concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars

KRÁTKÉ FILMY LEXUS

KRÁTKÉ FILMY LEXUS

CHCEME, ABY KAŽDÁ VAŠE JÍZDA VE VOZU LEXUS BYLA SKUTEČNE ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM, S NEPŘEKONATELNOU ÚROVNÍ ZÁKAZNICKÉ PÉČE. VE SPOLEČNOSTI LEXUS SE PROTO NEUSTÁLE SNAŽÍME VYTVÁŘET NECO, CO VÁS OHROMÍ. NA PODPORU TÉTO VZRUŠUJÍCÍ FILOZOFIE NAŠÍ ZNAČKY JSME NEDÁVNO OSLOVILI PROSLULOU SPOLEČNOST WEINSTEIN COMPANY, ABY VYROBILA SÉRII KRÁTKÝCH FILMŮ, KTERÉ NABÍDNOU DIVÁKŮM PODOBNOU ÚROVEŇ INSPIRACE. PĚT AVANTGARDNÍCH FILMOVÝCH REŽISÉRŮ ZTVÁRNILO 5 HLUBOKÝCH PROŽITKŮ LIDÍ VŠECH KULTUR, Z NICHŽ KAŽDÝ JEDINEČNĚ VYJADŘUJE ŽIVOT JAKO ÚŽASNÝ ZÁŽITEK.

VÍCE LEXUS

SÉRIE AMBICIÓZNÍCH PROJEKTŮ, ZKOUMAJÍCÍCH SLOŽITOST A KRÁSU POHYBU, ZAČÍNÁ NAŠÍM PRVNÍM PROJEKTEM "KROKY". "KROKY" JSOU PŘÍBĚHEM FIGURÍNY V NADŽIVOTNÍ VELIKOSTI PROCHÁZEJÍCÍ MĚSTEM VE SNAZE NALÉZT NĚCO SPECIÁLNÍHO.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.