concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

PĚT

the five

POČÍNAJE BUDOVAMI POSTAVENÝMI Z PĚNY AŽ PO MOSTY OZÁŘENÉ LED SVĚTLY SE SETKÁVÁME S PĚTI NÁVRHÁŘI, KTEŘÍ VĚCI DĚLAJÍ ODLIŠNĚ.

PERNILLA OHRSTEDT
ARCHITEKTKA, LONDÝN

Architektka Pernilla Ohrstedt (32 let), která vyrůstala ve Stockholmu, se poprvé přestěhovala do Londýna, aby absolvovala základní kurs v Central Saint Martins College of Art and Design. Přestože vyrůstala v „prostředí prosáklém architekturou“ — oba její rodiče pracují v oboru - po svém příjezdu se přesto musela rozhodnout o svém budoucím povolání. Brzy poznala, že její zájem leží v prostředí vytvořeném lidmi. “Chtěla jsem to však dělat jiným způsobem a zjistila jsem, že místní školy mi to umožní,“ vysvětluje. “Možná to poznáte ve způsobu, jakým pracuji; jsem jakýsi neochotný architekt."

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.