concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

PĚT

the five

PĚT NEJÚŽASNĚJŠÍCH DESIGNÉRSKÝCH TALENTŮ NA SVĚTĚ.

Od inovativního návrháře písma ze státu Rhode Island až po novou tvář finského designu, setkali jsme se s pěti nejúžasnějšími designérskými talenty na světě.

CYRUS HIGHSMITH TYPOGRAF PROVIDENCE

Cyrus Highsmith, rodák z Wisconsinu, jako absolvent školy Rhode Island School of Design (RISD) se stal v roce 1997 členem velmi vlivného bostonského studia The Font Bureau. O téměř dvě desetiletí později se stal jedním z neuznávanějších a nejlepších typografů v Severní Americe. V oboru, v němž se stále rychleji prosazovaly obrazovky počítačů a pixely, si odvážný, živý, a zároveň velmi unikátní tvůrčí proces Highsmitha získal mnoho příznivců, včetně novinového guru Maria Garcii. Ten jej nazval "jedním z nejdynamičtějších a nejoriginálnějších osobností amerického typografického designu současnosti".

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.