concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

NAO TAMURA

DESIGNÉRKA

Nao Tamura vystudovala obor komunikačního designu na Parsons School of Design v New Yorku. Později si v Tokiu založila své vlastní studio a momentálně působí v New Yorku. Její řešení, která jsou výsledkem kreativní komunity Tokia a New Yorku, skvěle zapadají do prostředí 2D i 3D a dokážou zvláštním způsobem navázat emoční propojení s publikem. Nao odmítá pevnou kategorizaci, která v jejím oboru dnes často přetrvává. Její jedinečná řešení překračují rámec pouhého designu a zhmotňují křehkou rovnováhu mezi inovací a krásou.

Nao Tamura získala řadu prestižních ocenění, včetně ocenění za produktový design IF Product Design Award, ocenění Red Dot Award, zlaté ceny Industrial Design Excellence Award a 1. ceny Milano Salone Satellite Award.

ZJISTĚTE VÍCE

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.