concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

ODHALENÍ

the reveal

VSTUP NA SCÉNU

Nová generace modelu Lexus IS přináší jednu z nejkvalitnějších karoserií, nejinteligentnější řízení a nejpůsobivější jízdní vlastnosti, jaké byly dosud v této řadě představeny.

U Lexusu IS, jenž se inspiroval filozofií designu Lexusu s názvem L-finesse, lze spatřit několik motivů s tvarem písmena L. Patří mezi ně také světla pro denní provoz a zadní svítilny. Součástí těchto svítilen jsou rovněž LED světla ve tvaru L.

Nejvyhraněnější, nejtroufalejší a pravděpodobně nejvíce vzrušující model ve více než dvacetileté historii značky Lexus. Nejnovější model IS představuje vrchol mezi modely prémiových značek.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.