concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pro majitele vozů Lexus.

used cars
ZPĚT NA ČLÁNEK

MITSUYO MIYAZAKI

REŽISÉR

Miyazaki, pocházející z japonské Osaky, začala svou kariéru jako divadelní umělkyně a herečka ve velmi raném věku. Její režisérský debut, krátký film TSUYAKO, měl premiéru na festivalu Palm Springs International ShortFest 2011, kde získal ocenění Future Filmmakers Award a Audience Award.

Snímek TSUYAKO byl následně promítán na více než 60 filmových festivalech po celém světě, přičemž získal 38 ocenění včetně DGA Award pro nejlepší studentku režie (Best Female Student Director) a cen Grand Jury na filmových festivalech Academy Award. Na Southern Utah University získala titul bakaláře v oborech divadelní umění, taneční představení a výtvarné umění a na USC School of Cinematic Arts vystudovala obor filmové a televizní produkce s titulem magistr umění.

miyazaki

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.