všech značek prémiových automobilů.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

HYBRIDNÍ VOZIDLA LEXUS

KULTIVOVANÝ LUXUS

Špičkové řemeslné zpracování nespočívá jen v dokonalé úpravě povrchů: tvoří jádro našeho přístupu k absolutní kvalitě. Naši mistři výroby Takumi spojují tradiční metody a moderní technologie ve všech fázích výroby, od utváření podvozku zaměřeného na hladkou a dynamickou jízdu až po ruční výrobu dekorů a interiérů, s cílem nabídnout zákazníkovi naprosto bezchybný konečný produkt.

Naše inteligentní bezpečnostní systémy Lexus Safety System+ a Lexus Safety System+ A dále poskytují řidičům tu nejpokrokovější podporu se schopností číst vozovku i záměry řidiče v zájmu maximální kontroly, jistoty za volantem i cestovního pohodlí.

Záruka jistoty pro všechny podnikatele i správce vozových parků.