concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

„AMAZING IN MOTION” NA MILAN DESIGN WEEK 2014

Ital Fabio Novembre, Japonec Nao Tamura a americký tým designérů MIT´s Tangible Media Group vedený profesorem Hiroshiem Ishiiem vytvořili jedinečnou interpretaci reklamní kampaně „Amazing in Motion” značky Lexus.

Návrháři oslovení automobilkou Lexus se pokusili vyjádřit koncept způsobem, který se diametrálně odlišuje od jejich obvyklých tvůrčích postupů.

Fabio Novembre prezentuje svým konceptem „We dance“ (Tamčíme) život jako tanec. Použité taneční pohyby představují počátek života a odkazují na přímou souvislost s vesmírnými pohyby planet a galaxií.

„Interconnection” (Propojení) návrháře Nao Tamury vychází z přirozeného pohybu a zkoumá nezávislý vztah lidí a přírody.

Koncept „TRANSFORM” (Proměna) týmu designérů MIT´s Tangible Media Group představuje splynutí technologií a designu s cílem povzbudit inspiraci diváků prostřednictvím proměn – od nábytku až po dynamický stroj.

Všechny tyto práce budou vystaveny v prostorách Circolo Filologico Milanese od úterý 8. dubna do neděle 13. dubna, a to v rámci největšího světového veletrhu designu Salone del Mobile di Milano. Zástupci tisku se mohou s trojicí návrhářů setkat 8. dubna od 15.00 do 16.00 hodin.

Další podrobnější informace o designové soutěži Lexus Design Award najdete na adrese: https://www.lexus-int.com/lexus-design-award/

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.