concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

STROBE

STROBE JE ÚŽASNÉ VIZUÁLNÍ ZOBRAZENÍ OSVĚTLENÉHO MUŽE KRÁČEJÍCÍHO NOCÍ PO MĚSTĚ.

STROBE přibližuje prostřednictvím představivosti inovativní design a technologie značky Lexus.

STROBE - dílo režiséra Adama Berga - vypráví příběh pozoruhodné noční procházky jednoho muže mezi mrakodrapy města Kuala Lumpur, a to prostřednictvím skvělých účinkujících a akrobatů ve vyspělých oblecích opatřených LED technologií.

Na zakázku vyrobené obleky zpracované hollywoodským kostýmním návrhářem Vinem Burnhamem a technickým ředitelem Adamem Wrigtem přebírají některé designové prvky vozidel Lexus včetně ikonické "vřetenovité" masky chladiče a LED světlometů.

Speciálně vytvořený počítačový systém a komplexní DMX software byly navrženy tak, aby dle požadavků na dálku rozsvěcovaly oblek aktéra a pomáhaly vytvářet úžasné filmové záběry.

Zjistěte více na: http://www.lexus-int.com

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.