concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

SILNICE

JEDEN Z NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH MLUVČÍ SOUČASNÉHO UMĚNÍ, UMĚLECKÝ KURÁTOR A KRITIK JENS HOFFMANN, OBJEVUJE KRÁSU KALIFORNSKÉHO POBŘEŽÍ V LEXUSU LS

"Tohle je nejvzdálenější místo, kam se dá v Americe dojet," říká nad kávou Jens Hoffmann v sanfranciské restauraci Tadich Grill a rozhlíží se po městě. "Vždycky máte pocit, že přepadnete do oceánu. Kalifornie se nachází na okraji avantgardy.“ Venku na ulici parkuje platinový Lexus LS 600 L, Hoffmanův spolehlivý kůň na 80 mil dlouhou jízdu po klikatém pobřeží Kalifornie, na kterou se chystá vyrazit. Je to pěkný vůz se zkosenou vřetenovitou maskou chladiče a sportovním vzhledem. Vypadá inteligentně a trochu otráveně. Je připravený vyrazit na cestu.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.