concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

LEXUS DESIGN EVENTS

EXPOZICE LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN.

AUTOMOBILKA LEXUS NA LETOŠNÍM MILAN DESIGN WEEK, NEJPRESTIŽNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDCE SVĚTOVÉHO DESIGNU USPOŘÁDANÉ V ITALSKÉM MILÁNU, PŘEDSTAVÍ SPECIÁLNÍ EXPOZICI SESTAVENOU Z PRACÍ TŘÍ RENOMOVANÝCH SVĚTOVÝCH DESIGNÉRŮ. EXPOZICE NAZVANÁ LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN BUDE UMÍSTĚNA V CIRCOLO FILOLOGICO MILANESE A BUDE OTEVŘENA OD ÚTERÝ 8. DUBNA DO NEDĚLE 13. DUBNA.

VÍCE LEXUS

SÉRIE AMBICIÓZNÍCH PROJEKTŮ, ZKOUMAJÍCÍCH SLOŽITOST A KRÁSU POHYBU, ZAČÍNÁ NAŠÍM PRVNÍM PROJEKTEM "KROKY". "KROKY" JSOU PŘÍBĚHEM FIGURÍNY V NADŽIVOTNÍ VELIKOSTI PROCHÁZEJÍCÍ MĚSTEM VE SNAZE NALÉZT NĚCO SPECIÁLNÍHO.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.