Hybrid Servis Hero Image

PRO JÍZDU BEZ STAROSTÍ

Prodloužená péče o baterii hybridního pohonu vozidla.

Pro více informací o servisním programu Hybrid kontaktujte autorizované Lexus centrum:

ZNAČKA LEXUS JE PROSLULÁ SVOJÍ VYJÍMEČNOU PÉČÍ O ZÁKAZNÍKY A MY UDĚLÁME COKOLI, ABY PRO VÁS BYLO VLASTNICTVÍ VOZU ZNAČKY LEXUS JEDINEČNÝM ZÁŽITKEM.

Váš vůz je poháněný pomocí technologie Lexus Hybrid Drive – nejdokonalejší ze všech prémiových hybridních systémů. Pravidelná kontrola stavu hybridního systému s možností prodloužené péče o baterii hybridního pohonu zajistí, aby Vás tato pokroková technologie odměňovala mnoho let jedinečným výkonem a potěšením z jízdy.

 • Hybrid Servis Image

  OBSAH KONTROLY

  1. KONTROLA BATERIE HYBRIDNÍHO POHONU
  Systém provede analýzu výkonu a účinnosti všech článků baterie hybridního pohonu.

  2. KONTROLA HYBRIDNÍHO POHONNÉHO SYSTÉMU
  Systém provede analýzu účinnosti systému a kontrolu diagnostických chybových kódů uložených v řídicí jednotce vozidla.

  3. KONTROLA CHLADICÍHO SYSTÉMU
  Systém provede analýzu funkčnosti a účinnosti komponent chladicího systému vozidla důležitých pro správný výkon hybridního systému.

 • NEJVYSPĚLEJŠÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

  Technologie Lexus Hybrid Drive byla vytvořena značkou Lexus, a proto je vždy nejlepší, svěřit údržbu Vašeho vozidla pouze autorizovanému servisu Lexus. Naši technici pravidelně absolvují odborná školení pro hybridní systémy, mají široké znalosti ve všech nejnovějších aspektech hybridní technologie a používají to nejmodernější diagnostické vybavení. Zaručujeme Vám, že Váš Lexus obdrží pouze tu nejlepší péči, kterou si bezesporu zaslouží.

  KONTROLA STAVU HYBRIDNÍHO SYSTÉMU

  Nejlepší způsob jak zajistit, že hybridní systém Vašeho vozidla pracuje efektivně za všech okolností a jízdních režimů, je absolvovat Kontrolu stavu hybridního systému. Pomocí nejmodernějšího diagnostického zařízení provedeme kompletní test a diagnostiku všech částí hybridního systému Vašeho vozidla včetně baterie hybridního pohonu. Po absolvování testu Vám předáme výsledný protokol s detailní a přehlednou informací o funkčnosti a stavu hybridního systému. V případě, že bude některá z komponent hybridního systému vozidla vyžadovat údržbu nebo opravu, vysvětlíme a doporučíme Vám další postup. Tuto Kontrolu hybridního systému doporučujeme absolvovat každý rok, nejlépe ve spojení s předepsanou servisní údržbou Vašeho vozidla. (vždy na 1 rok / 15 000 km)

  PRODLOUŽENÁ PÉČE O BATERII HYBRIDNÍHO POHONU

  Komponenty hybridního systému jsou kryty zárukou výrobce v délce 5 let nebo do ujetí 100 000 km (podle toho, co nastane dříve). Pokud po uplynutí záruky výrobce úspěšně absolvujete Kontrolu stavu hybridního systému, obdržíte program Prodloužená péče o baterii hybridního pohonu s platností 1 rok nebo do ujetí 15 000 km (dle toho, co nastane dříve). Program Prodloužená péče o baterii hybridního pohonu Vám zajistí úhradu nákladů spojených s výměnou a opravou baterie hybridního pohonu v případě její poruchy. Prodloužená péče o baterii hybridního pohonu může být pravidelně obnovována až do okamžiku, kdy od registrace vozidla uplyne 10 roků. Získáte tak mnoho let bezstarostné jízdy a vědomí, že Váš Lexus bude vždy v rukách odborníků.