concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

PRVEK

an element

UKÁZAT TO NEJLEPŠÍ

Elegantní vizuální prvek, představený současnou generací GS v roce 2011 v podobě vřetenovité masky chladiče, předznamenal novou kapitolu pro Lexus jako prémiové automobilové značky.

Smělá, trojrozměrná přitažlivost profilu masky chladiče je výsledkem probíhající designové evoluce. Horní polovina masky s lichoběžníkovým tvarem byla poprvé představena v roce 2005 u modelu GS. Byla součástí pokusu Lexusu vytvořit pro značku individuální tvář — a brzy vedla k rozhodnutí vyvinout spodní část masky chladiče, čímž vznikl výsledný vřetenovitý tvar.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.