concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

JEDEN

the one

DVOUDVEŘOVÝ KONCEPT KUPÉ LF-CC STANOVIL NOVÝ STANDARD DESIGNU PRO LEXUS TÍM, ŽE NABÍDL DOSUD NEJSMĚLEJŠÍ VIZUÁLNÍ DOJEM.

Hlavními pilíři nejnovějšího konceptu Lexus LF-CC, jenž měl svou dlouho očekávanou premiéru na pařížském autosalonu v roce 2012, jsou “design,” “radost z jízdy” a “nejmodernější hybridní technologie.”

Nejnápadnějším přínosem je karoserie konceptu LF-CC, vzniklá na základě odborných zkušeností nashromážděných v designové divizi Lexusu za zhruba 10 let od představení filosofie L-finesse. L-finesse, vytvořená ze základních hodnot značky „vedoucího postavení” a “propracovanosti,” je dobrovolně přijatým designovým konceptem, o jaký Lexus vždy usiloval. Návrháři v průběhu času koncept vybrousili a pokaždé, když vyvíjeli nový koncept nebo model, jej zdokonalili.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.