concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

DEFINUJEME SERVIS

OCEŇOVANÉ ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY

Vlastnit Lexus znamená mnohem víc než jen prostě vlastnit automobil - je to jako být členem exkluzivního klubu. Na naše vozy jsme extrémně hrdí, a doufáme, že tomu tak bude i ve Vašem případě. Z toho důvodu nabízíme mimořádně vysokou úroveň oceňovaných zákaznických služeb.

rc f side

ZÁRUKA NA VOZY LEXUS

VŠEOBECNÁ ZÁRUKA NA NOVÉ VOZIDLO

Lexus vám poskytuje rozsáhlou záruku za jakost (záruka), která pokrývá veškeré vady, které lze připsat chybě při výrobě nebo montáži vozidla. Záruka je poskytována v délce tři roky nebo do ujetí do ujetí 100 000 kilometrů, dle toho, co nastane dříve. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Pro vozidla s hybridním pohonem Lexus Hybrid Drive je na komponenty hybridního pohonu poskytována časově rozšířená záruka v délce pěti roků nebo do ujetí 100 000 km. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Záruka na povrchovou korozi a vady laku je 3 roky, záruka na prorezavění karoserie je 12 roků, v obou případech bez ohledu na počet ujetých kilometrů. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Extra Care

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA LEXUS 3+2/160 000 KM

Lexus nyní přichází s novou nabídkou Prodloužené záruky Lexus 3+2 / 160 000 km. Prodloužená záruka Lexus je komplexní pojistný program pokrývající mechanické i elektronické závady vašeho vozidla na srovnatelné úrovni, jako je standardní záruka výrobce na nové vozidlo. Prodloužená záruka Lexus navazuje na záruku výrobce a prodlužuje ji o další dva roky na pět let nebo o 60 000 km na celkových 160 000 km*.

Součástí programu jsou také bezplatné celoevropské silniční asistenční služby na další dva roky bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Prodlouženou záruku Lexus můžete objednat nejen při koupi vašeho nového vozidla Lexus, ale také na vaše stávající vozidlo Lexus s prokazatelnou historií předepsané servisní údržby, které není starší tří let od uvedení do provozu a nemá najeto více než 100 000 km.

Při objednání s novým vozidlem nebo při koupi nejpozději do 6 měsíců od jeho předání (počátku záruky výrobce) sleva 17%.

Ceník záruky Třída 1 Třída 2 Třída 3
Základní cena 29 900 Kč 46 900 Kč 59 900 Kč
Cena po slevě 24 900 Kč 38 900 Kč 49 900 Kč

Platnost od 1.9.2012. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Třída 1: CT, IS
Třída 2: GS, RX, IS-F, NX
Třída 3: LS

Jaké jsou výhody Prodloužené záruky Lexus:

  • záruka na vozidlo v téměř stejném rozsahu, jako je záruka výrobce na nové vozidlo, včetně komponent hybridního systému
  • nonstop silniční asistenční služby po celé Evropě bez omezení počtu najetých kilometrů
  • záruční oprava vozidla bez jakékoli finanční spoluúčasti zákazníka – hrazeno 100% nákladů na servisní práci a materiál
  • záruční opravy při použití pouze originálních dílů v autorizovaných servisech Lexus
  • přenositelnost záruky na nového majitele při prodeji vozidla
  • vyšší zůstatková hodnota ojetého vozidla, pokud je vozidlo stále v záruce
  • možnost zahrnutí ceny záruky do leasingu nebo splátek v případě koupě s novým vozidlem

Prodluženou záruku Lexus máte možnost objednat u všech autorizovaných partnerů Lexus.

* Platnost Prodloužené záruky Lexus začíná po ukončení záruky výrobce (po 3 letech od uvedení do provozu nebo ujetí 100 000 km, dle toho, co nastane dříve) a končí po 24 měsících od této doby, nebo po dosažení 160 000 km na vozidle, dle toho, co nastane dříve.

ÚDRŽBA VAŠEHO VOZU LEXUS

lexus care 4

STARÁME SE O BEZVADNÝ STAV VAŠEHO VOZU LEXUS

Program péče o vozy Lexus vám umožní vychutnávat si požitek z jízdy zcela bez starostí. Veškerý personál včetně automechaniků je proškolen podle přísných standardů, které jsme zavedli, díky čemuž jsou vozy Lexus vždy udržovány ve skvělém stavu:

- Kompletní prohlídka každých 30 000 km nebo každé dva roky
- Běžná prohlídka každých 15 000 km nebo jednou ročně
- Kompletní záznamy o údržbě v servisní knížce nebo elektronické servisní knížce
- Používáme výhradně originální náhradní díly Lexus

LEXUS EURO ASSISTANCE 24

POMOC 24 HODIN DENNĚ

Tento podpůrný program vám podá pomocnou ruku, ať už se v Evropě vypravíte kamkoli. V případě nouze společnost Lexus udělá vše pro to, abyste se nakonec dopravili do cíle své cesty. Lexus Euro Assistance 24 funguje 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a 52 týdnů v roce.

Bezplatné silniční asistenční služby LEXUS EURO ASSISTANCE 24 jsou poskytovány po dobu 36 měsíců bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

LEXUS EURO ASSISTANCE 24 zahrnuje:

  • Zajištění ubytování v hotelů v případě nouze
  • Vyslání řidiče, pokud nebudete schopni řídit
  • Zajištění asistenční služby v případě potřeby

Nacházíte-li se v České republice a má-li Váš vůz původ tamtéž, zavolejte: - 800 100 717

Nacházíte-li se v zahraničí a má-li Váš vůz původ v České republice, volejte: - +420 221 586 505

LEXUS PROTECT

Lexus Protect

Ta pravá povrchová úprava nejen do showroomu

Značka Lexus představila nový revoluční produkt pro své zákazníky – Lexus ProTect. Jde o prostředek, který zaručí dokonalou ochranu laku, vnitřních textilií a litých kol po dobu celých pěti let od aplikace, na což je zároveň poskytnuta plná záruka. Lexus ProTect využívá zcela nové technologie v oblasti ochrany celého vozu, která byla původně vyvíjena Americkým národním úřadem pro letectví a kosmonautiku NASA, jako ochranný plášť pro parabolické antény vesmírných satelitů. Dále byl vyvíjen, testován a schválen jako „Originální Lexus Produkt“ v Japonsku za účasti Toyota Motor Corporation, jako dlouhodobého partnera v chemickém průmyslu.

Produkt pro ochranu karoserie není vosk ani žádný polymerový tmel, ale speciální moderní prostředek na křemíkové bázi, který přilne k molekulární struktuře laku. Keramicky zpevněná povrchová úprava uzavře vůz do nepropustného obalu, který ochrání lak a boční okénka před znečištěním, špatnými povětrnostními podmínkami a mnoha jinými nepříznivými vlivy. Lexus ProTect odolá teplotě více než 400°C a zabraňuje tak usazování rozpálených prachových částic z brzdového obložení na litých kolech. Ochrana tkanin a textilií pak funguje na bázi teflonu, který na ošetřeném čalounění vozu v interiéru i zavazadlovém prostoru vytvoří tenký film, z jehož povrchu jednoduše setřete nečistoty bez zanechání skvrn.

Lexus ProTect lze aplikovat na nový i starší vůz a nabízet jej budou autorizovaní prodejní a servisní partneři Lexus. Doporučená cena produktu včetně aplikace činí 9 990 Kč vč. DPH. Lexus ProTect chrání a pomáhá udržet atraktivní vzhled po dobu celých pěti let po ošetření a zvyšuje tak hodnotu vozu. Záruka na Lexus ProTect se v případě prodeje vozu přenáší na nového majitele.

SERVISNÍ HISTORIE ON-LINE

Maintenance USE

SERVISNÍ HISTORIE ON-LINE

V rámci zkvalitňování služeb majitelům vozidel LEXUS, kteří využívají služeb autorizovaných servisních partnerů LEXUS, jsme připravili on-line aplikaci pro zjištění informací o provedené servisní údržbě vozidla, servisní historii vozidla a stavu tachometru při návštěvě servisu.

KOMPATIBILITA S BLUETOOTH

ZŮSTAŇTE PŘIPOJENI

Bluetooth® Vám umožní snadné bezdrátové připojení kompatibilního mobilního telefonu k Vašemu vozu Lexus. Kompatibilní telefon musí podporovat Bluetooth® a profil HFP (Hands-Free-Profile).

Pomocí našeho nástroje pro ověřování kompatibility Bluetooth® zjistíte možnosti připojení vašeho telefonu.

NÁSTROJ PRO OVĚŘOVÁNÍ KOMPATIBILITY BLUETOOTH®

AKTUALIZACE NAVIGAČNÍCH MAP

Lexus Mapy

Zde můžete získat informace o mapách pro Vaší Lexus navigaci. Budete-li si chtít obstarat aktualizaci pro váš navigační systém, navštivte svého místního autorizovaného prodejce, který vám rád pomůže

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.