concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

LEXUS DESIGN EVENTS

EXPOZICE LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN.

AUTOMOBILKA LEXUS NA LETOŠNÍM MILAN DESIGN WEEK, NEJPRESTIŽNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDCE SVĚTOVÉHO DESIGNU USPOŘÁDANÉ V ITALSKÉM MILÁNU, PŘEDSTAVÍ SPECIÁLNÍ EXPOZICI SESTAVENOU Z PRACÍ TŘÍ RENOMOVANÝCH SVĚTOVÝCH DESIGNÉRŮ. EXPOZICE NAZVANÁ LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN BUDE UMÍSTĚNA V CIRCOLO FILOLOGICO MILANESE A BUDE OTEVŘENA OD ÚTERÝ 8. DUBNA DO NEDĚLE 13. DUBNA.

VÍCE LEXUS

SÉRIE AMBICIÓZNÍCH PROJEKTŮ, ZKOUMAJÍCÍCH SLOŽITOST A KRÁSU POHYBU, ZAČÍNÁ NAŠÍM PRVNÍM PROJEKTEM "KROKY". "KROKY" JSOU PŘÍBĚHEM FIGURÍNY V NADŽIVOTNÍ VELIKOSTI PROCHÁZEJÍCÍ MĚSTEM VE SNAZE NALÉZT NĚCO SPECIÁLNÍHO.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.