concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

STROBE

STROBE JE ÚŽASNÉ VIZUÁLNÍ ZOBRAZENÍ OSVĚTLENÉHO MUŽE KRÁČEJÍCÍHO NOCÍ PO MĚSTĚ.

STROBE přibližuje prostřednictvím představivosti inovativní design a technologie značky Lexus.

STROBE - dílo režiséra Adama Berga - vypráví příběh pozoruhodné noční procházky jednoho muže mezi mrakodrapy města Kuala Lumpur, a to prostřednictvím skvělých účinkujících a akrobatů ve vyspělých oblecích opatřených LED technologií.

Na zakázku vyrobené obleky zpracované hollywoodským kostýmním návrhářem Vinem Burnhamem a technickým ředitelem Adamem Wrigtem přebírají některé designové prvky vozidel Lexus včetně ikonické "vřetenovité" masky chladiče a LED světlometů.

Speciálně vytvořený počítačový systém a komplexní DMX software byly navrženy tak, aby dle požadavků na dálku rozsvěcovaly oblek aktéra a pomáhaly vytvářet úžasné filmové záběry.

Zjistěte více na: http://www.lexus-int.com

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.