concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

ZPĚT NA ČLÁNEK

NAO TAMURA

DESIGNÉRKA

Nao Tamura vystudovala obor komunikačního designu na Parsons School of Design v New Yorku. Později si v Tokiu založila své vlastní studio a momentálně působí v New Yorku. Její řešení, která jsou výsledkem kreativní komunity Tokia a New Yorku, skvěle zapadají do prostředí 2D i 3D a dokážou zvláštním způsobem navázat emoční propojení s publikem. Nao odmítá pevnou kategorizaci, která v jejím oboru dnes často přetrvává. Její jedinečná řešení překračují rámec pouhého designu a zhmotňují křehkou rovnováhu mezi inovací a krásou.

Nao Tamura získala řadu prestižních ocenění, včetně ocenění za produktový design IF Product Design Award, ocenění Red Dot Award, zlaté ceny Industrial Design Excellence Award a 1. ceny Milano Salone Satellite Award.

ZJISTĚTE VÍCE

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.